Mystiq.org - forum: Mind Control -> Priest -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7608 Title Mind Control
Product Priest Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7608: Mind Control

#1 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 24 January 2012 - 03:49 PM

Dobrý den,
chtěl bych oznámit částečnou nefunkčnost spellu Mind Control.

Konkrétně se jedná o to, že se předčasně sám od sebe ruší. Nepodařilo se mi přijít na to, jakou to má příčinu, protože damagem od DoTek to určitě není.
Kontrolováno i testováno mimo combat na priestkách v SSC. Problémy to dělá hlavně u Instructora Razuviouse v Naxxu 25, kde se přes MC tankuje boss.

Prosím o překontrolování a opravu.

Předem díky,
s podravem

Kira



Replies (1 - 8)

#2 User is offline  
 

  • Group: Guests
  • Posts: 0
  • Joined: --

Posted 27 January 2012 - 02:38 PM

Jde o range toho spellu, v tomto případě v Naxxu 25 u Instruktora nesmíš jít s tím DK daleko, jinak se ti to zruší.

#3 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 27 January 2012 - 03:59 PM

Reesinka, on 27 January 2012 - 02:38 PM, said:

Jde o range toho spellu


No to se mi právě moc nezdá..
Sice je pravda, že na wowwiki píšou něco v tom smyslu, že s narůstající vzdáleností je větší šance, že se MC zruší, ale on se mnohdy ruší vpodstatě hned poté, co hráč MC použije a odběhne třeba jen o 10yd...

Ještě jsem teď našel nějaký tip, že by tomu mohl pomoct Curse of the Elements od Warlocka a Mind Soothe Priesta, tak uvidím, jak to bude fungovat.

Problém je, že nikde nejsou žádné procentuální hodnoty, jaká je šance na zrušení vzhledem k rozdílu levelů atp., a ani čas, kdy tiká to "rušení"...

#4 User is offline  
 

  • Group: Guests
  • Posts: 0
  • Joined: --

Posted 27 January 2012 - 04:41 PM

Nevím jaké jsou čísílka, ale my to děláme tak, že prostě držíš ho kousek od sebe, tže stojíš s tím DK hned pod schodama a v pohodě, žádný problém od té doby není, myslím, že jednu dobu tu rušil když dávali Dkčkům Disarm, ale to nwm jistě jestli to nebyl jen kec. Já tam mám spíš jiný problém, chci z Dkčka leavnou(vehicle) je to udělané, tak klikám na Leave Vehicle a nic se neděje, nwm co s tím mám, tže čekám až vyprší Mind COntrol a Controlnu ho znova, ale musím si vycheckovat, aby to ten druhý Priest stačil Tauntnout...

#5 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 27 January 2012 - 05:07 PM

Tak se zrušením MC zase nemám problém já..

Může to dělat nějaký addon, já na UI používám X-Perl a normálně kliknu jakoby na peta pravým - Dismiss.. Přes to Cancel v "pet" baru to tedy nejde, no...

#6 User is offline  
Zajda01 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 22-January 10

Posted 30 January 2012 - 02:57 PM

Instruktora tankuju skoro každý id a zatím jsem se s nějakým buglým padáním nesetkal. Podle mě prostě překračuješ tu hranici 10 nebo 20 yardů (teď přesně nevim), ve který musíš zůstat než z tebe spadne buff Mind control.

#7 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 30 January 2012 - 05:02 PM

Zajda01, on 30 January 2012 - 02:57 PM, said:

Instruktora tankuju skoro každý id a zatím jsem se s nějakým buglým padáním nesetkal. Podle mě prostě překračuješ tu hranici 10 nebo 20 yardů (teď přesně nevim), ve který musíš zůstat než z tebe spadne buff Mind control.


Tou vzdáleností jako pevně danou to není, ale nejspíš na to bude mít vliv Hit Rating, protože Shadow Priesti s tím padáním problémy nemívají, většinou jen Holy...

#8 User is offline  
fateman 

  • Group: VIP
  • Posts: 90
  • Joined: 15-September 08

Posted 01 February 2012 - 12:07 AM

Hit Rating ma vlpyv akurat tak na to, ze ti to moze ten panak na zaciatku rezistnut, ale nie zrusit ked uz ho mas pod kontrolou, ak na nom niesu nejake dotky od dpsiek atd. A shadow priestom to pada takisto ako holy alebo disco priestom. Idem shadow, hit cap mam a tiez mi to obcas zrusi, tiez je pravda ze tu vzdialenost som nikdy velmi nekontroloval doteraz, v najblizsom IDcku vyskusam a dam vediet. ta vzdialenost by mala byt 20y co je vcelku dost si myslim.

#9 User is offline  
Lykon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 01-November 11

Posted 01 February 2012 - 06:48 AM

Kdyz uz budete u te opravy, tusim ze je nefunkcni cast se shadowfientem. Kdyz priest vysumoni shadowfienta, nejde MC protoze to pise ze priest uz ma jednoho peta. Opiram se spis o to ze jsem nenasel ze by to tak nemelo fungovat a na AT to normalne funguje i s vysumonenym fientem. Jka na wowwiki tak na thottbotu nikde neni v radach nebo primo v popisu spellu napsano ze to nema fungovat...a myslim ze zrovna u tehle veci by jinac bylo.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist