Mystiq.org - forum: Sarathstra, Scourge of the North -> Dragonblight -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7334 Title Sarathstra, Scourge of the North
Product Dragonblight Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #7334: Sarathstra, Scourge of the North

#1 User is offline  
Vission 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 06-March 09

Posted 30 November 2011 - 03:06 PM

V Questu Sarathstra, Scourge of the North se při vzatí questu Spawne Sarathstra jak má, jde ale o group Q s doporučenými 5ti lidmi - a tady je chyba, při přijmutí questu se hra ostatních lidí v partě nezeptá, jestli chtějí quest vzít taky, tzn kdyby to mělo dělat 5 lidí najednou, tak jich tam bude 5.
Při sharnutí to udělalo stejnou věc, jako by to přímo ostatní lidi nabrali - spawnuly se další elitky, což dělá tento quest s grupou kolem levlu 74 nesplnitelným, elitka celkem dává a 3-5 elitek najednou, to je opravdu moc HC.
Nešlo by udělat, aby se hra zeptala, jestli chtějí ostatní vzít / jakékoliv jiné řešení, při kterém by šlo elitku dát..
Díky :D


Page 1 of 1  

Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 09 April 2012 - 12:53 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair

Ahoj,

omlouvám se, až do nedávné doby jsem reporty na Northrendu nekontroloval, protože jsem si na ně nevěřil...
Každopádně jsem problém nezávisle na reportu vyřešil, když jsem pomáhal expit kamarádce, tedy při sebrání Questu se to ostatních lidí v partě zeptá, zda Q chtějí taky... Tak jen doufám, že to nenaspawnuje elitku i v tomhle případě...
Po revizi by to mělo být na DAE, viz Twitter


S pozdravem Ladis.

#3 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 June 2012 - 08:32 PM

Updating status to: Opravené


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist