Mystiq.org - forum: Petův frostbolt do frost novy -> Mage -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7485 Title Petův frostbolt do frost novy
Product Mage Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7485: Petův frostbolt do frost novy

#1 User is offline  
Koat 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 29-June 10

Posted 02 January 2012 - 06:49 AM

Dobrý den, všimnul jsem si, že petův frostbolt když zasáhne cíl, který je zrovna ve frost nově, tak má určitou šanci (cca 50%), že frost novu zruší, sice by to tak být nemělo a frost nova by se neměla rušit jako to je třeba s frost boltem 1 rankem od maga. Žádám Vás tedy o brzkou opravu, hezký den :-)



Replies (1 - 10)

#2 User is offline  
Nalorack 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 23
  • Joined: 25-November 09

Posted 15 February 2012 - 10:06 AM

ano je to opravdu tak ! ten mage je tedy ochozen o dlaší shatter a to v aréně hraje dost důležitou roli !.....ale jak je vidět GM mají asi "moc práce" !

#3 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 04 March 2012 - 12:54 AM

Muzete hodit nejakej odkaz na wowwiki jak to presne ma bejt?

#4 User is offline  
Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 04 March 2012 - 02:33 AM

frost nova sa zrusi po urcitom dmge, alebo po case..

neviem kolko ten dmg je, ale dajme tomu ze 1k, tak ked mu tam hodis lance za 700 ci kolko by to dalo a on tam da bolt za 301 taks a to zrusi...

#5 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 04 March 2012 - 01:23 PM

To je prave ono. Ja to nebudu opravovat jen ze se rekne "dejme tomu ze 1k". Kolik presne? Z jakyho zdroje to mas?

#6 User is offline  
Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 04 March 2012 - 10:34 PM

neviem kolko to je presne, nie vela, ale tu nemas co opravovat.. toto nie je bug...

proste ta nova sa zrusi po obdrzani isteho dmgu, ten pet ten dmg dal a nova sa zrusila... ziadne ze daky jeho bolt nic nema rusit... proste jeho bolt spravil dostatocny dmg na zrusenie frost novy, bodka... ziadny bug...

a zdroj je zakladny popis spellu, ci v hre, ci na wowwiki..


edit: dokonca to nie je na urcity dmg, ale pri akomkolvek dmgi je sanca ze sa nova zrusi... lvl nad 60 ma tuto sancu este zvysenu... cize aj dmg hodnoty 1 ju moze hned zrusit...

Rooted enemies have a chance to break out each time they take damage; this check is made every time damage is dealt from any source.

any source... neviem preco by sa to na peta vztahovat nemalo...

a crity maju este zvacsenu sancu na jej zrusenie...



prsote blablabla, neni bug...

#7 User is offline  
Koat 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 29-June 10

Posted 08 March 2012 - 07:32 PM

Takže podle vás to má šanci, že se to zruší s jakýmkoliv dmg ? Tj trošku kravina, zkus si někdy třeba na AT, def nebo i tady na mystiqu dávat 1 rank frost boltu a i když crituje, tak se frost nova nikdy nezruší. Petův frost bolt nemůže nikdy přerušit frost novu jedním frost boltem, frost nova vydrží přes 1 k dmg, a na první frost bolt by to pet nikdy neměl zrušit ! To jak to tu pet dokáže zrušit jsem viděl jen tady, na jiných serverech nikoli. Zkuste s tím teda něco udělat

#8 User is offline  
Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 09 March 2012 - 02:25 AM

a das mi daky dokaz? ja ti tu priamo citujem z wowwiki a wowheadu, ze KAZDY dmg z HOCIJAKEHO zdroja ma SANCU na zrusenie novy... s tym ze ak je target nad lvl 60 tak ta sanca je VYSIA a KRITICKE zasahy maju tu sancu este VYSIU... mozes kritnut aj za 2 a moze sa zrusit..

cize nie, podla mna to nema, to len podla wowwiki a wowheadu... co je asi tak trilion na tretiu krat doveryhodnejsi zdroj ako to ze na dakom AT to tak nerobi...


proste uz ma fakt udivuje plny bugreport kktin, lebo dakto si daco mysli a neni si schopny si to ani najprv dakde overit, lebo on si mysli a hentam na inom !!FREE!! servery to bolo inak... potom tu developeri maju kopec postov co bugy niesu a zabera to cas skutocnym bugom...




Rooted enemies have a chance to break out each time they take damage; this check is made every time damage is dealt from any source. 


TBC Patch 2.0.10 (2007-03-06): Increased the chance Frozen effects are broken when the target is critically struck by a spell. 


TBC Patch 2.1.0 (2007-05-22): Changed to crowd control. All targets over level 60 have a slightly larger chance to break out of crowd-controlling effects when they take damage. 



na patchi 2.0.1 dokonca spravili ze sa zrusi po prvom crite aby sa zabranilo spamovat lance-u, na neskorsom patchi to vratili, s tym, ze kazdy dalsi crit ma este vacsiu na zrusenie ako ten predosli...

cize vymyslene cisla: prvy crit 50% sanca, dalsi uz 70%, treti uz 90%(cisla su vymyslene, ale funguje to na tomto principe, len neviem presne percentualne hodnoty..)

#9 User is offline  
mothy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 230
  • Joined: 17-December 09

Posted 09 March 2012 - 11:15 AM

Me se hrozne libi tam a tam to funguje tak a tak.
Navic Dorrian ma pravdu+predlozil dukazy. Co vic chtit.
Neni bug-lock.

#10 User is offline  
Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 04 May 2012 - 10:18 AM

Limit of Frost Nova is equal to 40% of the target's maximum hp. With Glyph of Frost Nova, the limit would thereby increase to 48%.

We also need to factor in that the Nova has a 100% to break at 40% hp, but that doesn't mean that it can't break earlier. Sometimes, it breaks on a failed Shatter combo (neither attacks critted), which is far lower than 40% of any reasonable HP pool (read: 8000, expected HP pool is at least 20k for most classes).

#11 User is offline  
Hezkejkukuc 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 145
  • Joined: 09-December 11

Posted 03 June 2012 - 06:02 PM

http://warcraftmovie...ew.php?id=70655

14:50 - dukaz = video z offiku
toto na mystiqu v zivote neuvidite (myslim ice lance do toho)

na atcku jsem to zkousel a elementalova frost nova vzdy udrzela 1 waterbolt a pak se rozbila.. ja vim je to free server a neni to dukaz prece, ale priznejme si, ze tam vse krome fearbreaku funguje..

This post has been edited by Hezkejkukuc: 03 June 2012 - 06:05 PM




Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist