Mystiq.org - forum: priest - prayer of mending vs shadow word:death -> Priest -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6295 Title priest - prayer of mending vs shadow word:death
Product Priest Status Nové (Severity 2 - Fair)


Report ID #6295: priest - prayer of mending vs shadow word:death

#1 User is offline  
cransy 

  • Group: VIP
  • Posts: 45
  • Joined: 16-October 08

Posted 28 June 2011 - 11:25 PM

Pokud priest na sebe hodí Prayer of mending a dá Shadow Word: death na target, což ho zraní(pokud target nezabije), tak se mending na jiného hráče NEODRAZÍ. Prayer of Mending = "PoM dá na target effect, který po utrpění dmg target healne a pak přeskočí na dalšího ve skupině ve vzdálenosti max 20y". Absore, dodge atd. se tedy nepočítají, ale SW: Death se má počítat.

http://www.wowhead.c...ending#comments



Replies (1 - 11)

#2 User is offline  
Erthy 

  • Group: VIP
  • Posts: 363
  • Joined: 13-January 11

Posted 10 November 2011 - 10:29 PM

Moving to: Priest

#3 User is offline  
holydead 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 18-November 11

Posted 22 November 2011 - 02:41 PM

všiml jsem si i ve hře že když hodím tento spell na tanka tak na vždy přeskočí. pokud chcete tak se na to zaměřím prista znám celkem dobře

This post has been edited by holydead: 22 November 2011 - 02:44 PM


#4 User is offline  
Burrows 

  • Group: VIP
  • Posts: 122
  • Joined: 02-November 11

Posted 23 November 2011 - 01:00 AM

Ten mending je celkově nějakej čudnej, například na muru nějak blbne, mám takovej pocit, že se neodráží ( přímo na muru ). Ale to si nejsem 100% jist.

#5 User is offline  
holydead 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 18-November 11

Posted 23 November 2011 - 01:21 AM

spell jsem otestoval důkladně v PvP i PvE. Spell procnul pri každém obdrženém dmg a preskakoval náhodně na další členy party a to přesně jak měl včetně vzdáleností. jediná zaznamenaná chyba byla při použití společně s SW:D. při obdržení zpětného dmge spell mending neprocnul

This post has been edited by holydead: 23 November 2011 - 03:10 PM


#6 User is offline  
trim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 25-July 11

Posted 13 December 2011 - 10:02 PM

Quote

jediná zaznamenaná chyba byla při použití společně s SW:D. při obdržení zpětného dmge spell mending neprocnul

zda se mi ze to neni chyba.Zpetny dmg z SW:D neni damage taken ale Dmg loss jako treba u padu tudis to ani procnout nema.
kdyby to bylo tak jak rikate tak by se kazdej troll priest SW:Dedem zabil prez svuj vlastni SHguard (uz sem to na jednom serveru zazil)

#7 User is offline  
Woollin 

  • Group: VIP
  • Posts: 73
  • Joined: 08-June 09

Posted 14 December 2011 - 04:01 PM

je to chyba na 100%

#8 User is offline  
Majzl 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 101
  • Joined: 28-August 10

Posted 04 January 2012 - 08:54 PM

Mending je celkove v pytli. Na muru nepřeskakuje, někdy se neodráží i kdyby měl. Hlavní ale jeho chyba je, že by měl byt na jednom hrači maximálně 1x bohužel na mystiku je na celem raidu jen jedenkrát, takže si ho ostatní prísti přepisují, i když ho hází na jiny target.. BTW u toho murua je to celkem napytel znevýhodnění prieta u Entropuse jako kráva..

#9 User is offline  
Deaths!ck 

  • Group: VIP
  • Posts: 466
  • Joined: 17-March 11

Posted 27 January 2012 - 01:53 PM

Refresh, prosím, opravte tento dost důležitý spell. Každopádně to, že to neskáče na M'uru je dost velkej problém, jelikož tam celý raid dostává DMG furt.

#10 User is offline  
Deutherius 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 04-June 10

Posted 07 February 2012 - 03:05 AM

Další bug tohoto spellu, pokud z targetu přeskočí na jiný, healne za větší amount, než když na další target nepřeskočí(a než by měl).
Dnes jsem přítelkyni pomáhal expit(shadow talenty a PvP disco heal equip), když jsem byl blíže než 20 yardů a někdo do ní praštil, ProM přeskočil na mě s tím, že ji healnul za 2020. Když jsem stál dále než 20 yardů a ProM neměl kam přeskočit, healnul ji pouze za 1448. Když jsem ProMem healoval sebe, fungovalo to stejně.

S mým směšným BH 1513 a koeficientem 42,86 % to vychází na těch 1448, takže mě teď všichni heal priesti sežerou zaživa, každopádně na správně fungující spell to nevypadá :D

#11 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 04 March 2012 - 01:00 AM

Updating severity to: 2 - Fair

#12 User is offline  
remox 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 76
  • Joined: 05-February 09

Posted 19 July 2012 - 11:56 PM

Ano pokud má na sobě priest mending a nemá shield, nebo pokud ho má a rozrazí ho Shadow Word: Death má mending přeskočit na spřátelený target popř peta. viz video

This post has been edited by remox: 19 July 2012 - 11:57 PM




Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist