Mystiq.org - forum: Skettis - Terokk -> TBC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7264 Title Skettis - Terokk
Product TBC Status Opraví nová revize (Severity 2 - Fair)


Report ID #7264: Skettis - Terokk

#1 User is offline  
Mouzyy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 03-October 10

Posted 20 November 2011 - 10:19 AM

Takže, aby som začal.
V oblasti v Terokkare je mini oblasť Skettis, kde ako by ste mohli vedieť sa po kratšej q chain dopracujete k tomu že summonnete Terokka, niečo ako 5man bossa za ktorého je bonus repka +nejaký low loot.

Zopár dní dozadu som ale šiel do Skettisu, a Terokk tam len tak stál, ako keby ho niekto summonol a nezabil. Tak sme ho teda s partou zabili, ale na ďalší deň tak zase bol. Ešte k tomu bol aj buglý, lebo s huntom som doňho asi 10minút strieľal, a on sa ani nepohol. Teda som usoloval 220k hp elitu vďaka tomu že tam stála ako solný stĺp.
Na ďalší deň tam zase bol, zase padol, ale kamoš polhodinu stál a čakal či sa respawne alebo či ho niekto zo srandy summonuje. Naozaj sa spawnol, zase sme ho dali, a teda je ten boss buglý. Niežeby by som mal niečo proti reputácii zadara a nejakému lootu, ale pomerne to bráni v grindovaní reputácie keď tam stojí elita čo vás zopár ranami roztrhá.

*malý dotaz: ak som to zabudol napísať, tak Terokk sa nemá spawnovať ako normal mobka, ale dá s iba summonnuť pomocou itemu ktorý má 1použitie. tzv je to bug.



Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 12 December 2011 - 03:21 AM

Updating severity to: 3 - Medium

#3 User is offline  
Unli 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 27-October 10

Posted 13 December 2011 - 09:54 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist