Mystiq.org - forum: Windy cloud - ress -> NPC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7385 Title Windy cloud - ress
Product NPC Status Nebude se opravovat (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

Report ID #7385: Windy cloud - ress

#1 User is offline  
vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 10 December 2011 - 05:07 PM

Ahoj,
mám tu reklamaci týkající se resu vzdušných obláčků "windy cloud" - http://wiki.mystiq.o...mnia/?npc=24222 .
Podle mystiqpedie by měly mít ress 1 hodinu. Když ale obláček sundám, za 59 minut tam přijdu a čekám na jeho spawnu, tak se prostě neobjeví ani kdybych skákal po uších. V jednom případě se objevil přibližně po 1 hodině a 10ti minutách, v druhém případě po 1 hodině a 25ti minutách. Další případy nemám, protože jsem nebyl schopný ho lootnout prokazatelně dvakrát za sebou.
Otázka tedy je - proč se nespawnují tak jak mají, když u jiných obláčků (například swamp gas v zangarmarshi) to jde?


Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

Replies (1 - 5)

#2 User is offline  
Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 10 December 2011 - 09:30 PM

Mmm... jestli je to NPC, tak musíš počítat s despawnem mrtvoly. Asi :D. Nevím, jak to dopadne, když je vysaješ a neznám jejich umřelý model. V db je to nastavené správně, obecně platí, že pokud něco zprovodíš ze světa a odejdeš dřív, než se to despawne, tak to tam zůstane dokud někdo nepřijde.

#3 User is offline  
vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 11 December 2011 - 01:19 AM

ano, tohle jsem čekal proto jsem psal, že u jiných obláčků to funguje bez problémů. V zangarmarshi můžu v pohodě chodit kolečka a ty obláčky se spawnujou přesně jeden jako druhý...
Neměl bych nic proti kdyby se řeklo, že spawn je náhodný, nebo že spawn je podle blizzu (tzn někde se to zabije, a jinde se to objeví) i když vím že to je nesmysl. Prostě mě zaráží že tam je uvedený uplně stejný ress jako jinde, ale po hodině se to prostě neressuje. Tzn v DB musí být nějaký rozdíl mezi těmi různými mráčky.
zkus si třeba porovnat NPC ID 24222 a NPC ID 17378. Určitě tam bude rozdíl v pozicích, určitě tam bude rozdíl ve vzhledu, ale zároveň tam musí být rozdíl i v lootu, nebo ressu, nebo despawnu, nebo v já-nevím-jaký-pitomosti.
ps: ten obláček je sice NPC, ale je nenakliknutelný. A to ani přes /target , takže v podstatě lootovat nejde. Ty mote of ### to přiděluje pomocí spellu 30427, který ti do batohu vloží item a zabije NPC mráčkovitého typu, které je v dosahu. Na target vůbec nehledí.

#4 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 12 December 2011 - 03:14 AM

Updating severity to: 2 - Fair

#5 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 20 December 2011 - 11:14 AM

O prázdninách sem ale u Airů kolečka chodil pravidelně. Jestli budu mít dnes čas, tak zavítám na test server (nebo live) a vyzkoušim

#6 User is offline  
Unli 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 27-October 10

Posted 06 January 2012 - 04:22 PM

Updating status to: Nebude se opravovat


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist