Mystiq.org - forum: Kirtonos The Herald -> preTBC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6978 Title Kirtonos The Herald
Product preTBC Status Nové (Severity 2 - Fair)


Report ID #6978: Kirtonos The Herald

#1 User is offline  
Suty 

  • Group: VIP
  • Posts: 137
  • Joined: 26-August 09

Posted 05 October 2011 - 02:51 PM

Zdravim,

nezkoumal jsem co boss ma umět či ne. Víceméně se to netýká ani tak bosse. Zvažoval jsem zda to dát k do sekce bossové či dungeon eventy. Pokud jsem to měl dát právě tam, tak se na mě nezlobte.

k věci ...

v průběhu questu, který se shodou nahod jmenuje stejně jako boss tedy Kirtonos The Herald je za úkol zabít bosse. Pomocí itemuBlood of Innocents se boss vyvolá a následně je samozřejmostí, že zabije.


Problém tkví v tom, že buď po vyvolání nebo v průběhu boje se zavřou dveře (mřiž) a už se neotevřou (mříž se neotevře)



Replies (1 - 3)

#2 User is offline  
Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 05 October 2011 - 03:27 PM

Po vyvolání.
Nevím, jak se k tomu kdo dostane, tak řeknu, co byste mohli dělat ve hře. Obvykle se to řeší tak, že se vezme subtlety rogue na aspoň padesátce a po vyvolání mu to někdo přebere přes mříž do hlavní místnosti a rogue si shadowstepne. Možná by fungoval i blink nebo charge na přitáhnutého moba na druhé straně mříže, ale to nemám ozkoušené.

#3 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 11 December 2011 - 02:14 AM

Updating severity to: 2 - Fair

#4 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 12 December 2011 - 04:32 PM

ano da sa to obist s rogunou ale na 70 lvl ked to clovek chce solovat sam nema inu moznost ako skapat a ist odznova, co je dost zdlhave. Vazne by sa s tym malo nieco spravit. kazdy den nemozem mat pri sebe rogunu



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist