Mystiq.org - forum: The Brokering of Peace (Horde) -> preTBC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7266 Title The Brokering of Peace (Horde)
Product preTBC Status Opraví nová revize (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #7266: The Brokering of Peace (Horde)

#1 User is offline  
Mouzyy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 03-October 10

Posted 20 November 2011 - 10:35 AM

Ahojte.
Po tom čo som dal Exalted u Timbermaw Hold, som si mal u nich vyzdvihnúť quest, kde ma poslali za Thrallom do OG na mierotvornej misii. Za odmenu malo byť zopár striebrákov, 500reputácie u každého hlavného mesta, a to že Thrall zakričal na celý Og že šampión menom "xxx" urobil pre hordu veľké činy a podobné drísty.

Bohužiaľ, dostal som len zopár striebrákov, žiadnu reputáciu, a ani Thrall nič nezakričal. Ale najviac ma mrzí tá reputácia, lebo 500u každého mesta nieje na zahodenie.

Ak by sa dalo, poprosil by som o opravu. A taktiež ak je to možné, mohol by som dostať svojich 500reputácie? Diky :D

*A ešte jeden dotaz. Tento quest existuje aj v Alíckej verzii, až na to že vás pošle do Ironforge. A aj napriek tomu že som horďák, som si u quest givera mohol zobrať quest kde ma poslali do Ironforge. Podobný bug že horďák má alícky quest je aj v Blackrock Depths, kde pri poslednom bossovi je trpasličia princezná ktorá vás pošle do ironforge. Ale toto nieje také závažné, ajtak to nieje možné odovzdať :) (teda, neskúšal som to. Ale ak ste Hated s Gadgetzanom, taktiež tam nemôžete odložiť quest... strašná smola.)


Page 1 of 1  

Replies (1 - 1)

#2 User is offline  
Unli 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 27-October 10

Posted 20 November 2011 - 05:48 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair

Pridaná odmena 500 repky v hlavných mestách + zmenený Q takers u hordy.


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist