Mystiq.org - forum: Peti a combat -> Ostatní -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6377 Title Peti a combat
Product Ostatní Status Opravené (Severity 3 - Medium)

Page 1 of 1

Report ID #6377: Peti a combat

#1 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 09:20 AM

Když classa, co může ovladat peta pošle sveho peta na enemy target, tak by měl i samotny hrač dostat instantně combat, aniž by pet udělal jakoukoli dmg nebo spell na ten target. Je to prostě instantní combat.

Quote

One of the biggest advantages of the Unholy DK spec is the fact that you are unable to be [Sap]ed because of your pet. When you send your pet on your opponent even from across the arena you are in combat and can not be sapped. Be sure to dismount before sending your pet or else you will be sappable.


http://www.skill-cap...ul-death-knight Pro TIP

PS: Peti nejdou posílat na target, který je za texturou.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 19)

#2 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 11:00 AM

To mi prijde jako blbost, pet je jako samostatný NPC. To bys pak nemohl nikdy dát sap, prístovi se shadowfiendem, moonkinovi se stromkama, DK, Warlockovi...jako u huntera bych combat dostal asi jen v případě že pet bude řezat svůj cíl a já mu zakouzlim Mend Pet

Dál semi zdá uplně debilní, že by pet dával combat na dálku, třeba na 100 jardů tim že ho pošleš...combat by podle mě měl dávat až když zakouzlí na cíl nějakou abilitu nebo do něj začne mlátit na melee.

PRO TIP update – Blizzard has fixed the pet bug and you are no longer put in combat after sending in your pet. Get used to getting [Sap]ped!!!

#3 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 11:31 AM

no, ono je ale ten pro tip i update v cataclysmu, ale mám takový pocit, že pokud pošleš peta na někoho v aréně, tak dostaneš kombat

#4 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 11:48 AM

Je to doela zapeklitý:

Quote

No, all you need to do is send it in to attack and you are not able to be sapped

and no your healer won't be in combat if he buffs you, because you technically aren't in combat (because you can still mount, etc.)

http://www.arenajunk...pet-combat-bug/
ale řekl bych, že se tam bavěj spíš o bugu.
---

Quote

-send pet in to be unsappable

http://www.arenajunk...to-prevent-sap/
píše se tam, že nevstoupíš do combatu, ale jsi po dobu, co pet běží za targetem nesapnutelný.

#5 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 12:50 PM

No řikam že tomu moc neveřim ale proč se bránit mystiq like opravě když díky tomuhle bugu mužu jít s ratingem o 500 nahoru a náky roguny tak proti mě nebudou mít šanci :) celé TBC sem neměl ramena jen kuli tomu že mi pet nedával combat, žádám satisfakci :)

#6 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 July 2011 - 03:42 PM

No, možná by to mělo být tak, že když je pet v combatu, tak i hráč je v combatu. Ocenil bych vyjádření někoho offi znalého. Ashala nebo někoho jinyho.

#7 User is offline  
Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 11 July 2011 - 11:39 PM

hod peta do kombatu a hod mu heal xD

#8 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 August 2011 - 04:00 PM

https://github.com/T...04779749726746f neni to co jsem nahlasil, ale uzce to souvisí.

#9 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 August 2011 - 05:39 PM

Jsem hunter a opravdu si přeji byt v combatu pokud je i pet v combatu? Možná tak když proti mě jde roguna se sapem a i to by mi přišlo buglý. Při expení či při bossfightu bych v combatu rozhodně bejt nechtěl :) pet je samostatný NPC tak proč by mi jeho poslání mělo davat combat.

Combat dostanu pouze za předpokladu pokud je pet v combatu a hodim mu heal nebo jinej buff...chová se to stejně jako u ostatních klass (když mi healer hodi heal a jsem v combatu -> healer dostane combat)

#10 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 August 2011 - 06:46 PM

Spíš najdi že to tak byt nema. Ja myslim že jsem to už vicekrat slyšel a věc jako takova je to pozitivni a zaroven negativni (z ruznych pohledů).

#11 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 August 2011 - 07:59 PM

spis ty musis najit že to tak ma bejt, tedka to na mystiqu funguje spravne, pošleš peta a nemaš combat :)

#12 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 August 2011 - 08:47 PM

Já nemusim nic vyhledavat, je to oprava od TC a já ji nezpochybnuji.

#13 User is offline  
vojta 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 272
  • Joined: 22-January 11

Posted 25 August 2011 - 09:06 AM

Pokud je to opravené na TC, tak u nás to bude s novým jádrem, kde budou opravy z TC, takže to asi nemá smysl řešit. :)

#14 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 August 2011 - 10:27 AM

Vím že je tam novy jadro, ale to je cca měsíc starý. Takže říkáš, že se to ještě jednou updatne?

#15 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 August 2011 - 04:20 PM

Nechapu co to má TC co opravovat když to neni bug. TC tomu wopwku taky asi hodně rozuměj :)

#16 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 August 2011 - 11:55 PM

Koukám že jsi offi-znalý :) Prostě to nech byt, nespamuj tu, maximalně přijdi s důkazem/vyvrácením. Jinak nemá cenu tu zasírat bug report.

#17 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 August 2011 - 08:25 AM

http://www.warcraftm...w.php?id=122825

Dukaz místo slibů (videjko z ofii od jednoho skillera), nejlepší videjko s hunterem dej si minutu 3:00 - 3:45

Popis videjka: hunter zdrha před hordakem, pošle peta (hunter NEDOSTANE COMBAT, všiměte si ikonky mountů vpravo na barech, muže je používat), pet mlátí a mlátí, hunter stále nemá combat :) no a pak hunter zautočí na hordaka a mužete si všimnout "entering combat".

Shrnuti pro ty co stale nevěří: Pet při poslání nedává hunterovi combat!!! (na mystiqu to doted funguje správně) TC sou možna borci co vše opraví ale taky neznaj každou classu uplně dopodrobna.

PS: Ani ty si neprisel s zadnym dukazem, nejaka prirucka pro DK, nebo oprava od TC neni žadnej dukaz. Huntra hraju na mystiqu takovejch pet let a vim že je to prostě blbost a i videjko mi dava za pravdu :)

#18 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 October 2011 - 10:34 AM

Ari muzes okomentovat aktualni stav? jestli je to ted spravne nebo ne? :-)

#19 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 October 2011 - 04:22 PM

No me se zda ze to funguje dobře:

Pokud pošlu peta, jako hráč nedostanu combat
- správně

Pokud se pet pošle sám (aggresive stance)dostanu combat na milisekundu ale pak mi hned padne
- opravit tak aby hráč vůbec nedostaval combat pokud pet něco sám od sebe naagruje

Pet nejde poslat na cíl, který sám nevidí
- klasickej bug free serveru, pet nedokáže obíhat textury jako na ofi (mohli byste povolit posílání petů přes textury když už pet nezustava v texturach)

Nepřátelský hráč dostane combat až když do něj pet začne reálně mlátit (myslim že je to už spravně opraveny, kdyžtak at se nekdo ozve)

#20 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 October 2011 - 04:41 PM

Updating status to: Opravené
Updating severity to: 3 - Medium

s tou milisekundou combatu by asi neco udelat slo, ale je to detail... obyhani si nechame, az to budem mit casem blizzlike :-)

takze nastavuju na opravene a kdyby neco, tak novej report


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist