Mystiq.org - forum: Ruin Destro talent + bonusy pro demonology -> Warlock -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7172 Title Ruin Destro talent + bonusy pro demonology
Product Warlock Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #7172: Ruin Destro talent + bonusy pro demonology

#1 User is offline  
Aira 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 62
  • Joined: 21-December 08

Posted 03 November 2011 - 12:10 PM

Tak jsem dneska po dlouhé době opět vzala locinu a vycházku.Jaké bylo moje překvapení, když místo svých obvyklých 4k unbuffed dps jsem horkotěžko vytáhla 2,8k.

Zjistila jsem že jeden z talentů na posílení impa nefunguje jak by měl. Nemohu říct přesně který (buď Improved Imp, nebo Unholy Power), každopádně když jsem porovnávala Impa na demon/destro a full destro, kde do něj žádné posilující talenty nemám, rozdíl přímého dmg fireboltem byl řekněme zanedbatelný, rozdíl cca 100dmg. (Dle talentů má být imp posílený o více, než 50% a jeho crit bonus rovnež nesouhlasí)
Menší čísla pro porovnání:
Imp firebolt bez talentů :510 dmg +/- 30 - 730 critical dmg
Imp firebolt s talenty :700 dmg +/- 30 - 950 critical dmg (s buffem Fel armor se dmg zvedne zcela nepatrně, dle bonusu z Ruin talentu má dávat víc)

Také jsem zpozorovala možný bug talentu Ruin, neboť namísto slibovaných 100% bonus critical dmg (tedy dmg x2 místo obvyklých x1,5), nepřidává nic.
Příkladem budiž spell immolate, který v základu bez ostatních buffu udeří za 1100. Pokud critne, jeho dmg je místo 2,2 jen pouhopouhých 1,8, tedy dle logu Ruin nefunguje. Největší problém patrně představuje výsledný stack bonus, kdy přicházím kupříkladu na Incinerate o 2k dmg na spell critu, protože spell často dělá přes 50% dps v pve a je docela k vzteku, když místo 8k critne za 6k a to nemluvím o dmg při raid buffech

Demonic tactics též zřejmě fungují pouze kosmeticky, protože v praxi tento talent nepřidá crit ani mně, ani demonovi, ikdyž se přičte ve statistikách (v Pve můj crit má být podle tabulky 26%, podle logu je však 15% po odejití běžného hera.

Jen pro pořádek uvádím, že jsem před postnutím několikrát hru uplně vypnula a zapnula, vše bylo testováno bez jakýchkoliv buffů, cache pokaždé byla promazaná, testovala jsem dmg na mobech ve worldu a přečetla jsem si popisky od spellů velice podrobně.

Linky ke spellům:

http://old.wowhead.c...=59741#comments (Ruin)
http://old.wowhead.com/spell=30248 (Demonic Tactics)
http://old.wowhead.c...=18696#comments (Improved Imp)
http://www.wowhead.com/spell=18773# (Unholy Power)

edit pravopis

This post has been edited by Aira: 03 November 2011 - 12:30 PM



Page 1 of 1  

Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 08 November 2011 - 04:01 AM

Následující Spelly/Talenty/Ability byly testování na Beta serveru, identickém s Daemonicou. Veškerá tvrzení v textu platí jen pro testované aspekty. Prohlášení o ne/funkčnosti se nevztahuje k žádným, co nejsou nadále zmíněny.

Taaaakže:

Improved Imp:
Funguje pro Blood Pact. Funguje pro Fire Shield. Funguje i pro Firebolt, ale tam procentuální přírůstek neodpovídá (15% namísto očekávaných 30%). Nasvědčuje to tomu, že se nejdřív zvýší základní DMG Fireboltu, a pak se teprve přičítá Impův bonus z jeho Spellpoweru (při testování bez Equipu (=nulový spell bonus pro Impa), tzn. pro základ spellu, dělal bonus 29%, to je prakticky těch třicet s 3/3 Imp. Imp).
Logika říká, že Bonus by měl platit pro celý spell, a ne jen pro jeho základ, a tudíž by to mělo být opraveno, ale na netu není zdroj, který by toto tvrzení podložil.

Unholy Power:
Pro Firebolt zcela prokazatelně funguje.

Ruin:
Funguje pro Shadow Bolt, Incinerate a dokonce i pro Impův Firebolt ...

Demonic Tactics:
Už jsem chtěl jít spát, takže nejsem-li zázrakem statistiky, tak pro samotného Warlocka funguje. Testováno na Searing Pain (200x). Výsledný Crit bez Talentů 19% x s Talenty 35%. V Character info zobrazeno 21% x 31%. Ten rozdíl, co mi vyšel, je prostě moc velký na to, aby to byla jen náhoda.


Závěrem: 3 faily v hlášení a jeden, kde funguje většina a něco málo je diskutabilní. Nevím, jak jsi to testovala nebo jestli si to chceš projet znova, ale za tohle mi dlužíš pět piv ...

This post has been edited by Colette: 08 November 2011 - 04:06 AM


#3 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 12 December 2011 - 08:24 PM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist