Mystiq.org - forum: Anti-Magic Shell -> DeathKnight -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6700 Title Anti-Magic Shell
Product DeathKnight Status Nové (Severity 0 - None Assigned)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Report ID #6700: Anti-Magic Shell

#1 User is offline  
Popi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 100
  • Joined: 19-July 08

Posted 23 August 2011 - 05:13 PM

http://www.wowwiki.c...nti-Magic_Shell

Anti-Magic Shell is a Death knight ability that absorbs 75% of the damage of offensive spells for 5 seconds. The caster is also immune to harmful magic effects for the duration of the shell. It does not, however, remove existing magic effects.

Na Mystiqu po použití zhadzuje magic efekt.


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 

Replies (1 - 19)

#2 User is offline  
Redeemer 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 159
  • Joined: 05-July 08

Posted 23 August 2011 - 08:59 PM

Dosť závažný PvP bug, shadow priestom, rogunám ale aj iným classam to výrazne ovplyvní priebeh boja.

#3 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 25 August 2011 - 01:16 PM

Je to tak. Len doplním keď už opraviť tak úplne. V kombinácii s talentom Magic Suppresion z direct dmgu redukuje stále len 75%. Správne má redukovať 100%. Pri DOTkách funguje správne.

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 August 2011 - 10:15 AM

BUMP

#5 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 26 August 2011 - 03:20 PM

Updating severity to: 4 - High

#6 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 10 September 2011 - 09:05 PM

refresh

Zhadzuje všetko čo je magic po použití a nefunguje Magic Suppresion

#7 User is offline  
Gwin 

  • Group: VIP
  • Posts: 890
  • Joined: 17-November 08

Posted 15 September 2011 - 04:08 PM

25% stále nepřidává, ovšem už zhazuje magic efekty - po skončení shellu, se magic efekty znovu objeví

#8 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 30 October 2011 - 11:24 PM

Mimochodom tie magické efekty nemá zhodiť ale absorbovať dmg ktorý robia a premienať ich na runic power.

#9 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 05 January 2012 - 10:28 PM

Refreshol som to, aby sa na to nezabudlo. Je to aj na redminu nejaký ten mesiac, dva bez reakcie tak som si to dovolil refreshnuť. Prípadne mi to odmaž znova mne ide len o to, aby si to Maci, Vojta alebo ktokoľvek kto s tým vie niečo spraviť všimol. :)

#10 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 January 2012 - 01:13 AM

Možná to pro tebe bude šok, ale redmine je pro mě synonymem zkaženého jablka :). Já mám v mobilu GetMilk + lepítka na plochu a na základě toho si dělám upomínky co mám udělat. Ten Anti-Magic Shell už jsem i zkoumal, ale ta oprava neni jen tak. Immunity na TC2 Core prostě fungujou i tak, že ty efekty shodí, je-li cíl na všechny imuní, takže to vyžaduje přepis celejch imunit.

#11 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 January 2012 - 11:08 AM

Proč nás teda nutíte psát na REdmine když tam developeři nekoukaj :)

#12 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 January 2012 - 01:18 PM

Chooze, on 06 January 2012 - 11:08 AM, said:

Proč nás teda nutíte psát na REdmine když tam developeři nekoukaj :)

... no já Vás nenutim :). Cezeta to tušim čte.

#13 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 January 2012 - 02:05 PM

No tak snad by developeři mystiqu meli postupovat společně? Jako ja nejsem váš vedoucí :) Shalladan řekl at to pišeme tam a nehodlam se teda s necim testovat když to developeři nečtou (no aspon ze mám skvelou skupinu "mystiq tester" na forku :)

Redmine se mi taky nelíbí protože tam reporty neviděj normální hráči a nemužou k tomu přispět svejma názorama, který mnohdy mohou danou problemytiku osvětlit. Za 2 mesíce mi tam z 13 reportu opravili jeden, takze je videt, že to fakt nikdo nečte :)

#14 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 06 January 2012 - 02:45 PM

Ja redmine ctu, ale tam i tady pisou lidi z 50 % bludy, navic malokdo dodrzuje nejaky standard at uz tady nebo tam, takze si to vazne nechej pro sebe. A to, ze se to neopravi, neznamena, ze to nikdo necte.

edit: Nemluve o tom, jak me se**, kdyz mi tam mesice nikdo neodpovi na "k otestovani"

#15 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 January 2012 - 02:48 PM

ja s cist redmine? vubec... co nemam prideleny, jako by neexistovalo... TZN resim si tam world eventy, ulduar, preevent... ale co je ve hre proste ma bejt v bugreportu a prijde mi krajde debilni to rvat do redmin... redmine neni bugtracker, redmine je projektovej software

#16 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 January 2012 - 03:08 PM

No tak nam testerum teda nějakou oficialni cestou řekněte kam to mame psat...atd aby to nebylo tak jak je to teď :) děkuji pěkně

#17 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 January 2012 - 03:12 PM

cezeta, on 06 January 2012 - 02:48 PM, said:

ja s cist redmine? vubec... co nemam prideleny, jako by neexistovalo... TZN resim si tam world eventy, ulduar, preevent... ale co je ve hre proste ma bejt v bugreportu a prijde mi krajde debilni to rvat do redmin... redmine neni bugtracker, redmine je projektovej software

Hezky rečeno, to to přesně vystihuje :). Jako bugtracker je docela nepoužitelnej vzhledem k tomu, že tu řešíme v zásadě jen bugy, nikoliv něco jako vytváření novýho projektu. Možná to chce vymyslet další revoluci (jak s tim twitterem) a nasrat tim všechny kolem. Protože aktuálně to slouží možná tak jako overhead a způsob jak se vymlouvat :).

Nebo takhle, když srovnám éru před redminem a po redminu, tak se vlastně nic nezměnilo. Tudíž to k ničemu nevedlo.

#18 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 06 January 2012 - 03:31 PM

Chooze, on 06 January 2012 - 03:08 PM, said:

No tak nam testerum teda nějakou oficialni cestou řekněte kam to mame psat...atd aby to nebylo tak jak je to teď :) děkuji pěkně


Co takhle aby si kazdej class-tester udrzoval svou classu v bugreportu? Jsou tam reporty stare mesice (pred novym jadrem), nikdo se k tomu nevyjadri a cezeta tam da BUMP, cimz z toho vznika totalni chaos, takze si to pekne projdete a u vseho napiste, jestli je to aktualni nebo ne.
Taky neni spatne reagovat na nahlasene bugy, jelikoz to, ze tam nekdo napise "nejde windfury", prijdu do hry, zkusim to a ono to funguje, tak to je jen zabijeni casu.

#19 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 January 2012 - 08:45 PM

no, to snad v popisu prave CT maj od zacatku, ne? udrzovat bugreport + chyby prepisovat do redmine... ja nerikam, ze redmine je spatna vec, ale vyzaduje to aktivni spolupraci testeru - prirazovat chyby devum a ty to zas musej prirazovat z5 tem CT a ty to zkouset... jinak to proste fungovat nebude... je to tak? asi moc ne co? rozhodnout o tom, jak narocny bude co opravit muze max tak vojta nebo spis maci a tim padem by vsechno mel prirazeny maci a byl by v tom akorat zmatek...

no chce to podebatovat, podle me je ten redmine zbytecnost na opravy spellu

#20 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 January 2012 - 09:15 PM

No mně třeba redmine nevyhovoval ani na Malygose (krom toho, že málokdy má tester bosse nastudovanýho aspoň na takový úrovni jak já jen z hráčskýho hlediska). Nahlášeno 50 bugů, z toho některý tam byly napsaný asi 7x jen jinými slovy a u každýho popisek jednou větou. Ty opravy vážně nejsou otázkou změnit něco během 15min. Takový opravy nechávám na metodu DVD (definice, věta, důkaz) - opravovat na základě "zkus tam dát 20sec nebudu", ale často když něco vyloženě nejede, studuje se to někdy i 10-tky hodin. Doteď mi mimojiné nedodali podklady o který sem je minimálně 3x žádal. A když mi tam pak někdo napíše popisek na jeden řádek, tak to je jak zácpa na přistávací ploše po cěstě trvající milióny světelných let.


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Fast Reply

  

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist