Mystiq.org - forum: Illidan stormrage -> T6 -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6815 Title Illidan stormrage
Product T6 Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #6815: Illidan stormrage

#1 User is offline  
Endarion 

  • Group: VIP
  • Posts: 125
  • Joined: 27-April 11

Posted 09 September 2011 - 12:30 PM

Takže, projel jsem několik taktik, co jsou na netu. Viděl jsem projistotu i 4 video na youtube. A nalezl jsem několik chyb co se týká Illidana.

Parasitic shadowfiend,
-nefunguje přesně tak jak má, po dotikání dotky, mají paraziti zatargovat kohokoliv z raidu s nejvyšším global aggrem. - na mystiqu vždy a za každých okolností targetují toho co má nejvyšší aggro na Illidanovi.

- ještě jedna chyba se týká parazitů, a to taková, že během 3. fáze má parazity dávat dvakrát, jednou přibližně v půlce fáze a druhé těsně před změnou do démona. - Na mystiqu dává jen ty uprostřed fáze.

Démon fáze

Flame Bursts - má castit každých 10 sekund démon fáze. celkem 3x před Shadow demonů, pár sekund po vyvolání Shadow démonů, a zase těsně předtím než se promění zpátky.



Replies (1 - 6)

#2 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 06 December 2011 - 12:55 PM

Dotaz. CO je zde global agro? Odhadoval bych ze prave to co je na ilikovi je nejvice global ne?

#3 User is offline  
Endarion 

  • Group: VIP
  • Posts: 125
  • Joined: 27-April 11

Posted 07 December 2011 - 12:50 PM

No, ve zkratce paraziti nefungují tak jak mají, jediná výjimka v boji je ta, že První v aggru na Illidanovi parazity dostat nemůže - to je většinou tank -, jinak by měli fungovat tak, že po spawnu, by se měli zatargetovat na určitého hráče a po tom jít, rozhodně ne vždy a za každých okolností na toho kdo má nejvyšší aggro na bossovi.

#4 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 11 December 2011 - 02:18 AM

tak podle jakyho kriteria? na nahodnyho hrace?

#5 User is offline  
Endarion 

  • Group: VIP
  • Posts: 125
  • Joined: 27-April 11

Posted 17 December 2011 - 03:57 PM

Snažil jsem se najít někde, podle jakého vzorce by to mělo být, ale není to nikde napsáno, takže ano, na náhodného hráče s tím, že určitě ne toho, ze kterého "vyšli".

#6 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 04 March 2012 - 12:44 AM

Hele k tomu potrebuju nejaky konkretni podklady. To ze jsi to videl v nejakem videu mi nestaci. Nejakej text z wowheadu,... atd at vim ze to tak fakt ma bejt

#7 User is offline  
Endarion 

  • Group: VIP
  • Posts: 125
  • Joined: 27-April 11

Posted 04 March 2012 - 02:26 AM

http://www.wowhead.c...=41914#comments

Quote

When this debuff expires, two Parasitic Shadowfiends will spawn at the previously debuffed player and aggro the player with the highest global threat. If the parasites successfully melee the targeted player, that player will receive the debuff.

global aggro - tam to chce přečíst si celou tu část

Quote

Threat caused by beneficial effects is divided amongst all NPCs that are aware of the character. This global threat applies to heals, bonus threat from buffs




U ostatního se těžko opravdu dohledává něco, kde videa jsou an to prostě mnohem lepší. Je vidět, že flame burst dává opravdu 3 krát po deseti sekundách, a parazity zase 2 krát, těsně před změnou ty druhé.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist