Mystiq.org - forum: Invisibility - nezhadzuje threat -> Mage -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6524 Title Invisibility - nezhadzuje threat
Product Mage Status Nové (Severity 3 - Medium)


Report ID #6524: Invisibility - nezhadzuje threat

#1 User is offline  
Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 30 July 2011 - 12:20 PM

Ahoj, viac krat otestovane viacerymi magmi, spell Invisibility u maga nezhadzuje threat, sice v omene sa to tvari ze threat spadol, ale v skutocnosti nespadol a ked to hodim tesne pod pull agrom, zhodim threat na nulu a pokracuje v dmg tak to trhnem aj ked by som mal byt kludne 100k pod tankom podla omenu. Prosim rychlu opravu, mag si nema cim inym zhodit aggro a je to docela vazna komplikacia hry za maga. Dakujem:P



Replies (1 - 17)

#2 User is offline  
Sheleronk 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,005
  • Joined: 04-February 10

Posted 04 August 2011 - 05:39 PM

Tak jsem to testoval, byl jsem na 110%, hodil invis, jak procla tak jsem ji shodil a odpálil všechno co šlo, ale boss po mě nešel. Tak buď jsem dal dal málo threatu, a nebo to funguje tak jak má. Samozdřejmě, jsi zkušenější tak bych raději dal na tvoji verzi, ale nevím.

#3 User is offline  
Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 05 August 2011 - 05:33 PM

dohodni sa s tankom nech prestane agrovat vtedy jak ju zapnes:P

a kde si to skusal? totiz vsetky testy co som robil, plus vzdy ked sme hovorili o tom ze inviska nezhodila threat, tak sme boli v swp... tak ci to nie je len problem v swp.. kazdopadne otestujem to inde (pridajte mi bossovi v rampach aspon 150k nech mozem spravit poriadne aggro:D:D )

#4 User is offline  
Watcher 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 19-November 10

Posted 08 August 2011 - 01:11 PM

Ahojte,
pri invis si treba davat pozor na DOTky ak ste fire magovia, lebo vyzera to tak ze aj ked hodi animaciu akokeby vam nezrusilo invis, ale agro vam hned od tiku dotky prestane realne zhadzovat. U arca maga to vie zhodit na nulu a da sa zase full dmg a hero ist.
V podstate to asi funguje ako ma len by malo tou dotkou zrusit hned aj invis animaciu/spell.
(tolko co ja som si vsimol u fire a arca)

This post has been edited by Watcher: 08 August 2011 - 01:19 PM


#5 User is offline  
Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 08 August 2011 - 05:19 PM

no jasne, na tu posranu dotku fireballu co tyka za 50 som uplne zabudol..
kazdopadne to nefunguje aj tak jak ma:D

invisku ten dmg co ja dam pocas jej "castenia" nezrusi(preto ma nenapadlo ze tam daky dmg je, on len zrusi klesanie threatu ale invisku sa zapne aj tak, aj ked nema.. )

#6 User is offline  
Dallen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 11
  • Joined: 31-July 09

Posted 31 August 2011 - 08:04 PM

Ano, toto můžu potvrdit, je to dost důležitý pro mága, vlastně jediný účiný spell, kterým se dá shodit aggro. Je dost možné, že je to způsobeno dotkou z ignite nebo z fireballu, ale i tak, kdyby měl mage čekat na konec ticku každé dotky tak se načeká (věřím tomu že to má aggro shodit i přes dotku, jednoduše to má fungovat jako leave combat). Je to dosti nepříjemné a byl bych všemi deseti za opravu. Určitě tím ulehčíte život nejen mě, ale každému fire mágovi ;-) Díky předem.

BTW: Nestává se to jen v SWP, ale ve všech dungách a raidech.

This post has been edited by Dallen: 31 August 2011 - 08:08 PM


#7 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 04 September 2011 - 04:19 PM

z wowwiki

Patch 3.2.0 (2009-08-04): Can no longer be interrupted by a hostile action or damage done during the 3-second Fade time, however an invisible mage is still vulnerable to Stun and Silence effects.

tzn před patchem 3.2 se to interuptlo pokud ste dali dmg

#8 User is offline  
Dallen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 11
  • Joined: 31-July 09

Posted 04 September 2011 - 10:18 PM

Ten překlad se mi nezdá, nevím jestli jsem až takový expert, ale píší tam že nadále už nemůže od tohoto patche být fade fáze zrušena damagem mobky, ale mág je pořád ohrožen silence a stun effectem. To nemá nic společného s tím že dotky nebo damage mága přeruší effekt shazování threatu.

#9 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 06 September 2011 - 02:23 PM

tam je právě to OR (tak myslim si že hostile actions je i ikdyž dá dmg mob, ale damage done je když dá dmg mág, toť můj skromný názor)

#10 User is offline  
Ondrro 

  • Group: VIP
  • Posts: 170
  • Joined: 24-October 10

Posted 06 September 2011 - 11:02 PM

ok, tak som trochu googlil, lebo mi to nedalo spat... a..
nikde na internete sa nikto nezmienuje o tom ze DOT FB rusi invisku... vsetci len hovoria o tom ze nemozu castit pocas tych 5 sekund... jedine co sa zmienuje o dotkach je, ze ked mate dotku na sebe... a myslim ze na dokopy cca 200+ stranach elitistjerks v sekcii o TBC magoch, 2.3+ tbc magoch a 2.4+ tbc magoch by ASPON 1 fire mag plakal aky je pre nas tento spell na dve veci... aj tak neviem naco by ten fade threatu bol(pre arcane? haha, ten ma najvacsiu redukciu threatu zo vsetkych stromov... frost? orly?) keby ho nema fire mag ako vyuzit...

TBC Patch 2.1.0 (2007-05-22): Invisibility's tooltip was updated to reflect that any action will cancel the Invisibility effect.

na spelle je napisane: this effect is cancelled if you perform or recieve any actions... ale ja vlastne nic neperformne pocas tych 5 sekund, pokial len tika dotka... priamo v sade na nete k tbc inviske pisu magovia iba o zruseni priamou akciou, dotky nikto nerozobera a neverim tomu ze by to nikto nespomenul ked uz spomenie ze cast FB to rusi, ale to ze dotka co tyka za dakych 60 ci kolko dmgu este mega dlho cize vlastne by nemohol castit FB nie 5s, ale dakych 12 sekund, tak to neresia, cize pochybujem ze to DOTka na targete zhadzovala...



a dalsia vec je otazka, ok dotka by threat prestala zhadzovat, ale mna invis vyhodi priamo z combatu a ked som prec z combatu tak aggro sa mi znulovat musi, preco sa teda nevynuluje?


hm?:)

#11 User is offline  
Dallen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 11
  • Joined: 31-July 09

Posted 06 September 2011 - 11:12 PM

Přesně tak, to že my damagujem během fadu samotný fade effect nemá rušit, maximálně damage který mi během combatu dostaneme. To si každý šikovný mág pohlídá těch 5 sekund, po kterých se dostaneme do samotné invisibility fáze (která vlastně opouští kombat = nulové aggro, jakobychom "zemřeli, jak to dělá hunter"... Tím pádem počáteční aggro můžeme dostat z nějakého ticku dotky který na mobce máme, a né že se nám rádoby nic neodečte a jedem díky dotce v té samé linii v jaké jsem se dostali před použitím samotného spellu invisibility.

#12 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 07 September 2011 - 05:25 PM

Tak to se omlouvám (špatný překlad).

Podle mě je chybička v tom, že sice vás to vyhodí z combatu, ale máte stále na bossovi dotku, takže si agro prostě zapamatuje. (Opravdu se jedná o bug)

#13 User is offline  
Dallen 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 11
  • Joined: 31-July 09

Posted 07 September 2011 - 07:24 PM

Ano, tak jsem to přesně myslel, a myslím si že by to tak rozhodně být nemělo ;-)

#14 User is offline  
StandaG 

  • Group: VIP
  • Posts: 32
  • Joined: 26-January 11

Posted 02 December 2011 - 08:32 AM

Updating severity to: 3 - Medium

#15 User is offline  
Kwook 

  • Group: VIP
  • Posts: 54
  • Joined: 18-December 09

Posted 23 April 2012 - 07:42 PM

Bohuzel by z combatu nemela vyhazovat na bossech opravdu ne ...
jinka vsude jinde samozrejme ano
Ale rozhodne ne v raidu u bosse :D

#16 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 26 April 2012 - 02:40 PM

a proč by neměla vyhazovat na bossech z combatu?

To mi nejde do hlavy, FD tě taky vyhodí z combatu a má to tak dělat.

#17 User is offline  
Thisin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 19-January 13

Posted 01 February 2013 - 10:22 PM

Myslím že by určitě vyhazovat mělo i combat u bosse když už někde jinde... tak i tady.. :) Otázka je jak to vlastně vůbec je.. :) Chtělo by to zase nějaký research

#18 User is offline  
Hunter008 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 11
  • Joined: 13-July 12

Posted 02 February 2013 - 11:23 AM

Invisibility nemá rušiť combat pri boji s bossom. Rušiť ho má iba vtedy keď mage je posledný živý. http://www.wowwiki.c...t?oldid=1643181
"Note that these abilities no longer remove you from combat during Boss Fights (only at the end of wipes if you time it correctly)."
Pravdepodobne sa jedná o globálny bug, založím issue.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist