Mystiq.org - forum: Blood Tap -> DeathKnight -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7739 Title Blood Tap
Product DeathKnight Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7739: Blood Tap

#1 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 20 February 2012 - 10:02 AM

Dobrý den.

Spell: Blood Tap (45529)
Screenshot: zde

Problém je trošku složitější. Jde totiž o to, že pokud hráč vyplýtvá všechny runy a má na zemi aktivovaný spell Death and Decay, který tiká a dává v tu chvíli DMG, tak při resetu run pomocí spellu Blood Tap nejde využít Blood Runu (hláška Not Enough Runes), přitom kouzlo svítí jako připravené.

Celkem problematické je to hlavně pro tanky, protože ti mají AoE rotaci jako Death and Decay (Blood, Frost, Unholy Rune) > Icy Touch (Frost Rune) > Plague Strike (Unholy Rune) > Pestilence (Blood Rune) > Blood Tap (okamžitá obnova 1 Blood Rune, bez GCD) > Blood Boil (Blood Rune)
Momentálně tankové musí čekat ještě asi 4 vteřiny, než se obnoví původní runy z použitého Death and Decay...


Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Ladis.



Replies (1 - 10)

#2 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 24 February 2012 - 01:05 PM

Ladis nevím jak ty, ale mě ta rotace v poho jde deaseassy-pest-dnd-blood tap-blood boil. Jen tak btw víš, že pokud to máš udělaný jako makro, tak na to musíš kliknout 2x, že? :)

#3 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 24 February 2012 - 02:14 PM

Ahoj,

jako macro to nemám, PvEčko hraju víceméně jako ze staré školy...
Neblbne to vždycky, ale většinou ano, ability svítí, jako by šly používat a přesto to píše Not Enough Runes.. A nejsem sám, kdo s tím má problémy, neboj...

Navíc ty tu zmiňuješ první použití Diseasů a teprve poté D&D, což je třeba v Naxxu hloupost, protože než dáš Pesti, uběhne 3s a než tikne první DoTka, tak je to 6s celkového času.. To ti zabije healera...
Zkus to někdy obráceně, v pořadí D&D, Icy Touch, Plague Strike, Pesti.. A pak ti po Blood Tapu nepůjde nejspíš použít ta Blood Runa, která by se měla instantně obnovit.


S pozdravem Ladis.

#4 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 24 February 2012 - 02:48 PM

No zkusil jsem teda, jak jsi to psal a šla ta rotace normálně, jako pokud to neprocne jen občas, toť otázka za jakých situací. Taky si vem že třeba na tuto abilitu funguje silence, protože se jedná o spell že? Jak pro Blood Boil tak vlastně i Blood Tap.

A jen tak mimo nevím jak ty, ale mě stačí dnd deasease + pesty a na healera to nikdy nešlo :) bych se asi hodně zamyslel nad svýma talentama pokud se ti to takhle trhá. Trhlo se to max když jsem zapomněl přehodit presenci :)

Což jsi mě připomněl docela divnej bug u pestilence :). Ty hodíš pesty a ty máš na každej ten deaseas šanci že missne, že se nenahodí což je pěkná ptákovina :D. Tam má bejt max miss šance na pestilenci, ale jakmile ta pest procne tak se maj nahodit všechny deseasy co jsou na main targetu. A pest sama je brana jako shadow spell myslím.

#5 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 24 February 2012 - 02:55 PM

No tak samozřejmě, že jsem Silence neměl, zase tak hloupej nejsem, neboj...
Proto jsem sem dával taky odkaz na screenshot, aby bylo vidět, že Silence nemám a Blood spelly mi svítí jako připravené...

A o healery je potřeba se bát jen do chvíle, než dáš D&D, proto by se měl dávat jako první, teprve pak diseasy a Pestilence.. Tím to z healerů udržíš vpohodě, ale bez Blood Boilu těžko přeagruješ horlivé Warlocky v Metamorfoze a Shadow Priesty s Mind Searem či jak se ten spell jmenuje...

#6 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 25 February 2012 - 04:56 PM

No na tom screenu ale mačkáš Blood Boil a ten máš očividně na CD (Blood Tap také).

#7 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 25 February 2012 - 10:55 PM

U mňa teda problém nastáva len v prípade, že jedna blood runa je aktívna použujem blood tap. Vtedy dôjde k tomu, že blood runu je ktorá nabitá premení na death runu a použitú blood runu nechá dobiť. Správne by mal blood tap resetnúť tú runu ktorá je vybitá a premeniť ju na death runu. V prípade, že majú obe blood runy cd funguje blood tap bez problémov. To čo blood tap spácha správne nezobrazí ani interface( neviem ako ten od blizzardu ale ten môj zblbne :)) blood(death) runu ukazuje ako pripravenú ale nejde použiť.

Už to raz bolo opravené a zase sa to rozbilo.

#8 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 26 February 2012 - 02:42 PM

Maci, on 25 February 2012 - 04:56 PM, said:

No na tom screenu ale mačkáš Blood Boil a ten máš očividně na CD (Blood Tap také).

Ahoj,

zkus někdy zmáčknout spell, zežloutne a teprve pak se rozeběhne GCD.. Blood Boil CD nemá, je jen závislý na runách.
Snažil jsem se na screenu zachytit právě tento okamžik, když se Blood Boil snažím použít a nejde to. Pouze se rozeběhne asi do 1/4 GCD a pak "hodiny" přeskočí do původního stavu, jako by se nic nestalo.


S pozdravem Ladis.

#9 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 27 February 2012 - 10:27 AM

Updating severity to: 3 - Medium

#10 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 February 2012 - 12:27 AM

bump

#11 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 20 March 2012 - 10:27 PM

Updating severity to: 0 - None



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist