Mystiq.org - forum: PreTBC Bossové -> preTBC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7167 Title PreTBC Bossové
Product preTBC Status Nové (Severity 2 - Fair)


Report ID #7167: PreTBC Bossové

#1 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 02 November 2011 - 06:57 PM

Dobrý den,
v rychlosti se pokusím sepsat seznam nefunkčnosti preTBC bossů na Insomnii, a to v těchto instancích: MC, OL, BWL, AQ20 a AQ40, Naxx.
MC: Většina bossů funkčních, ale dají se natáhnout bez addů. Navíc je buglý Majordomo - je naspawnovaný napevno, není potřeba zabíjet ostatní bosse, + po asi 3 minutách combatu (stačí, aby ho někdo natáhl na Scarabovi a utíkal přes dung) se stane imunní vůči všemu a vyvolá Ragnara.
OL: Onyxie z větší části funkční, pouze 2. (lítací) fáze je buglá (rozhodně vizuálně - Onyxie "stojí" ve vzduchu a skoro necastí) a pokud má agro pet, necastí vůbec.
BWL: Většina bossů je funkčních na 99%, pouze: Vaelstrasz (jak je řečeno jinde) nemá loot a nejsem si jistý jak je to s jeho HP, Chromaggus hází semtam hromadná IK celému raidu (je možné, že toto souvisí s černým debuffem a nejedná se proto o bug - nejsem si jistý) a Lord Victor Nefarius (NPC, které vyvolává Nefariana) se co cca 2 hodiny resetuje => na jedno ID se dá nafarmit Nef nespočetněkrát.
AQ20: Tady není co řešit, nefunguje žádný boss - pouze autoattackují.
AQ40: Podobná situace jako AQ20, AA do vás půjde Bug Trio (+ loot je pouze z posledního zabitého), Viscidius (prostě ten slizoun), Ouro a Battleguard Sartura semtam za čas hodí sporadický Whirlwind. Ostatní bossové jsou funkční tak půl na půl, zabitelní jsou asi všichni (neviděl jsem teda ještě zemřít dvojčata, je možné, že jsou buglá).
Naxx: Patchwerk - funguje jak má, pouze nehází plošné IK po enrage, jen se mu zvýší dmg, Grobbulus - nedělá nic, Gluth - vyvolává zombie, ale dá se tankovat v chodbě směrem k Thaddiovi => zombie nejsou naagrovatelné a nejsou podstatné, Thaddius - nedělá nic (pro zajímavost, ve 2 lidech (tank se speciálním eq na co nejvyšší BV a dps) jsme ho zabíjeli asi rok zpátky 56 minut :) Nemá žádný enrage.), Anub'rekhan - castí takové to vyhození do vzduchu, castí Locust Swarm, a myslím, že má i enrage - nemohu potvrdit, Widdow - castí toho dost, ale enrage se nedá žádným způsobem sundat + je zase možné nechat addy stát a ignorovat je, Maexxna - pokud má vyvolávat addy, nedělá to, pokud ne, funguje jak má, Noth - castí pouze zpomalující debuff a vyvolává addy, ale ti jdou nenaagrovat, Heigan - nedělá nic, Loatheb - pouze curse, co po chvíli dá dmg asi za 2k, jinak nic; Instructor dává IK podle many a jeho addi nejsou použitelní tak, jak by být měli, Gothik nedělá nic, Horsemani - mají špatně HP (Morgraine má asi 5m a má mít stejně jako ostatní), kvůli obtížnosti jejich taktiky jsem ještě neměl možnost vyzkoušet, zda-li jejich spelly dělají co mají - truhla je naspawnovaná přímo na nich, nejde tudíž lootnout bez combatu, ale pořád nefunguje jak má; Sapphiron - nejsem si jistý jeho taktikou, ale hází "pouze" frost dmg auru, cursy co ho healují a blizzard + jednou za čas vyletí do vzduchu a dá všem IK - nefungují Ice BLocky, IK se dá zamezit pouze zaběhnutím za texturu (viz video Elementského v topicu loot or wipe) a Kel'Thuzad semtam zacastí plošný frostbolt a vyvolá nějaké ty addy - ti jsou v textuře a zase se dá tankovat v chodbě = addi nepřijdou.
Uf. Takže tak, doufám, že časem se podaří opravit vše. Kdyby cokoli, PM.



Replies (1 - 6)

#2 User is offline  
harmiczeklol 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 01-November 11

Posted 02 November 2011 - 07:59 PM

Chealin, on 02 November 2011 - 06:57 PM, said:

Bug Trio (+ loot je pouze z posledního zabitého) - na offi jsem je byl a vždycky ty 2 co se zabili zmizeli a zůstal jen poslední z kterýho byl loot takže asi správně
(neviděl jsem teda ještě zemřít dvojčata, je možné, že jsou buglá). - tam asi bude problém s tím jejich healem kterej fungoval i přez textury a na nekonečnou vzdálenost.
Naxx: Patchwerk - funguje jak má, pouze nehází plošné IK po enrage - nevím jestli todhle v wotlku odstranily ale tma spíš ty spelly přidávaly,každopádně si ho na wotlku solovala roguna která ho dávala nějakejch 30 min takže nevím no,v enragi určitě byl.
Maexxna - pokud má vyvolávat addy, nedělá to, pokud ne, funguje jak má - má vyvolávat malý broučky,ale ty jsou myslím po místnosti a friendly,pokud nebyla nějaká změna.
Kel'Thuzad semtam zacastí plošný frostbolt a vyvolá nějaké ty addy - ti jsou v textuře a zase se dá tankovat v chodbě = addi nepřijdou. +červený kolečka nedávaj IK jak mají+kostky neubíraj hp - mají sebrat 100% HP po dobu trvání takže je tam potřeba aby se healovali.

This post has been edited by harmiczeklol: 02 November 2011 - 07:59 PM


#3 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 02 November 2011 - 09:37 PM

Abych pravdu řekl, nevím, co post nade mnou měl znamenat :)

EDIT: Ajo, on je to Whiteskin...

#4 User is offline  
Unli 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 214
  • Joined: 27-October 10

Posted 05 November 2011 - 10:51 AM

Dík za bugreport, určite sa za pár týždňov dostane i na tieto, ale proste je o moc dôležitejších bugov v core a hlavne závažnejších, ako je napríklad KJ, Illidan, Teron,...

#5 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 23 November 2011 - 09:16 AM

Jistě, tento příspěvek vznikl jen z důvodu, aby byl alespoň nějaký seznam alespoň některých z bugů :D Co se týče HP 4H v Naxxu, citace wowwiki:

"Each horseman has about 800k health." U nás mají 3 po 500k +-, Morgraine má asi 5 milionů.

#6 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 23 November 2011 - 10:27 PM

Patchwerk se nakonec ukázal také buglým - jeho Hateful Strike (spell, který dává každou polovinu vteřiny) dává rány do top preTBC eq warriora asi za 13k, což opravdu ustát nešlo. Chyba je v tom, že správně mám být tenhle dmg ovlivněn armorem - s tímto eq 67% snížení.
Chromagus v BWL rozhodně nefunguje, měl jsem 1,5 milionů životů a najednou mi dal IK - tento DMG ovšem není ukázán ani v Combat Logu, ani v recountu.
Dále jsem se podíval na 3 brouky v AQ40, a zjistil jsem, že pokud chcete mít loot ze všech tří, musíte je zabít v pořadí Vem -> Yauj -> Kri.
A je tady další update, tentokrát přímo z Insomnie místo DEVu - gůvno gůvno zlatá rybko, ať uděláte na Insomnii cokoli, loot je jen z posledního zabitého brouka. Výše zmíněné pořadí, které na DEVu fungovalo, je zde k ničemu.

#7 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 11 December 2011 - 02:11 AM

Updating severity to: 2 - Fair



Fast Reply

  

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist