Mystiq.org - forum: Elven Legends- A teraz prosim naozaj opravit -> TBC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7407 Title Elven Legends- A teraz prosim naozaj opravit
Product TBC Status Není bug (Severity 3 - Medium)

Page 1 of 1

Report ID #7407: Elven Legends- A teraz prosim naozaj opravit

#1 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 16 December 2011 - 01:31 AM

Ahojky, pozeral som ze vraj je ten q opraveny tak si hovorim ze ho skusim, pojdem do dungu, spravim co je treba a ľaľa, q neni splneny. ako dokaz mojho tvrdenia poskytnem foto inkriminujuceho okamihu ktory sposobuje ze q neni schopny byt splneny.My link
Ako tento nezvratny dokaz potvrdzuje, q nefunguje, splni sa ako kedy jedna cast a po druhej imaginarnej casti neni ani chyru ani slychu. Prosim preto kompetentne osoby aby to neodflakli ako v poslednom pripade ale k rieseniu daneho problemu pristupili s razantnou mierou zodpovednosti. Neviem teda s akymi ezoterickymi postavami nemenovany developer vykonaval testovanie hore uvedeneho qstu ale pre "obycajnych" hracov je nesplnitelny. Dufam ze nesklamete dovedu ktoru vkladam do vasich ruk. Za uspesne vybavenie tejto ziadosti vopred dakujem. S pozdravom fanusik mystiq-u....


Page 1 of 1  

Replies (1 - 7)

#2 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 17 December 2011 - 06:33 PM

Je pěkné, že toužíš po opravě, ale tento Q funguje, jak má. Kdyby ses podíval pořádně, v té místnosti leží na zemi mrtvola, na kterou se dá kliknout. Tím je Q splněn. Pokud ale mluvíš o jiné fázi q, omlouvám se :)

#3 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 17 December 2011 - 11:45 PM

Je pekne, ze sisi prectal moj topic ale keby si si vsimol tak ja som na tu kostru klikol, a nedalo mi to complete, iba tak ako je uvedene na dokazovom materiale č.1, pokial neveris kludne to naberiem znova pojdem tam mozes prist tiez a uvidis ze to neide. Je pekne ze testerom qsty idu ale co z toho ked hracom neidu...

#4 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 18 December 2011 - 10:13 AM

Včera jsem ten Q vyzkoušel za svou 60tkovou postavu, a šel mi splnit normálně. Chyba proto asi nebude na straně serveru :)
// Splnit šel i kamarádovi, co šel se mnou, a ten není tester.

#5 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 18 December 2011 - 01:27 PM

Hej? to sa tesim s tebou ale bud ide alebo neide, a pokial ide napoly, cize niektorym ide a niektorym neide tak asi neni vsetko v poriadku. Miesto zbytocneho vypisovania by si mi radsej mohol hodit splneny q, inak to mozem to chodit 10x a nepojde mi to.

#6 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 19 December 2011 - 03:47 PM

Já asi těžko, protože mé pravomoce ve hře jsou naprosto totožné s tvými. Na tvém místě bych se (pokud jsi si absolutně jistý, že ten Q nejde splnit kvůli chybě na serveru, ještě tam pro jistotu zajdi :)) obrátil na in-game GM, v poslední době jich bývá aktivních pořád dost.

#7 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 19 December 2011 - 05:32 PM

GMka pisu ze j ediny kto mi s tym moze pomoct je solmyr, tak nech mi da Q complete a je to hotovo. A budu spokojne obe strany :)

#8 User is offline  
Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 20 December 2011 - 07:58 AM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 3 - Medium

Čaues,

v Bug Reportu to označuji jako "Není bug", protože quest jede správně. A ty se mi prosím ozvi do PM nebo emailu blackone@mystiq.org a nějak to tam spolu pořešíme.


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist