Mystiq.org - forum: Dopravení flagy do baze alla Aliance -> Warsong Gulch -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7272 Title Dopravení flagy do baze alla Aliance
Product Warsong Gulch Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7272: Dopravení flagy do baze alla Aliance

#1 User is offline  
NesKAFE 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 59
  • Joined: 24-July 11

Posted 21 November 2011 - 12:29 AM

Zdravím,
měl bych důkaz, o tom, jaké stezky si při dopravění flagy absolvují alíci, už hodněkrát se mi to stalo, že alíci si prošli cestu, kudy nevím kudy jít, a oni se tím zbavují protivníků.
Jinak jak to asi tak dělají, vezmou flagu, zahnou doleva (pokud koukáte na mapu, že ali base mate nahoře) přeběhnou přes tu cestu, a pak vyběhnou kousek od ali base viz screen. Pokazde co jsem to videl, tak to byl bud warior, nebo mag, a když to byl warior, tak s ním pokazde bezel mág, takže bugging ?

http://www.imghostin..._112011_133.jpg - snazil jsem se to screennout rychleji, ale bohužel rychleji se mi to nepodařilo



Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
NesKAFE 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 59
  • Joined: 24-July 11

Posted 30 November 2011 - 11:16 AM

Že by třeba někdo z GM odpověděl ?! :D nebo se na to tipicky vyserete a uděláte z toho tradičně známou trezorovou záležitost

#3 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 11 December 2011 - 11:59 AM

Bojim se ze dokud nebudes mit video o tom jakse to buguje tak s tim nic neudelame. Nikoho nenapada jak by se to tam dalo bugnout

#4 User is offline  
blazz 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 12-February 11

Posted 23 December 2011 - 01:28 PM

je to jednoduchý taky jsem to viděl..mág dá blink a "vyblinkne" se nahoru...ale musí nejdřív stát na nějakým vyvýšeným místě...důkaz nemám viděl jsem to u nějakýho horďáka..a když je to war tak stačí aby nahoře někdo čekal ze stejný frakce a může se k němu intercepnout:)

#5 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 07 November 2012 - 11:05 PM

Moving to: Warsong Gulch



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist