Mystiq.org - forum: Hit (fail) -> Priest -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7643 Title Hit (fail)
Product Priest Status Není bug (Severity 0 - None Assigned)

Page 1 of 1

Report ID #7643: Hit (fail)

#1 User is offline  
Rebellion 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 03-December 11

Posted 01 February 2012 - 08:49 PM

Ahoj,
stává se mi, že shadow spelly resistujou i když by neměly. V SH Hc s 20% hitu (9,35% EQ + 10% talenty) a měl jsem v Recountu Overallu 3% resist...
poté jsem farmil Primal Many na elementálech v Netherstormu (67/68 lvl!) a opět mi resistovaly spelly (přesně hitcap 9,35% + 8% tal) - Mind Blast, Mind Flay, SW: Pain,... což i kdyby mi nefungoval Talent (Shadow Focus), tak bych neměl resistnout ani jednou s 9,35% hitu z equipu!

Na stejném lvlu bych měl mít resist 4% bez hitu ( http://www.wowwiki.com/Spell_hit )... na nižším levelu se resist snižuje a když to mám pokryto hitem z eqipu, tak je tady něco špatně.

Jelikož je Hit hodně důležitý stat u spellařů, tak prosím o nějaké řešení problému a případný fix.

Děkuji Rebellion

PS: Ani relog a smazani Cache nepomohlo. Takže to pravděpodobně nebude jen u mě.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 02 February 2012 - 07:20 PM

spell hit sa da capnut na 99% max, vzdy budes mat 1 percento na ressist a ze mas 3% resistnute? omg... aaa paneboze... panika... urob si relevantnu vzorku(cojaviem, 2-3k spellov by mohlo stacit) a tam by to uz malo byt velmi blizko tych 99% hitnutych...

#3 User is offline  
Formaggi 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 389
  • Joined: 27-December 09

Posted 02 February 2012 - 11:43 PM

Ondrro ma pravdu .. aj ked to mohol napisat trocha vludnejsie. :D Jedine meele .. biele utoky maju hit cap na 100%. Vetci ranged dmg maju hit cap iba na 99%.No je pravda ze som zaznamenal aj ja ze nizsie lvl rezistuju castejsie ako vyssie :) No aj tak je to este stale v tej tolerancii takze ja by som to az tak tragicky nevidel :)

#4 User is offline  
Rebellion 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 03-December 11

Posted 03 February 2012 - 06:38 PM

Díky za odpovědi, nevěděl jsem že se hit nedá úplně capnout. Tím se mi konečně objasnil můj resist na mobkách.

Uzavřel bych tento topic jako vyřešený. Díky

#5 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 04 February 2012 - 09:14 AM

Updating status to: Není bug

Takže pokud chápu dobře - nejde o bug, ano? Pokud by jste dospěli k jinému názoru, chtěli dodat měření nebo jiné podstatné informace tak mi napište do PM.


Page 1 of 1

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist