Mystiq.org - forum: Orgrimmar Arena -> Arény -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7298 Title Orgrimmar Arena
Product Arény Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7298: Orgrimmar Arena

#1 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 November 2011 - 01:25 PM

Problem je v načasováním startu arény.

Nyní se aréna začíná tak, že se odstartuje arena (zviditelní se protivníci a začíná timer na sloupy) a až teprv se začnou zvedat výtahy - Týmy mají docela douhou dobu na to, aby si rozmysleli, jak arénu zahrajou.

Má to být tak, že už v Preparation se výtahy začnou zvedat a aréna začíná v okamžiku, kdy je výtah asi 5 gnomích délek pod zemí celé arény. V ten samý okamžik se ukažou protivníci a až teprv začíná timer se sloupy.

**

Quote

We modified the small side pillars to start in the up position. They used to rise up a few seconds after the start of the match.
- cca 4 sekundy po startu.





Replies (1 - 3)

#2 User is offline  
Lykon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 01-November 11

Posted 28 November 2011 - 06:43 PM

Podle toho videa vsechno funguje jak ma...co mi aspon jednou procla u nas arena tak se nepratele ukazali ve spravne ,,vysce" plosiny a sloupy za plosinama muzes videt i v tom videu visunuty hned pri startu areny, zadny 4 sec po

#3 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 November 2011 - 06:51 PM

To s těma sloupama si nejsem jistej, protože to beru z offiku, kde se startuje ze stran (žadny vytahy). a pěšky tam nedojdu, jen na mountovi a ještě chvili čekám.

Co já si pamatuju z těch dvouch proců na mystiqu, tak se odstartovala arena a zviditelnili protivnici a až potom začal pracovat vytah.

#4 User is offline  
Lykon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 10
  • Joined: 01-November 11

Posted 28 November 2011 - 06:59 PM

zvlastni...co ja si pamatuju tak sem videl protivniky az potom co jeli vytahy...co se tyce sloupu, funguji dobre, maji tam byt. Jak rikas, na Cata se startuje z boku, tim padem je to jinac...http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=155417...video z TR realmu, 2:20 mas start ROVu



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist