Mystiq.org - forum: LBRS -> 5-man -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7057 Title LBRS
Product 5-man Status Není bug (Severity 2 - Fair)


Report ID #7057: LBRS

#1 User is offline  
papihami 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 25-January 11

Posted 15 October 2011 - 02:35 PM

DUfam ze to pisem do spravnej sekcie. Takze, elita Firebrand Darkweaver v LBRS hadze woweror, skusal som to s nou 6x a 6X mi hodila eror, myslim ze to bude nejakym jej spelom ktory pouziva, ale nemal som sancu prist nato ktory, lebo hned som dostal eror. Elita sa nachadza v casti ked sa ide k bosovi Mother Smolderweb. Jedina moznost ako ho zabit normalne je nepripustit si ho k telu, lebo ked som ho zabil na dialku, cize nebol pri men blizko, tak ziadny eror nebol. Pls pozrite sa na to lebo je to dost blbe behat 6x od spirita do dungu kvoli zopar darkweaverom. Vdaka



Replies (1 - 5)

#2 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 11 December 2011 - 02:15 AM

Updating severity to: 2 - Fair

#3 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 16 December 2011 - 12:14 AM

vdaka ze si si to pozrel,skusil som to aj teraz a zase nahodilo eror, mam na 100% ze to robi jeho spel, ale nemam sancu zistit ktory, podobne je to aj v stratholme, ale ten este budem musiet preskumat aby som podal podrobnu spravu.

#4 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 19 December 2011 - 08:50 PM

Je mi strasne blby mi to takhle rict ale prochazel jsem stratholm i tohle a me to nedela. pak jsem to byl s kamosem a me nic a jemu jo. Z toho vyplyva ze to bohuzel bude na strane tech lidi kterejm to dela... Doporucil bych zkusit kompletne zmenit graficky nastaveni, pokud porad, tak reinstal klienta nebo sehnat jinou verzi (samozrejme zas 2.4.3)

#5 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 22 January 2012 - 05:08 PM

mas pravdu, mam doma 2 pc pricom na jednom mi ide woweror v kuse len co vojdem do dungu, a na tom druhom ani za svateho ziadny eror, takze to je nejaka HW-SW chyba v pc. Keby clovek aspon vedel co presne ma spravit,takto neni ina moznost nez to cele zmazat a instal odznova
:/

#6 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 08 November 2012 - 12:09 AM

Updating status to: Není bug

Ahoj, pravděpodobná příčina bývá v addonech, případně v enGB verzi hry - ta totiž padá velmi často mnoha hráčům na stejných místech (právě klasicky stratholme u kouzelníků, nebo severní feralas u dragonkinů). Přeinstalace na enUS verzi v mnoha případech pomohla.
Prozatím teda beru jako že nejde o bug serveru a za pár týdnů to zamknu, pokud nebudou nové informace.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist