Mystiq.org - forum: Dungový limit na 1 hodinu? -> Interface -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7093 Title Dungový limit na 1 hodinu?
Product Interface Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #7093: Dungový limit na 1 hodinu?

#1 User is offline  
Smith 

  • Group: VIP
  • Posts: 84
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 October 2011 - 10:13 PM

Hláška "You have entered too many instances recently". Nevím k čemu je tenhle upgrade dobrý, ale nějak asi nefunguje jak má. Byly jsem helfire dungy na normal, v pohodě jsme prošli rampy a shatered halls na normal. Pak jsme se rozhodli jít magneta, tak tam vlezem a logl se další člověk z guildy. No nic, vylezli jsme, že ho portnem, vše v pohodě, ale zpět do ML jsme se už nedostali a při pokusu projít portem to na nás křičelo "You have entered too many instances recently". Nevím jak přesně by to mělo fungovat, prosím někoho o vysvětlení.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
Chevy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 27-March 10

Posted 22 October 2011 - 10:27 PM

Co jsem slyšel, tak by to mělo být na danou instanci snad.. ale nevim, celkově mi to příjde jako hloupost nanic. K čemu je to dobrý??

#3 User is offline  
Smith 

  • Group: VIP
  • Posts: 84
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 October 2011 - 10:43 PM

No nám se stalo, že umřel healer a nikdo ho nemohl zvednout. Tak dobíhal ve spiritovi, port ho jakoby oživil, ale do instance ho to nepustilo. Antiprogress patch no :D

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 October 2011 - 09:22 AM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low

tak to byl asi nejakej jednorazovej mix-up IDcek... ale jinak to funguje blizz... kdyby se to opakovalo, tak popiste co nejpodrobnejc okolnosti a primo mne do PM... jinak hned jak se ten patch zaved (od novyho jadra), tak jsem to googlil, protoze me to obtezovalo - ale princip je blizz... pravidlo je takovy, ze muzete do 5ti ruznejch IDcek behem hodiny... a jakmile je to 60 minut od chvile, co jste vlezli do prvniho dungu, tak muzete vlizt do sestyho atd... proste vzdycky behem minulejch 60ti minut muzete mit max 5 IDcek (ano, i preTBC a normal dungy maji ID - ne to klasicky, ale normalne se uklada, jaky potvory/bosse jste zabili, jen je to docasny)

#5 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 October 2011 - 09:24 AM

tady dystak mate addon, kterej vam ty ID bude hlidat:
http://www.edisk.cz/...rar_3.31KB.html
- mozna s jeho pomoci naleznete tu chybku a budete ji moci lepe popsat

+ dodatek... DFko tohle ignoruje a to je blizz


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist