Mystiq.org - forum: Summon Water Elemental funkčnost -> Mage -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7735 Title Summon Water Elemental funkčnost
Product Mage Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7735: Summon Water Elemental funkčnost

#1 User is offline  
Especial 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 182
  • Joined: 02-October 10

Posted 18 February 2012 - 04:24 PM

Zdravím.Takže jsem se konečně sem to napsat nevím jestli se to týká všech petů nebo jen toho od frosta.K problému.Jde o to ,že při vyvolání je pet agresive a hned útočí a to je ta lepčí část ,protože když ho dám na passive a zastavím útok tak už
1.Vůbec neůtočí na target ani když do něj útočím já.
2.Vůbec se nepohybuje aneb ,pokavaď je target za Losem tak se k němu nedostane a neutočí a to sáme i s frost novou takže máte šanci dát frost novu od peta jedině pokuď target zůstane před vámi.



Replies (1 - 6)

#2 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 01 March 2012 - 12:33 PM

1) No na druhou stranu takovej priest, kterej vyvolává shadowfienda, tak ten chce, aby ihned útočil, jinak přichází o manu. Takže nelze bez nějakejch podkladů, jak to má být, nastavit všechny pety jen tak na passive.
2) Peti jsou všeobecně dost zralý na přepis. Je to v plánu, ale aktuálně jsou prioritnější věci (jestli chceme co nejdřív uzavřít T7 content). Vojta už snad má novej ntb, tak se ho poptám jak je na tom časově, jestli by se toho nechtěl chopit. Mám tu už nějaký podklady např. na výpočty hitu/expertise u petů.

#3 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 01 March 2012 - 03:21 PM

Pokud peta vyvoláš poprvý, tak by měl být nastaven na aggresive, když si to změníš a vyvoláš znova měl by mít to, co se mu nechalo a ne se to vyresetit! To je největší problém, to samý vlastně i jejich spelly, pokud si nějakej dáš, aby se aktivoval automaticky jednou, tak to tak má bejt furt, dokud to sám zase někdy nezměníš.
Toto funguje u statickejch petů, ale u water elementála, spirit wolfů zřejmě ne a mělo by.


2. věc pokud dáte jakýhokoliv peta na passive, tak nedělá nikdy nic!!! ani když mu k tomu dáte povel. Toto se mě stalo jednou v aréně. Ghoul měl passive a já jsem si říkal: proč sakra nedává ten stun?, hodil do defense a hned ho tam pašák vrážel na přání :)

Ještě shadowfiend, bez talentovej ghoul, army of dead, gargoyle a bůh ví jaký ještě peti jsou autimatizovaní a jsou další skupinou. Celkem máš vlastně 3 druhy petů.
Classický typ hunterovskej, na furt a na přání dělá co chceš. (hunt pet)
Dočasnej typ, dělá co se mu řekne po omezenou dobu. (water elemental, spirit wolfs)
A poslední typ řekl bych supportovskej, bude dělat k čemu je naprogramovanej, dělá pouze to, co mu hra řekla, že má. (shadowfiend, gargoyle, army of dead)

#4 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 01 March 2012 - 05:06 PM

Ahoj.

Jen trošku něco dodám k tomu, co psal Greon...
Peti, kteří mají spellbary (Hunters', Warlocks', Mages', Priests', Unholy DKs'), by měli být poprvé na passive a mít vyplé automatiky na všechny ability (kromě Priesta, tam má mít Shadowfiend zaplou abilitu již od začátku, u Mágů by Waterbolt měl být taky automaticky při prvním vyvolání). Pokud hráč ability přeskládá, zapne u některých automatiku, přehodí peta na agresiv, má se to uložit a v tomhle stavu se pet má vyvolat i následně.. Pak si hráč usmyslí, že dá peta na defensive, vypne všechny automatiky a bude si je radši dělat přes macra ke spellům, to se opět při dismissu peta má uložit a načíst při dalším vyvolání...
Momentálně tu máme takový problém, že k uložení dojde jen poprvé.. a následně už se ukládají automatiky jen opticky, takže kolem spellu třeba "neběhá" to kolečko, ale pet přitom spelly dává sám a nejde s tím nic udělat.. U hunterů to nevadí, ti si peta chytí znovu a vyexpení je otázkou jednoho Naxxu.. Ale u Locků, Mágů a DK to je problém, ti takhle "seklého" peta budou mít napořád...

Takže by možná stálo za to, udělat alespoň průmaz petů u Locků, DK a Mágů, aby si ho mohli nastavit znovu podle potřeby. Ale muselo by se to také oznámit předem, aby hráči neudělali stejnou blbost a nenastavili si automatiku a chování na všechno, jak to udělali při expení...


S pozdravem Ladis.

#5 User is offline  
Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 04 March 2012 - 03:42 PM

Ladis, on 01 March 2012 - 05:06 PM, said:

(Hunters', Warlocks', Mages', Priests', Unholy DKs'),


Druidi a Shamani nejsou duleziti, takze ty vynechame xD

#6 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 04 March 2012 - 06:00 PM

Samozřejmě, ty vynechat =o)

Né, Krávo, zkrátka jsem na ně zapomněl...
Popravdě ani nevím, že stromky a vlci jdou ovládat, měl jsem za to, že útočí jako nevytalentěnej Ghoul nebo Army of the Dead.

Ovšem pokud je Glyph nějak ovlivní a ovládat jít mají, tak je samozřejmě důležité mrknout i na ty...

#7 User is offline  
Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 March 2012 - 10:21 PM

elementál je cajk, je to otazka maker a bindů, spíše blbne stylem, že se někdy sekne útok, a ten pet nezačne útočit dříve než že dojde k mágovi na počáteční postavení, tzn jako pejsek k noze. a pak teprve začne útočit ať už bolty, nova apod...



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist