Mystiq.org - forum: Petův hunter - Hunterův pet -> Hunter -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6755 Title Petův hunter - Hunterův pet
Product Hunter Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #6755: Petův hunter - Hunterův pet

#1 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 31 August 2011 - 07:46 PM

Zdrávi buďte vy, jenž čtete tento topic.
Je tomu již nějaký pátek zpět, co byl tolik nenáviděný petův dmg upraven snížením, a jsem si jistý, že tato změna vykouzlila úsměv na tváři mnoha hráčům - ne však hunterům. A vzhledem k tomu, že mezi ně patřím, zakládám tento topic.
Na začátku upozorňuji - nikdy jsem nehrál na offiku či jiném serveru, nemohu tudíž porovnávat s ničím jiným, než tetičkou wowwiki.
K problému - nejsem si jistý, jestli je to jen mé zdání, ale peti jsou nyní výrazně oslabení oproti předchozímu stavu. Nevím, nakolik byl správný, ale jsem si téměř jist, že (alespoň pro BM talenty) by měl být silnější. Jako důkaz uvedu citaci právě z wowwiki článku o hunterovi: "The pet is essential to all specs, dealing anywhere from 10% of total damage for a Marksman and a Survival, to 50% for a Beast Master." Z pokusů na panácích můžu potvrdit, že alespoň u SV huntera platí 10% (ze 1600, SWP eq). U BM se DMG peta rozhodně nerovná 50% procentům - pohybuje se okolo 30%, což činí všechny prohnané lovce slabými. Pro porovnání (bohužel nemám screenshoty, takže buď uvěříte mému tlachání a nebo tlachám zbytečně): na Brutallovi jsem po revizi vytočil 2,5k dps, kde 1,7k bylo způsobeno mnou, zbytek petem = 32%. A to zabolí.
Chtěl bych proto poprosit ostatní huntery, aby se k tomuto vyjádřili, podělili se o své zkušenosti s nerfnutým petem a zdvyhli v hněvu pěst k výšinám sídla GM.
Děkuji za váš čas.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 9)

#2 User is offline  
Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 02 September 2011 - 02:57 PM

ja len co viem, tak top dmg v top tbc guilde na offi bol vzdy BM hunter a BM hunteri tocili +-3k dps pri progrese brutala.. cize asi fakt OP byt maju :P

#3 User is offline  
Woollin 

  • Group: VIP
  • Posts: 73
  • Joined: 08-June 09

Posted 04 September 2011 - 01:41 PM

Má být OP no

This post has been edited by Woollin: 04 September 2011 - 01:42 PM


#4 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 04 September 2011 - 04:13 PM

No dmg petů, ehm.
Tak abych začal.
Jsem BM hunter.
Wowwiki mi připadá že je už na cata.
Podle cheekyho spreadcheetů má pet dělat cca 30-40% dmg(no 40 asi ne, ale pro příklad to stačí) (podle eq atp se to trochu hejbe).
Ono u BMka záleží na dost věcech to DPS.
(rotaci atp snad znáš)
Jde o ping, lagy atp.
Ale nejvíc jde o recount. Někdy si skus změřit dps za minutu recountem, a potom si to vyděl. Ono recount má problémy s hunterem (pokud třeba ze začátkou máš smůlu na crit, tak už pak po celý fight recount neodpovídá realitě)

Takže podle nás testerů, a vývojáře je teď BM pet blizzlike.

A k videu... i takovýhle DPS se dá u huntera udělat tady na mystiqu :)

#5 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 05 September 2011 - 07:01 AM

U BM sice opravdu hodně záleží na latenci a podobně (můj internet nepatří k těm nejlepším, takže vím, o čem mluvím), ale DPS peta by mělo být rozhodně vyšší, protože na každý crit jsem použil Kill Command, a jinak hunter toho peta až tak neovlivní (BL, str totem, full nabuffovaný pet se scrolly, jídlem a podobně - to vše bylo). A k videu... takové DPS udělat šlo, nyní to už je ale problém. Jeden příklad za všechny - na Kel'Thuzadovi jsem většinou býval první s dps okolo 2k (bez buffů), těsně podemnou býval Wolfgar (fire mage). Nyní se krčím hluboko pod Wolfem s 1,3k (za BM) a to i když internet jede jak má.

#6 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 06 September 2011 - 02:27 PM

No to je hezký že si klesl o 700 dps...a opravdu tomu tak je kvůli petovi?...zas nepřehánějte.

Jen takovej offtopic, nesocketuješ náhodou AP viď? ono AP se totiž po opravě peta nevyplatí-před opravou se vyplatilo

#7 User is offline  
Chealin 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 230
  • Joined: 07-December 10

Posted 08 September 2011 - 05:40 PM

Odpověď na OT - socketoval jsem, nyní jsem full agi kvůli survu, tak BM možná zase vyzkouším, díky za tip :) Každopádně to opravdu bylo 700. A opravdu kvůli petovi, protože obě zmíněná čísla byla provedena s latencí 12 (u mě opravdu výjimečný stav), kde mačkání Auto - Steady - KC nebylo možné jakkoli narušit :)

#8 User is offline  
Pussymagnet 

  • Group: VIP
  • Posts: 183
  • Joined: 24-July 10

Posted 11 September 2011 - 02:03 PM

Můžete mi prosím říct, jakým způsobem jde/šlo udělat u huntra 4k dps? Já sem před revizí viděl maximálku 2980... A to bylo s full supportem na Brutallovi...

#9 User is offline  
Endarion 

  • Group: VIP
  • Posts: 125
  • Joined: 27-April 11

Posted 03 October 2011 - 10:54 AM

U brutalluse je to cca ztráta 700-800 dps, před opravou jsem v téměř top equipu měl 2900 dps, teď mám 2300 maximálně, ať si sobě nebo petovi hodím sebelepší buffy ;)

#10 User is offline  
StandaG 

  • Group: VIP
  • Posts: 32
  • Joined: 26-January 11

Posted 02 December 2011 - 08:19 AM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low

Dokud mi nereknete, ktery talent nebo aura nefunguje, tak s tim nic nudelal, proto je to zatim jako "Neni bug". Presvedcte mne o opaku.

Ale vazne - za huntera jsem nehral a nikdo se nevyjadril, kde by mohl byt problem, zatim mi to prijdou jako spekulace. Bohuzel. Ale nebranim se opravit jakoukoliv chybu, ktera to muze zpusobit. :D


Page 1 of 1

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist