Mystiq.org - forum: Deterrence -> Hunter -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7464 Title Deterrence
Product Hunter Status Nové (Severity 0 - None Assigned)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Report ID #7464: Deterrence

#1 User is offline  
Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 December 2011 - 05:56 PM

jsou dva psi Nevim a Povim, Povim odejde. Který pes zůstal?
aneb zila byla pohadka o opravenem deterrence xD
increases parry chance by 100% => důkaz místo slibů povsimnete si jak sem schytal melee swing od retrika a nasledne od peta, ja si to predstavuju jako Hurvinek valku, ale myslim ze ty swingy by nemely projit aji kdyby secko ostatni melo.(screen stary 20minut jak si muzete taky vsimnout xD)


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 

Replies (1 - 19)

#2 User is offline  
Ertai 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 82
  • Joined: 20-September 08

Posted 31 December 2011 - 10:32 PM

Potvrzuji, Deterrence stále ne zcela funkční. Nahrál jsem bg ve frapsu, stáhl addon, který umí přidat do timestampu setiny a podle zobrazené latency a server diffu jde určit, že chyba je ve spellu, ne v prodlevě.

#3 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 14 January 2012 - 03:40 PM

A důvod? (důkaz je celkem k ničemu)

#4 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 January 2012 - 04:22 PM

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2639/detfailzaspicovolemrdat.png[/IMG]

Kopírováno z:
http://forum.mystiq....3700#entry33700

#5 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 18 January 2012 - 04:32 PM

No ... já mám víceméně stejný prostředky, jak zjišťovat chybu, jako vy. Taky to dělám ve hře na nějaký testovací postavě. Abys něco opravil potřebuješ chybu zreplikovat a jasně popsat okolnosti za kterých se tak stalo.

#6 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 18 January 2012 - 04:54 PM

Nemôže to bugovať nejaký disarm?

#7 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 January 2012 - 04:57 PM

V disarmu to nejde použít.

Pokud máš Deterrence, disarm zas nejde použít na tebe.

Jedině že by to bylo stejně bugly jako Axe Specializace u warriora kdy jednou dostane disarm, a už ho má napořád a sníží se mu krit.

#8 User is offline  
Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 18 January 2012 - 10:09 PM

kdyby to bugoval disarm tak by snad proslo uplne vsecko a nestalo by se jednou parry jednou hit ne?(coz se me stavalo) :-) me se jednu dobu zdalo ze kdyz sem chytnul rany cca v jednu dobu tak to proste nezvladalo a kdyz sme to zkouseli v duelech testovat tak se nam snad nikdy nepovedlo prorazit deterrencku
chces jasne popsat okolnost OK du na mage tower v eosku tam retrik bezi ke me s kridlama (tak si reknu hm necham ho vyplacat stun do deterrence) stun deflekt a nasledne dostanu full dmg osobne v tom system nevidim (leda ze by judgementy atp davaly dmg ikdyz by nemely trefit ale pak te neumim vysvetlit proc tam "prolagne" i melee swing)

#9 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 January 2012 - 10:54 PM

No Jenyla má pravdu, v laboratorním prostředí (čti: v duelu) se nám nikdy nepodařilo nasimulovat "proražení" Deterrence. Možná kdybysme to testovali ve vakuu a vyloučili opravdu všechny vnější vlivy tak bysme došli k jiným závěrům :)

A jestli mi někdy někdo prorazí Deterrenci tak je to skoro vždy ve velkym chumlu hordy (třeba na Mage Tower v EOS), prostě naběhnu mezi ně a IK at mam zaplou Deterenci nebo ne...že by nestíhal server takovej nápor spellů a můj klient neodeslal serveru žádost na puštění imunity? Jako fakt nevim, jeslti to mužou dělat lagy, latence...

#10 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 19 January 2012 - 12:12 AM

Možná řeknu hloupost, ale Parry funguje jen zepředu, pokud vím.. Takže to, že vás trefí Druid v Cat zezadu i přes Deterrenci, je dle mého celkem správně..
Pro Ranged útoky a kouzla tohle neplatí, viz následující text.

When activated, increases parry chance by 100%, reduces the chance ranged attacks will hit you by 100% and grants a 100% chance to deflect spells.

Z toho dle mého názoru vyplývá to, že se zvýší Parry šance o 100% (která funguje jen na melee útoky vedené zepředu), navíc se redukuje šance, že vás zasáhne ranged útok o 100% (tedy z jakékoli strany) a ještě máte 100% šanci odvrátit veškerá kouzla (také z jakékoli strany).

#11 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 January 2012 - 12:23 AM

V dalších patchích je napsáno "paríruje i útoky zezadu": This ability now allows the hunter to parry spells and attacks from behind as well as in front. Now has a new visual spell effect.

#12 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 19 January 2012 - 12:31 AM

Z komentáře na wowheadu:

Quote

By Thunderblast (486 – 2) on 2009/06/25 (Patch 3.1.3) Report
Something like a mage's Ice Block, with the difference that while deterrence is active you can move, but during Ice Block you cannot. Really useful when carrying flags in Warsong Gulch. Also, Ice Block protects you more, because it protects you from all attacks. Deterrence only protects you from melee attacks and spells that are done from your FRONT. Any attacks made from the rear, holy attacks or ranged attacks will not be dodged.


Později byla šance na deflect kouzel přidána i zezadu, ale u Parry se nic nemění...

This post has been edited by Ladis: 19 January 2012 - 12:33 AM


#13 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 19 January 2012 - 12:40 AM

Další výtahy z Wowheadu, tentokrát oficiální patch notes...

Quote

3.0.8 Deterrence: Design changed to grant 100% parry and 100% chance to "deflect" spells coming from the front, but prevents the Hunter from attacking. Lasts 5 sec. 60 sec. cooldown.
3.3.0 Deterrence: Now also increases the chance for ranged attacks to miss the hunter by 100% while under its effect.


Nic mezi těmi patchi jsem nenašel, takže si nemyslím, že se na tom něco dále měnilo..
Tož asi tak, dnes už toho nechám =o)

EDIT:
Omlouvám se, je pozdě, přehlédnul jsem patch 3.2.0, kde spell nebyl zvýrazněn..

Nicméně jsem ještě narychlo zkoušel, jak to funguje na Mystiqu.. A vlk mě zezadu přes Deterrenci netrefil.. Naopak jsem někde zahlédl komentář, že to nedokáže vykrýt Holy útoky, což by vysvětlovalo problémy s Paladinem, ale ne s Druidem...

This post has been edited by Ladis: 19 January 2012 - 12:49 AM


#14 User is offline  
Ertai 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 82
  • Joined: 20-September 08

Posted 19 January 2012 - 10:45 AM

Jak říká Jenyla s Choozem, napodobit stejnou situaci uměle prostě nejde. Pokud se ale nemýlím, skoro vždycky procházejí jen physical/melee ability.

Ladis: Komentáře z wowheadu jsou naprosto irelevantní. Napřed si prosím přečti patchlisty. Že to nedokáže vykrýt holy útoky je pitomost.

Ještě zkusím jeden test.

#15 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 January 2012 - 10:53 AM

Ladis: Na wikipedii maji napsaný že to vykrývá všecko. Úplně všecko kromě speciálních útoků ze steltu a Chaos Boltu. A samozřejmě to nemůže vykrej Koncentračku, Flame Strike a takový podobný spelly co už ležej na zemi, aspon myslim :)

#16 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 19 January 2012 - 11:56 AM

Ja bych teda chapal toho druida, donedavna tam nebylo nastavene, aby to vykryvalo utoky zezadu - ty uz by to melo vykryt, nicmene utoky s flagou "require stealth" projit maji a taky prochazi.

#17 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 19 January 2012 - 02:02 PM

No je možný, že se to jednou penetruje některym z tědle útoků a pak už to dál nejede.

#18 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 19 January 2012 - 09:20 PM

Jestli teda můžu, aby si hunteři furt neřvali, jak moc jim všechno nejde, ikdyž s dete nebo bez je to op class jak blázen. Co se mě jako DK, když jdu proti hunterovi, kterej si pustí dete, tak se mu můžu krásně vysmát protože mě stačí mu stát za prdelí a krásně do něj valím dál meele attackama jako by se nechumelilo. Jediný co opravdu deflecktne jsou spelly takže si těch pár DC nechám na závěr pokud by měl chuť si někam odskočit :)

#19 User is offline  
Dache 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 48
  • Joined: 15-November 10

Posted 28 January 2012 - 12:04 PM



Přetočte si na 4:24 a koukněte se jak od toho huntera krásně skáčou parry a deflekty i když je k warrovi otočenej zádama, o tom že si do dete pouští aspekt of the pack a nedostane po dobu trvání dazed si asi můžeme nechat jenom zdát, co ? :D

PS: pokud přetočíte dále na 4:58 , všimněte si kolik HP ubral tomu hunterovi Bladestormem, když měl aktivní dete

This post has been edited by Dache: 28 January 2012 - 12:09 PM


#20 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 28 January 2012 - 01:30 PM

Ale my to chapeme, ze je to zmena od 3.3.x patche, ze ma dava parry,... i kdyz do nej mlati zezadu, dokonce jsme to tam nastavovali (je to tam jako jedinna vyjimka) a kdyz jsem to zkousel, tak to fungovalo.

edit: a to jeste koukam, ze jsem to udelal blbe tim, ze jsem tam dal, aby nemohly byt vykryty spelly, ktery pozaduji byt provedeny jen "from behind" A ZAROVEN "require steath" .. ma tam byt NEBO :-D, takze by ted teoreticky nemel projit ani Shred od druida, kterej projit ma.
trinity - deterrence


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist