Mystiq.org - forum: Divine Sacrifice -> Paladin -> Bugreport

Jump to content

Report ID 6084 Title Divine Sacrifice
Product Paladin Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #6084: Divine Sacrifice

#1 User is offline  
hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 24 May 2011 - 08:09 PM

http://wiki.mystiq.o...ca/?spell=64205
Pokud dostane target dmg kdy je 40% z toho víc jak moje HP tak mi to dá IK ale mělo by se to na 20% zastavit. Třeba u instructora když si bosse nachvíli veme tank,ten mu dá tu jeho abilitu za 200k dmg a já mam hozenej sacriface tak ho to zabije a tím dmgem zabije i mě i když by mi mělo ubrat jen do 20% mojich HP.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 3)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 April 2012 - 09:41 AM

bump

#3 User is offline  
Deutherius 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 04-June 10

Posted 21 June 2012 - 01:51 PM

Wild guess - u toho příkladu s Instructorem by to spíš mělo oddělat jenom paladina a tank by to měl přežít bez škrábnutí, ne?

"Damage which reduces the Paladin below 20% health will break the effect." - tzn. seš pod 20 %? zrušit Divine Sacrifice. Ale jestli jsi přežil ten útok, co tě dostal pod 20 %, to už nikoho nezajímá.

Kdyby tam bylo něco jako "Damage which would reduce you below 20 % health will not be transferred to the paladin."(třeba jako cheat death u roguny), tak bys to přežil s tím, že by se na tebe ten útok ani nepodepsal(a tank by byl na kaši).

EDIT: Blbě čtu. Oddělá to právem oba, jestli dá boss abilitu na tanka za 200k, tak jde k palátovi 30 % a k tankovi 70 %(bez Divine Guardian). tzn. před migitací 60k do paláta a 140k do tanka, čímž z nich s největší pravděpodobností vymlátí vendor víc goldů za opravy.

This post has been edited by Deutherius: 25 June 2012 - 12:40 AM


#4 User is offline  
Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 29 June 2012 - 03:39 PM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low

Deutherius, on 21 June 2012 - 01:51 PM, said:

Oddělá to právem oba, jestli dá boss abilitu na tanka za 200k, tak jde k palátovi 30 % a k tankovi 70 %(bez Divine Guardian). tzn. před migitací 60k do paláta a 140k do tanka, čímž z nich s největší pravděpodobností vymlátí vendor víc goldů za opravy.


Pokud má paladin dejme tomu 18k života, tak celkový dmg, jaký může absorbovat je 40k (200% max health). Takže, když dá boss 200k dmg (a tys nic neabsorboval předtim), tak tebe hitne za 36k a tanka za 164k. Těch 36k se ještě sníží podle armoru, spell resistencí paladina nebo absorb efektů (Sacred shield, Divine Guardian..) nebo bubliny. Takže pokud je dmg dostatečně masivní, tak umřít můžeš. Jak řekl Ghostcrawler: "However, the spell can still kill you if the damage is quick and massive enough. If you have DS up when a party member gets hit by a Mimiron rocket, you'll die before the 20% cancellation kicks in." Takže si na Mimironovi dávej majzla. :)


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist