Mystiq.org - forum: Hunter - OPĚT buglý dmg -> Hunter -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7526 Title Hunter - OPĚT buglý dmg
Product Hunter Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7526: Hunter - OPĚT buglý dmg

#1 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 12 January 2012 - 08:34 PM

Dobrý den.
Tento bug tu dávám podruhé, poprvé byl zameten pod stůl, tak jsem vyzkoušel pár testů.
O co jde?
Hunter je potenciálně nejsilnější DPS na TBC (musí mít ovšem Thori'dal, takže to zatím odpadává). Na Brutallovi by měl BM točit alespoň 3k v t6 eq z BT, surv by se měl dostat k cca 2,5k v SWP. Já (až na itemy z K'j) mám top EQ a šel jsem (střídavě) za surv i BM. Výsledek? 1500 za surva, 2k max za BM. Ok, co z toho vyplývá? Jsem lama? Možná, proto jsem poprosil kamráda, který hrál za huntera na offiku v dobách TBC, také progressoval SWP a na Brutallovi tehdá vytočil 3k při progressu. Kvůli mého pomalého internetu testování probíhalo u něj doma. Kolik vytočil? 1700 za SV, 2,3k za BM (já těch 1500 a 2k točil s 500-1k latencí). V minulém topicu jste mě poslali do zeleného háje s tím, že je podle vás hunter blizzlike. Podle mě ne. Podle huntera z offiku ne. Podle recountu také ne.
Než se toto opět zamluví, PROSÍM, bylo by možné podívat se na toto? Revize, která snížila dmg petům, byla možná vítaná v PvP, v PvE to ale huntera znemožňuje.
P.S. Prosím ostatní lovce, aby přispěli se svými názory. Pokud je chyba na mé straně, omlouvám se. Nemyslím si to ale.



Replies (1 - 14)

#2 User is offline  
mothy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 230
  • Joined: 17-December 09

Posted 13 January 2012 - 09:07 AM

No ja mam po oprave peta na brutallovi vytoceno 2800 a to nebyli uplne idealni podminky kdyby byli verim v tech 3K. Tech 2800 sem dal s eq po twinky. Navic podle mejch vypoctu dmg peta ted + - odpovida, takze ja osobne si myslim ze v petovi problem neni. Muzem se dohodnout a na devu to poradne protestovat ale myslim ze chybu nenajdem pac zadna neni.
Raci bych ale aby se konecne nekdo odival na ten fire bloom u KJ pac dokud to bude hazet i na pety je tam BM temer nemozny hrat:-/

This post has been edited by mothy: 13 January 2012 - 09:08 AM


#3 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 13 January 2012 - 09:32 AM

Jak jsem řekl, můj internet nikdy nepatřil mezi ty nejlepší, takže nemohu posoudit. Mám ale pár dotazů:
1. Socketuješ AP/AGI?
2. Nejsi ty náhodou bugger?
3. Už expíš preTBC twinka?
Jen náááhodou :).
P.S. Domluvit se určitě můžeme, měl bys čas v neděli dopoledne?

#4 User is offline  
mothy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 230
  • Joined: 17-December 09

Posted 13 January 2012 - 09:37 AM

1. Agii+2x purple 10AP+2mp5.
2. Nevim o tom ze bych neco buggoval takze asi ne.
3. Zatim ne, este stale sem student a snazim se udrzet takze chodim jen na raidy.
A v nedeli se me to vubec nehodi, lepsi sobota nebo treba dneska odpoledne:)

#5 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 13 January 2012 - 06:49 PM

Hele jak píše mothy, dps je v pohodě.


P.S. V poslední době se mi stává že mě pet předmgovává, mířím proto do surv končin
(Pet 1300 dps na robotovi, já 800) bez buffů, jen grupa byla hezká

#6 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 13 January 2012 - 10:39 PM

Že bych byl až taková lama? Nebo je to zase vina internetu? 1:1 podle mě nejde až tak zkazit.
No testovat bych teoreticky mohl v sobotu od 12 do 15:00. Zkuste se objevit na DEVu, popovídáme si a postřílíme se.

#7 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 14 January 2012 - 02:24 PM

Jako na testu se objevit můžu, ale lepší je to na live, tam sou ty postavy už vytvořený, a hodinu dělat nový chary se mi nechce :)


P.S. hoď jméno huntera bo armory, ať můžu juknout na sockety apod

This post has been edited by Eldesitk: 14 January 2012 - 02:27 PM


#8 User is offline  
Pussymagnet 

  • Group: VIP
  • Posts: 183
  • Joined: 24-July 10

Posted 14 January 2012 - 04:40 PM

Tyjo, jako nemám chuť se tady s někým hádat, zda je pet buglý nebo ne... Ale dnes sem si jen tak ze srandy zkusil hodit peta a huntu na autoattack na panáky. Huntra sem dal na melee range a nechal ho bouchat daggerkama z dvojčat (skill nějakých 340). A i přesto sem měl větší dps i dmg než pet na 500k dmg. Nepoužil jsem nic, ani BW, nezapínal sem trinkety, žádný KC, jenom prostě čistý autoattack melee zbraněma. A to, že hunter dal jenom daggerkama na autoattack větší dmg a dps než pet mě opravdu zklamalo (pet 362 dps, já 410). V SWP eq by to podle mě takto být nemělo, troufnu si říct, že EQUIPOVĚ patřím mezi TOP 5 BM huntrů u Ali (chybí mi back z Terona a leather chest z M´uru do TOP preKJ), jedu na Ign.Arm., socketuju agi, crit+ap a agi+stam (jen kvůli metagemu), ale pet točí čísla jako zelená roguna. Nevím, zda je jak má být, ale je fakt slabý... S partou na Brutallovi dám tak 2500 fullbuffed včetně scrollů

#9 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 14 January 2012 - 05:20 PM

zajímavý, já mám top preswp eq a můj pet točí přesně 420 dps


P.S. nezařazuj se nikam do top, top není jen o eq.. jako ten hit gem je známka toho že moc top nejsi...150 hit a ty socketuješ hit?

This post has been edited by Eldesitk: 14 January 2012 - 05:45 PM


#10 User is offline  
mothy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 230
  • Joined: 17-December 09

Posted 14 January 2012 - 06:21 PM

Nak nechapu duvod mereni nakyho melee attacku huntra....
Dalsi vec je ze asi nekde delas chybu spatne odpalujes CD nejsi dohodnutej se shamanem co ja vim.
Kazdopadne posledne sem na Brutallovi nenahodil EQ s ignorem a mel sem tam 2,5k bez aggi totemu, retriny + me este nakej dobrak zapalil peta.
Muj pet tam ma 800-1000dps(podle raidu), podle vypoctu to sedi jako kolik chcete? 1500 ten pet asi vazne nikdy nebude tahat.
Bohuzel sem nenasel zadny dobry video kde by byl BM hunter i jeho pet na Brutallovi az nekdo prijde s tim kde presne je chyba a doda potrebny dukazy tak ok, ale tohle "stezovani si" na neco bez potrebnejch dukazu.....

This post has been edited by mothy: 14 January 2012 - 06:26 PM


#11 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 14 January 2012 - 06:33 PM

spíšby mě zajímalo jakto že mi pet s arms warem točil 1300 dps (arms wra neznám) na prvnim robotovi v SWP (robot v 10ti, shaman arms war já feral druid a healer)


screen samozřejmě nemám :/ (jako procla bestialka trinkety a prostě všechno, ale 1300 by mít neměl když já měl 800)

This post has been edited by Eldesitk: 14 January 2012 - 06:35 PM


#12 User is offline  
mothy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 230
  • Joined: 17-December 09

Posted 18 January 2012 - 11:39 PM

Bugnuty to neni. uzavrit

This post has been edited by mothy: 18 January 2012 - 11:40 PM


#13 User is offline  
Magdos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 16-June 10

Posted 04 October 2012 - 11:28 AM

Zjistěte kde je chyba podložte důkazy a testy a pak si počkejte možná se to opraví ,ale pouhá domněnka že je něco špatně nestačí.

#14 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 07 October 2012 - 06:52 PM

Tady má někdo očividně problém s datumem v angličtině...půl roku starý věci se neotvírají :)

#15 User is offline  
mothy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 230
  • Joined: 17-December 09

Posted 15 October 2012 - 09:42 AM

:)



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist