Mystiq.org - forum: Devour Magic -> Warlock -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7527 Title Devour Magic
Product Warlock Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7527: Devour Magic

#1 User is offline  
Zeldor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 34
  • Joined: 12-March 10

Posted 13 January 2012 - 08:52 AM

Takže je to trochu komplikovanější to popsat, tak mě omluvte když to bude trochu nesrozumitelný :-)
Fellhunter nepoužívá svůj dispel (Devour Magic), když je na autocast, všechno ostatní funguje u fellhutera v pořádku a u ostatních petů jsem ability vyzkoušel jen zběžně. Zkoušel jsem to jak v pvp tak na mobech, kteří dávali mě magic debuff a nebo měli na sobě magic buff. Pak jsem se ještě zeptal několika locků a ti mi to potvrdili. Když jsem poslal do útoku peta tak nedispellnul vůbec nic a jenom útočil. Jinak samozřejmě jsem vyzkoušel takový věci jako vypnout autocast a zase ho zapnout nebo smazat cache. Pokud to chápu dobře, tak v okamžiku kdy ho pošlu do útoku tak by měl dispellnout debuff ze mě a když by na mě nic nebylo tak debuff z targetu.



Replies (1 - 1)

#2 User is offline  
Ertai 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 82
  • Joined: 20-September 08

Posted 25 January 2012 - 11:46 AM

Problém všech petů - nefunguje pořádně autocast. Většina pustí jen 1 repetiční. Pokud felhunter nemá v targetu magic efekt a jako jediný zapnutý autocast devouru, vypne se a už se znovu nespustí. Doporučuju si udělat macro pod spell a devourovat manuálně.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist