Mystiq.org - forum: A Spark of Hope - Anvil mi nezadává Q -> Storm Peaks -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6427 Title A Spark of Hope - Anvil mi nezadává Q
Product Storm Peaks Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #6427: A Spark of Hope - Anvil mi nezadává Q

#1 User is offline  
NiGOlas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 16-January 10

Posted 14 July 2011 - 10:33 AM

Nick postavy: MAOLENG

Ahojte, mám problém s Q v chainu na Sons of Hodir. Dostal jsem Q Mending Fences, po jehož splnění (ne odevzdání, ale jen splnění podmínek tzn. Fjorn killed, 5x Iron Rune Giants killed) mi má zadavatel Fjorn's Anvil (Fjornova kovadlina) zadat Q Spark of Hope (je nutné, abych předtím ještě splnil preQ, který dostanu z itemu, jenž padá z giantů). Jenže já jsem tento preQ !omylem! odevzdal kovadlině ještě předtím, než jsem měl oba požadované kill kredity pro Q Mending Fences a proto mi Anvil sice Q A Spark of Hope nabídla, ale při pokusu o accept mi to server zamítnul s tím, že: You don't meet requirements for this Quest (nezabil jsem Fjorna).

Prosím o pomoc ze strany GM, jestli byste nemohli tento Q nějak resetovat nebo mi ho nějakým jiným způsobem přidat. Nyní je situace taková, že nad Fjorn's Anvil není ani zlatý vykřičník, který by symbolizoval nabízený Q.

Sám jsem to zkoušel řešit dvojitým smazáním cache, rlgy, počkáním na pád serveru, odevzdáním Q Mending Fences,... no bohužel nic nepomáhá.

Ještě jednou moc prosím o pomoc. Díky.

PS: PreQ na Q A Spark of Hope se jmenuje Refiner's Fire.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
NiGOlas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 16-January 10

Posted 14 July 2011 - 08:41 PM

Děkuji za opravu, už to jde. Můžete smáznout.

#3 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 14 July 2011 - 09:01 PM

Updating status to: Opravené!
Updating severity to: 2 - Fair


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist