Mystiq.org - forum: Scourge strike a armor -> DeathKnight -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7149 Title Scourge strike a armor
Product DeathKnight Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #7149: Scourge strike a armor

#1 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 29 October 2011 - 11:43 AM

Ze stránky postnuté macim při nedávném dotazu na blood wormy http://elitistjerks....dps_compendium/

Armor Penetration Rating is a bit of an odd beast for us.
It doesn't affect our damage from Diseases, Icy Touch, Howling Blast, Scourge Strike or Death Coil. This makes Armor Penetration have a reduced value for Unholy and Frost Specs. Blood however does have quite a lot of benefit from ArP Rating, due to the majority of it's damage being Physical.

Docela se mě líbí ta čast, kde se říká, že scourge strike nereaguje na armor. Vím, že scourge strike má 2 složky jednu meele a druhou shadow, jenom by mě zajímalo, jak to tedy opravdu má být.

Ale jelikož se mě zdá, že se jednná o informace z patche 3.0 nebo 3.1, tak nevím. K tomuto tvrzení mě dohnal fakt že v unholy rotaci zmiňuje unholy blight což dříve býval spell, který byl následně změněn na dotku z death coily. Tudíž i dřívější problém s blood wormama bych asi přehodnotil.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 29 October 2011 - 12:32 PM

No část je physical, část shadow, takže jedno je ovlivněný armorem, druhý ne. To se jen nechtěl autor příručky rozepisovat v obyč. shrnutí.

Ad. Bloodworms, jejich základní dmg je kolem těch 30-ti. Co podstatně ten damage navyšuje je scalování s AP DKčka, což právě potvrzuje i tahle příručka. Takže pokuď někdo nevyvrátí, že se to scalovat nemá, tak se s tím nic dělat nebude.

Co na to říct víc, než opět syndrom - "Imho, dávaj moc! Je to určitě bug!". Reporty by měly vypadat tak jak píše Rippy, jen opět tam by to chtělo (jak teď hlásil ten Heart Strike), aby si nějakej ten DK tester našel tak 2-3 hoďky času a prověřil jak se všechny ty procenta sčítaj a následně to i prokonzultoval se mnou z hlediska typů aur.

#3 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 29 October 2011 - 03:01 PM

Ale stejnak to je postovaný na patch 3.0 nebo 3.1 a bohužel nejsem znalý všech těch upgradu za další 2-3 patche a kupu jejich oprav, takže bych tu stránku bral spíše orientačně.

#4 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 27 February 2012 - 10:41 AM

Updating status to: Není bug

#5 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 February 2012 - 12:20 AM

Updating severity to: 1 - Low

neni bug + duplikat = zavaznost 1


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist