Mystiq.org - forum: imp - blood pact -> Warlock -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6896 Title imp - blood pact
Product Warlock Status Opravené (Severity 3 - Medium)

Page 1 of 1

Report ID #6896: imp - blood pact

#1 User is offline  
Kaos 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 390
  • Joined: 02-January 09

Posted 22 September 2011 - 11:07 PM

Nevim jestli to dela me, ale dismiss, novej summon, rlg, smazani cache nepomohlo.
Imp spamuje spell blood pact snad 3x do sekundy, je to docela otravnej zvuk... ;)


Page 1 of 1  

Replies (1 - 12)

#2 User is offline  
DraCZECH 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 06-September 08

Posted 28 September 2011 - 12:18 PM

Rozhodně nejsi sám, komu to dělá. Imp se prostě co chvíli zblázní a castí bloodpact jako divej. Zastavit se to nedá. Někdy pomůže impa dismissnout a znovu vyvolat. Někdy začne blbnout hned po vyvolání. Dochází k tomu vždy, když warrior nahodí HP shout (Commanding shout). Ale přijde mi, že občas to imp dělá bez evidentní příčiny... Otravuje to pak celý raid, warlocka především (někdo pořád nadává, a komu by se chtělo např. uprostřed boje ničit impa za demology warlocka).
Prosím, ať se na to někdo kompetentní mrkne. Díky moc

This post has been edited by DraCZECH: 04 October 2011 - 07:26 PM


#3 User is offline  
Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 17 October 2011 - 11:14 PM

Pokud jsem si všiml, není to jen problém Impa. Felhunter se sám co chvíli rozhodne spamovat ten svůj buff a i když ho vlastně neobnovuje a manu neztrácí, tak svítí jak lampion, trhá sebou jak epileptik a máte-li zapnuté zvuky, nedá se to poslouchat. Napiš, jestli ztrácí tvůj Imp i manu, pak by to bylo něco víc než jen kosmetická vada. Pak by jen stačilo prostě vypnout zvuk. :D

#4 User is offline  
DraCZECH 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 06-September 08

Posted 19 October 2011 - 08:17 PM

Manu neztrácí. Takže to nejspíš necastí furt dokola, ale chová se tak. Prostě skáče na místě jak magor a dělá randál. Jak jsem říkal, je to problém toho, že se tříská shout od warriora a blood pact. Třeba by to šlo opravit na úrovni těch buffů - nevím už, kdo to měl na starosti, ale třeba by to dokázal vyřešit líp, než kdyby to měl někdo hledat kdoví kde.
Jinak ten felhunter to dělá sám od sebe, nebo je taky problém s Arcane Brillance / Divine spirit? Chodím s felhunterem vpodstatě jen do wg a tam se mi zatím nikdy nebugnul...

#5 User is offline  
Klandros 

  • Group: VIP
  • Posts: 250
  • Joined: 10-July 08

Posted 20 October 2011 - 08:35 AM

stači 2x kliknout pravym tlačítkem na danej spell v pet baru a prestane spamovat :D

#6 User is offline  
DraCZECH 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 06-September 08

Posted 01 November 2011 - 08:14 PM

Jestli to funguje tobě, tak to jsi šťastnej člověk... Já už jsem teď teda pár týdnů nehrál, takže je možný, že už to je spravený. Ale dřív jsem mohl klikat, na co jsem chtěl, a blblo to pořád.

#7 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 02 November 2011 - 11:29 AM

je to tak jak píše klandro...

#8 User is offline  
Aira 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 62
  • Joined: 21-December 08

Posted 03 November 2011 - 11:27 AM

Není to pouze kosmetický bug, jelikož kvůli spamu pet zůstává často zaseknutý a párkrát se mi stalo, že ani nešel přivolat a zmizel mi kvůli tomu, že byl moc daleko. Když jsem jej pak přivolala znova, tak se objevil bez baru a jakékoliv fígle, které se při tomto bugu používají jsou bez efektu. Pokud úplně nerestartuji hru, tak reload/relog nepomáhá, bar se nezobrazí, nefunguje ani obnova pomocí zkratky a pet stojí na míste jako tvrdý Y. Jednou se mi takhle dokonce rozběhl někam pryč a ve výsledku než opět zmizel, tak napuloval půlku místnosti, za což mi celá skupina náležitě poděkovala.

Musím říct, že tento bug ergo rozhodně není pouze otravný.

#9 User is offline  
Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 06 November 2011 - 07:19 PM

Taky bych chtěl dodat, že to jejich spamování (jak impa, tak felhuntera) snižuje FPS, cca o 20 v mém případě, což je, hlavně na raidu, dost znát. Děje se tak nejen mě, ale stežovali si na to i další hráči.
(např. buffujem se před bossem, mam 45 fps, lock přivolá impa, kterej začne castit jak šílenej a rázem mam 15-16 fps)

#10 User is offline  
Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 08 November 2011 - 04:10 AM

Pokud to doopravdy nekouzlí, čili nepřichází o manu, a reaguje na všechny příkazy, je to jen minoritní, kosmetická vada a bohužel to nevypadá, že by to někdo v dohledné době chtěl řešit. :)

#11 User is offline  
Englor 

  • Group: Minecraft
  • Posts: 196
  • Joined: 14-November 09

Posted 12 November 2011 - 09:23 PM

Mno kosmetická vada to je, ale celkem znatelná...krom toho, Blood pact/Fel intelligence nestojí žádnou manu, takže nemůžeš vědět, jestli to fakt kouzlí, navíc BP/FI jsou mimo global cooldown.
Nešlo by tomu připsat dočasně nějakej malej cooldown (já nevim, třeba 2 vteřiny) než se přijde na to, co s tim je (pokud teda neni jednodušší to opravit)?

#12 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 05 April 2012 - 09:30 AM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 3 - Medium

Zdravím,

příčinou je nevychytané stackování/nestackování buffů, ale opravu jsem pořešil trošku jiným způsobem...

Opravuji právě také Felhuntera, ale u něj to je trošku na delší dobu, vzhledem k tomu, že "dribluje" v případě, že má nahozený Intellect+Spirit a těch kombinací je jen pro nejvyšší ranky 16. A pokud mám procházet všechny ranky všech zmiňovaných spellů, vidím to tak na 200 kombinací, takže to chvíli zabere...
EDIT: Tak mi oprava Felhuntera vyšla asi "jen" na 100 řádků, oprava Impa na 40.

Největší problém u tohohle případu bylo to, že "driblování" rapidně snižovalo FPS a když jste měli v EoE 3 Warlocky, tak po každém Vortexu museli vypínat petovi autocast, jinak to bylo nesnesitelné.. A zkuste vysvětlit na Random Raidu, jak se to vypíná, že? =o)

Nicméně po revizi to už určitě bude OK.
Viz Twitter: tady a tady


S pozdravem Ladis.

#13 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 June 2012 - 08:49 PM

Updating status to: Opravené


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist