Mystiq.org - forum: Svět ve Stealthu . -> Interface -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6111 Title Svět ve Stealthu .
Product Interface Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #6111: Svět ve Stealthu .

#1 User is offline  
M1sak 

  • Group: VIP
  • Posts: 69
  • Joined: 16-October 10

Posted 31 May 2011 - 12:03 PM

Zdravím.
Přejdu rovnou k věci-měl jsem loglé 2X postavy ve Wintergraspu po bitvě jsem šel cca. 5minut afk. a postavy nechal na lítácích. Když jsem se vrátil byly kde si v texturách tak jsem zkusil /RELOAD s jednou z postav a hodilo mě to na hřbitov, uznal jsem tedy za vhodné udělat to samé s druhou postavou. Po chvilce jsem se rozhodl sbírat kytky a zaznamenal jsem problém že mi v určitých časových intervalech mizí před očima květiny cca každé 4sec. a nejdou ani lootnout. Následovalo vypnutí wow vymazání "cache" a ani to nepomohlo. Tak jsem na rychlo požádal o pomoc WW chat kde mi bylo řečeno projít nějakým dungeon nejlépe v SW. Takže jsem použil HS do Dalaranu abych se následně přez portál dostal do SW ovšem kromě postav npc a charakteru jsem neviděl ani portály které mi mizely stejně jako již zmiňované kytky. Použil jsem tedy druhou postavu mága a teleportoval se do SW kde jsem vlezl do dungeonu Stockade a po chvilce vyšel ven.Zbytečně...Při psaní tohoto topicu mě napadla poslední možnost jak si pomoct a to vyprostit si postavu přez web. Díky této šikovné věci jsem se problému zbavil a hra je opět funkční.Je možné že jsem přehlídl topic tomuto podobný, proto se omlouvám jestli jsem upozornil na chybu vám známou ale i přesto si myslím že to sem patří.
Díky s pozdravem Mišak.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 31 May 2011 - 12:46 PM

Postačí lognout jinou postavu na acc a lognout z5 a mělo by to být v pořádku,stalo se mi to 3x a pokaždý když jsem někam letěl a chcípl na fatigue.

#3 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 06:29 PM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low

lokalni jednorazovej problem postavy... vyprosti se, relogni na jinou postavu, smaz cache a bude to OK


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist