Mystiq.org - forum: Master's Call -> Hunter -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6672 Title Master's Call
Product Hunter Status Opravené (Severity 2 - Fair)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Report ID #6672: Master's Call

#1 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 August 2011 - 07:31 PM

Hunterův pet v textuře nedává tento spell...sežere to CD ale jak je to kouzlené z textury tak spell nemá žádnej efekt.

Prosím o stejnou opravu jako u warlocků (aby šel spell kouzlit přes textury).

http://wiki.mystiq.o...ca/?spell=53271


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 

Replies (1 - 19)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 August 2011 - 11:08 AM

BUMP

#3 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 January 2012 - 03:42 PM

Updating severity to: 3 - Medium

SPELL: Master's Call
ID: 53271
CLASS: Hunter

Popis současného stavu: Spell sebere CD ale nemá žádný efekt pokud se s petem vyskytujete poblíž textur. Má spojitost s patchem na opravu petů a textur ale ještě to asi nefunguje stoprocentně.

Co je třeba opravit: Přidat vyjímku tohoto spellu, aby nebral v potaz textury (u warlocků ste opravovali něco podobného).

#4 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 10 February 2012 - 07:26 PM

Problém STÁLE aktuální!
Do PVP eventu by se to mělo opravit, jinak tam hunter nemá co dělat.

#5 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 February 2012 - 03:03 PM

Mohl by s tim někdo něco udělat? Dneska v BG mi to neproclo ještě ani jednou...

#6 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 29 February 2012 - 02:20 PM

Kam toho peta u všech čertů strkáš?

#7 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 February 2012 - 06:57 PM

Nevim, jeslti mi neleze do myho draenejskýho zadku a odtamtad (z textury) prostě imunitu nedává :)

takže když budeš tak hodnej:
- aby MC nebralo ohled na textury
- aby nešlo když je pet DED

a myslim že by vše mělo byt v cajku

#8 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 29 February 2012 - 09:07 PM

Ahoj,

Já osobně si myslím, že Master's Call má brát ohled na textury, vzhledem k tomu, že při něm pet vyrazí přímo ke svému páníčkovi.. Těžko proběhne sloupem.. Takže se prosím nenechávej zase unést, díky...
Spíš by se to mělo pojistit tak, aby to napsalo "Your pet is not in line of sight" a nesežralo to CD...

Takovou ukázku, jak pet při Master's Call vystartuje k páníčkovi najdete třeba v tomhle videu okolo času 0:51 a 1:44...


S pozdravem Ladis.

#9 User is offline  
Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 March 2012 - 11:29 AM

me se to povetsinou buglo tim zpusobem ze sem pouzil spell pet se "nachargoval" castecne do sloupu a nedal me buff a tadydadyda cd v <>

#10 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 March 2012 - 01:38 PM

Ladis, on 29 February 2012 - 09:07 PM, said:

...

No pokud máš nějakej lepší nápad jak spell opravit, aby vždy 100% nahodil buff na páníčka. My samozřejmě víme že pet necharguje skrz textury ale nenapadá mě jiná možnost jak tento spell opravit, Warlokům taky nahazuje Woid Bublinu přes textury :)

#11 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 01 March 2012 - 04:50 PM

On právě vždy 100% buff na páníčka nahodit nemá.. Pokud by pet bojoval za sloupem, tak by to napsalo, že není v Line of Sight.. Hunter by si ho musel přivolat přes Follow (tuším Ctrl+F2 defaultně). Pet by začal obíhat sloup a až by byl páníček na dohled (v Line of Sight), šel by použít spell Master's Call...
Takže jak říkám, spellu by se mělo nastavit, aby nešel použít, pokud páníček nevidí na peta a/nebo obráceně.. Tím by se zabránilo promrhání cooldownu...

#12 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 March 2012 - 05:02 PM

Jasně a pak budeš mít peta na follow a on ti stejně MC nedá protože mezi sebou budete mít zrovna mikropixelovou trávu ve WSG :)

Představuju si to tak, že kliknu na spell. Pet bude v rangi. Při chargování se petovi zvedne rychlost běhu o hodně procent a když při tom chargi oběhne textury, at si je klidně oběhne...pro mě je duležitej BUFF, kterej bych tak jako tak dostal :) Nedostanu ho pouze v připadě, že bude pet mrtvje, ale to bym i zas nemělo zežrat CD (na mystiqu to samozrejme nefunguje a žere mi to CD i když je pet mrtvej a imunitu to nedá)

#13 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 01 March 2012 - 05:29 PM

Tak mikroskopická tráva nemá na LoS vliv =o)

Nicméně jde zkrátka o to, že peta by si správně musel hunter nejprve přivolat a až by byl v dohledu, tak by teprve měl jít použit MC.. Ten by zrychlil petovi běh, pet by se nachargoval na páníčka a dal mu ten 4 vteřinovej buff...

Je jasné, že když v aréně olizuješ sloup levým bokem, tak je pet kousek za tebou a olizuje sloup stejným způsobem mimo tvůj Line of Sight.. Holt musíš běhat ve směru hodinových ručiček a pak se ti nestane, že by nebyl v LoS...


On by něco měl vyřešit ten merge z TC, kterej by měl řešit cosi jako dynamický pohyb petů, takže by nelítali texturama a dokonce by je obíhali jako na ofi.. Ale minimálně do té doby by to opravdu chtělo vyřešit to, aby to nežralo cooldowny naprázdno...

#14 User is offline  
Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 01 March 2012 - 05:40 PM

Ladis, on 01 March 2012 - 04:50 PM, said:

546825158975

tak ja se este jednou pridam nez to vzdam predstav si nasledujici situaci: peta mam 5metru primo pred sebou a sam stojim u sloupu pouziju master call pet se nacharguje a strci 2 drapky pod texturu/do sloupu (nebo do jinych mist kam server nevidi) a buff se nenahodi. aspon to je moje necastejsi porucha mastercallu
no nic hadejte se dal ja uz do toho zasahovat nebudu

btw hunter nemuze poradne lizat sloup aby mohl strilet na lizace sloupu a kdyz vidi na lizace sloupu tak zaroven vidi povetsinou peta (lizu <>cely den .....)

#15 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 March 2012 - 06:25 PM

Jenyla, on 01 March 2012 - 05:40 PM, said:

...

Bych řekl ať nám sem pošlou Maciho. Ladis by nám vydával samé antihuntermystiqpatche.

Už takhle vám nestačí že nemůžu poslat peta na dopíjejícího se drujda za sloupem. Teď bych nemohl dát ani MC :) Fakt radši se budu rozčilovat že mi MC neprocne, než abych musel hlídat peta.

http://forum.mystiq....__hl__sacrifice - opravdu nevím jaký je rozdíl mezi huntery a warloky, že jim se to opraví a my se tu musíme doprošovat a hledat neexistující důkazy (Ještě že hraju PVP jen na forku a Nerris by mě stejně zabil i s Master's Callem...stejně bych smrt oddálil jen asi o 2 vteřiny takže co) :)

#16 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 01 March 2012 - 07:04 PM

Já žádné patche vydávat nechci a ani nebudu..
Jen říkám, že když máš peta za sloupem a dáš MC, tak se ti žádnej buff dát nemá a pet po tobě ani neštěkne/nemňoukne/nezavrčí... Prostě by sis peta musel přivolat a MC by šel použít až v podobě, kdy by mezi váma nic nestálo...

To, jak píše Jenyla, že pet chargne a 2 drápky mu zapadnou do sloupu, by se dalo řešit tím, že by se buff nahodil hned ve chvíli, kdy by pet dostal pokyn k Chargi.. Stejně běží vpodstatě půl vteřiny...

#17 User is offline  
Ertai 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 82
  • Joined: 20-September 08

Posted 05 March 2012 - 01:34 AM

Btw i pod vlivem MC nenaběhne imunita, když stojíš na Desecration (taková ta placka od DK, co zpomaluje z talentů o 25/50% při scourge/plague striku).

Samozřejmě, že má brát ohled na textury. Jenže má napsat Not in Line of Sight, ne sežrat cooldown.

#18 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2012 - 12:20 PM

Hej tak to bude ono, se mi zdalo že je Nerris nějak moc OP, takže to bylo tou šedou s... nazemi :)

#19 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 July 2012 - 10:05 AM

po nový revizi sem si nevšiml nějakýho zlepšení, několikrát mi pet Mastr's Call nedal protože byl někde v textuře :)

#20 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 20 September 2012 - 12:38 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair

Pokud hunter a pet nebudou v LOS, zobrazí se pouze pouze chybove hlaseni.


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist