Mystiq.org - forum: Thunderstorm vs Bladestorm -> Shaman -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5948 Title Thunderstorm vs Bladestorm
Product Shaman Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #5948: Thunderstorm vs Bladestorm

#1 User is offline  
First 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 11-August 08

Posted 03 May 2011 - 07:17 PM

Thunderstorm fungoval jak má, ale poslední týden neodhazuje warriory, když dají bladestorm... tzn. ik pro shamana. Areny proti warrum se teď nedají chodit, když se roztoči a ja skapu, protože můj cool heal healuje za 3k a warr mi dává za sekundu 2,5 + bleedingy... Ještě upozorňuji, že glyph na TS nemám...

Tak prosím o info, jestli to je bug nebo jestli to tak má být já fakt nevím, ale hrát se tak nedá... Tak prosím o nejrychlejší opravení v první řadě, protože pvp už tak je na dost low úrovni.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 17)

#2 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 May 2011 - 08:35 PM

no, je to bug no...thunderstorm i death grip mají odhazovat respektive přitahovat warra i když je bladestormu

#3 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 May 2011 - 08:52 PM

V tom případě najdi důkaz, že to má být tak jak píšeš. Já našel jen to, že Thunderstorm neodhazuje warry v Bladestormu.

#4 User is offline  
Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 03 May 2011 - 09:46 PM

ja teda taky nasel jenom to ze Blast wave, Typhoon ani thunderstorm warra v BS neodhodi (a jediny CC do BS jsou tedy disarmy a DG)

Quote

bladestorm makes you immune to thunderstorm, blastwave, and typhoon's knockback, knockbacks are not cc either, yet we are immune, why not deathgrip?

http://www.threadmet...gate_Deathgrip/

#5 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 May 2011 - 11:32 PM

Bladestorm: you do not feel pity or remorse or fear and you cannot be stopped unless killed or disarmed

Odhození o 6 jardů není ani fear ani stun...další spell co má naprosto nedokonalej popisek protože na wikipedii nikde nic napsanýho neni.

wowhead:
Yes, you are immune to everything, except Desecration and Death Grip.
Go figure the only things in the game that can stop us from bladestorming are gifted to the bane of warriors = /

- nechápu proč by warrior neměl bejt imuní na Desecration

Ashalova diskuze:
It's not a CC, nor does it stop you from controlling your character. Suck it up, nancy boy.
- nvm no, ta diskuze od Ashala je podnětna asi tak jako že se tam 4 děti hadaj jeslti má DG odhazovat nebo nemá, odhazovací spelly nejsou pravy CC to dokážem odvodit vlastní hlavou ale nikdo neví jak to stimblizzard zamýšlel.

Osobně se přiklánim k: Aby šly odhazovací efekty na warriora v BS...je to asi jediná možnost jak se ty klasy proti warovi mužou branit. (rozhodne tim netvrdim že mám pravdu jen mi to tak přijde, zatim nemame dukazy absolutne o ničem)

#6 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 May 2011 - 07:17 AM

tak ashal má asi pravdu, i když mě se zdálo, že mě na offi odhazovali, když jsem dal bladestorm, ale asi ne no:)

Last time i checked i wasn't moved by Thunderstorm (elemental talent) (z offi fora)

#7 User is offline  
Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 May 2011 - 12:00 PM

Co jsem o tom hledal už dříve na netu tak jsem našel, že dříve nebyl immunní na desecration a death grip, ale v pozdější změně na desecration už jo a na death grip ne, čimž se to stal jediný spell který na warra v bladestormu jde. Pokud by bylo potřeba, můžu i najít.

Jinak z wowwiki - článek Desecration:

Patch 3.3.0 (2009-12-08): The debuff from this ability will no longer sometimes appear as if it were cast by someone else. In addition, the visual and snare from this ability will now both dissipate at the same time. Further, this talent will now respect snare immunities, and no longer sometimes snare immune targets. Duration increased to 20 seconds from 12.

#8 User is offline  
First 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 20
  • Joined: 11-August 08

Posted 04 May 2011 - 02:33 PM

Takže je to oficiálí nebo je to jen citát nějakého maníka, co se jen snaží zesilovat warriory? Každopádně na mystiqu je to nepřežitelné... Proč musí lavaburst mít cd 8 sekund? taky ho můžeme zrušit, aby byl bez cd a budu valit jak warr ikačka na všechny strany.

#9 User is offline  
Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 May 2011 - 10:05 PM

:)

Tak mi najdi zmínku na seriozní stránce zmiňující, že by to mělo oficiálně jít. Za seriózní považuju třeba arenajunkies, oficiální fóra, wowwiki, popřípadě s rezervou i wowhead nebo gamespot.
Ale víš co,trochu ti pomůžu - http://www.wowhead.c...ments:id=999232
A tady potvrzení + zmínka o funkčnosti Death Gripu - http://www.wowhead.c...ments:id=749130

#10 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 05 May 2011 - 07:11 AM

Co vím, tak na to warrioři byli vždycky imunní. Do patche 3.3.0 byli imunní na vše, poté se přidaly možnosti disarmu/nepřehazování zbraně.

#11 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 May 2011 - 07:56 AM

přehazování zbraně šlo vždycky (jenom tady nejde):) (offtopic)

#12 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 05 May 2011 - 08:09 AM

Jsem slyšel že od patche 3.3.0 né právě.. tím jsem si vždycjky rušil BS, když jsem chtěl dát bash .. :))

#13 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 May 2011 - 11:58 AM

I know its possible to swap weapons mid bladestorm, and possible to throw on at least a shield when disarmed... --- z arenajunkies na patchi 3.3.5

#14 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 May 2011 - 05:41 PM

Ha, tak ta oprava na knockback funguje! http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/new_russian.gif

No ja jsem pochopil z tech vsech cry topicu tady, ze warriori opravdu maji v bladestormu byt imuni na knockback. Takze zaver tohodle - neni bug? Mam pocit, ze swifty nekde tocil videjka elemental sham vs. warrior duely (takze muzete kusit vyguglit ty).

#15 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 May 2011 - 08:57 AM

http://www.arenajunk...th-blade-storm/
no, nikde mu tady neradí, aby ho odkopl, když použije bladestorm, takže z toho se dá dedukovat, že nejde odkopnout

http://woweuarchive....&sid=1&pageNo=2 (archiv oficiálního fora)
- is it just death grip? or does blast wave, thunderstorm and typhoon also work on bladestorm?
- only death grip, that's why we want something done about it

http://us.battle.net...opic/1074267938 (oficiální forum - je to sice cataclysm, ale nic se na tom neměnilo, takže je to stále validní)
You used it on a Warrior who was Bladestorming (it makes them immune to everything except for disarms and damage)

no, myslím, že jsem už ukázal dost důkazů, klidně bych našel i další a pokud by bylo třeba, tak i nějaké videa, ale myslím, že toto stačí

tak když tak http://www.youtube.c...c/0/sgONe6VzeKM video (ale co je trochu zvláštní, je to, že shamani tady dávají větší dmg než ten shaman z videa, který má asi 100x lepší gear)

#16 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 May 2011 - 09:40 AM

O warrcovi nemluvě :)

#17 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 May 2011 - 02:38 PM

Lava burst jen za 5700 (z posledního videa) na mystiqu teda dostavam o hodne víc :)

#18 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 08 May 2011 - 02:35 PM

Upravuji status na: Není bug
Upravuji vážnost na: 1 - Nízká

"STFU Noobs" - © Mystiq Warrior


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist