Mystiq.org - forum: FriendlyFire? bug se stealthem -> Interface -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6697 Title FriendlyFire? bug se stealthem
Product Interface Status Nové (Severity 2 - Fair)


Report ID #6697: FriendlyFire? bug se stealthem

#1 User is offline  
Arysa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 30-June 11

Posted 23 August 2011 - 09:19 AM

Zdravím, zjistil jsem jednu nepříjemnou věc. Jsem night elf hunter a pokud aktivuji shadowmeld, alíci mě můžou útočit na peta.

Nebyl by to problém kdyby u aliance nebyli takoví tupci a ko*oti. Mohl by se na to někdo dle časové vytíženosti podívat prosím?

zasilam odkaz na fotodokumentaci:

http://arysa.rajce.idnes.cz/Bug


zdraví

hunter Arysa



Replies (1 - 3)

#2 User is offline  
S.v.T 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 27
  • Joined: 14-August 09

Posted 26 August 2011 - 03:21 PM

Zaprvé, i mezi testery jsou hráči Alliance a osobně se mi nelíbí tvoje výrazy ve spojení s ní... ale k tématu. Mohl bys připojit něco, z čeho by vyplývalo, že to tak nemá být?
Pokud vycházím z mé logiky: když uvidím tygra nebo jiný potencionálně nebezpečný zvíře (podotýkám, že tebe nevidím, když jsi ve stínech), tak na něj zaútočím dřív, než mě sežere. Takže mít tu možnost to udělat mi přijde logický.
Co mi naopak logický nepřijde je to, že když se chceš schovat, tak necháš svého mazlíčka umřít? Za huntera nehraju, ale asi bych ho nejdřív odvolal a pak se schoval, přece jen je to takový... hm... sobecký. Co by ti na to řekli ochranáři, znáš to.. :P

#3 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 21 September 2011 - 01:44 PM

kdyz si hunter peta ochoci tak pet uz neni normalni mob ale stava se prakticky clenem frakce tim,ze se stane jeho companionem

to ze si panicek zaleze na malou do stinu a predtim neshova peta je jedna vec,ale to,ze by mel byt pet napadnutelny stejnou frakci kdyz neni panicek "videt" (ale server o nem pochopitelne vi) to nechapu.

hunter ma porad pro toho peta PET bar (.. ten mizi pokud vim jen kdyz je od panicka moc daleko nebo kdyz umre bud pet nebo hunter.. pokud ho hunter nedismissne nebo nepusti na svobodu) takze opravdu nevim jak mohl objekt bug reportu vzniknout..

pocitam ze je to novy,protoze to by snad uz nadavali huntri o hodne driv (NEhuntu sem tu neexpil)


FYI to ctu prvne.. ale spis by me napadlo kde vzal zdroje ten,kdo navrhoval tuhle verzi.

PS: tu prvni vetu o te alianci nemyslis vazne,ze ne?
("tupci a ko*oti" jsou vsude a je jedno za co hrajou)

This post has been edited by Slaan: 21 September 2011 - 01:47 PM


#4 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 11 December 2011 - 01:51 AM

Updating severity to: 2 - Fair



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist