Mystiq.org - forum: The Dusk Blade -> Itemy a objekty -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5895 Title The Dusk Blade
Product Itemy a objekty Status Opravené (Severity 2 - Fair)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #5895: The Dusk Blade

#1 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 26 April 2011 - 08:13 PM

Tak som velice velmo rad ze ste opravili drop bedny s pickpocketu zato va moc dakujem :) , tak som si pokepim a dropol som si konecne The Dusk Blade , len ma trapi jedna vec ma podla mna moc maly proc rate, viem ze je to chance of hit ale stejnak aby to neproclo pocas 3 minut neustaleho mlatenia a to zo stale nahodenim Slice and Dice , jako obcas to procne aj 2x posobe s 15 sekundovim odstupom jo jako nahoda ale inak maly proc , neviem ako by som si to osefoval kolko to presne ma , mohol by sa nejaky denveloper ale bo niekto kdo ma k tomu pristup nato mrknut prosim a pozriek ako je to nadstavene vlastne, bol by som dost vdacny lebo som stravil dost vela hodin aby dropla ta dyka , dik moc


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (1 - 19)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 April 2011 - 08:38 PM

a kdyz uz ti to procne, tak to decursujou lidi v raidu, ten buff je spatne nastavenej :-D

#3 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 06:03 AM

jo jo to som si vsimol ze to dava ako debuff len som zabudol spomenut ze to hadze tak , ale to mi nevadi osobne jako :) mna zaujima hlavne ten proc

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 April 2011 - 07:31 AM

nevadi? ja nasi rogune s magem dal za jeden naxx asi 300 dispellu :-D... az pak mi to doslo, tak jsem to rek vsem a nedispelovali jsme ho... pak umrel na cursu :-D

#5 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 April 2011 - 07:32 AM

jinak ten spell v DB zadny nastaveni nema... kdyz mi zjistite, jak presne ma procovat (interni CD, sanci na proc nebo PPM hodnotu) a z ceho vseho to ma procovat, tak to muzu zkusit natvrdo nastavit... s trochou stesti to bude mit vyssi prioritu nez zaznam v DBC souborech, kterej to ovlada ted

#6 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 April 2011 - 07:35 AM

Quote

well I'm PvP guy and usually i have 1-2 stacks 3 stacks are really rare to see (got it in my MH)

.... 3x se to nastackuje jen malo kdy

ale to je tak jediny, co jsem o tom na wowheadu nasel... museli byste hledat na nejakejch specializovanejch rogunskejch serverech... no je to na nas, naslepo to opravovat nebudu

#7 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 07:51 AM

jojo tez som prave nasel prave len hento , ze 3 stacky su jako nahoda , ale mam problem vobec dosiahnut 2 stacky momentalne sa mi to podarilo len raz , ale posnazim sa nieco pohladat nech to teda mas podla coho nadstavit

#8 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 08:40 AM

Mno tak jak som hladal tak som hladal ale info o The Dusk Blade som nenasiel som to ze by to mala byt kopia The Night Blade a tam som uz nasiel v komentoch nieco otom comments, coz je tam pisane ze to malo kedisi proc 21% ale potom to nerfli a ze je to nejak medzi 6-8 % , a presnejsie cislo co sa tam vyskitlo bolo 6,8% , a co som to tak precital tak by to nemalo mat zadny inner cd , coz si myslim ze potom by to bola hlupost pac by sa to nikdy nenastackovalo , takze by sa to mohlo nadstavit podla tochto respektivne sa pozriet ako je nadstaveny The Night Blade a skopcit to na The Dusk Blade , lepsie info asi uz nezozenem , prosim mrkni sa nato , dik moc :)

#9 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 April 2011 - 09:35 AM

problem je, ze night blade taky neni resenej pomoci DB, takze asi hledej dal :-)

#10 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 10:01 AM

Mno sak hej cakal som, ze to tez tam nebude , ale ci by si to mohol nadstavit podla toho cometu jak tam pisu ze by to malo mat 6,8% proc co to tam jeden testoval

#11 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 April 2011 - 10:25 AM

a jak to procuje ted? doporucuju treba addon Procodile a projit jeden naxx, ten je dost dlouhej na vytvoreni statistiky procovani... az budes mit vysledky, tak je sem hod

#12 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 10:44 AM

Okj az pridem domov tak ten addon nahodim a testnem to, len na naxxe asi ne nesom zrovna clovek co farmi naxx ked tak raz zacas tam mrknem ale inak ne , snad hodina busenia do panaka postaci a hodi nejake solidne udaje, a ohladom procu teraz co so mvcera skusal tak fakt bol problem dosiahnut 2 stacky coz sami podarilo 1 krat , ale skual so mto cca asi 10 min tak uvidim

#13 User is offline  
Simo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 19-July 10

Posted 27 April 2011 - 03:48 PM

Zdravim. Uz jsme to tady jednou zminoval a nikdo neodpovedel http://forum.mystiq....lade-procovani/
tak doufam ze to napravite.
Stim dispelem je take pravda a stack na 3 se podari pouze pri plosneni. Je to skoda podle me to je nadherna zbran.


http://eu-warrior.com/arpen.html
The Dusk Blade procs (465 rating = -33.2%)

This post has been edited by Simo: 27 April 2011 - 03:54 PM


#14 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 April 2011 - 04:15 PM

33% proc a zadnej CD? to pak trech stacku dosahnes rychle, ne? jak dlouho vam trva 9 zasahu?

#15 User is offline  
Simo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 19-July 10

Posted 27 April 2011 - 04:23 PM

koukni sem http://eu-warrior.com/arpen.html ta stranka je delana n ahard cap Arm. pen.
9 zasahu pokud je zbran 1.8 +SD pocitej :) ale 2stacky by meli byt takrka pernamentne

#16 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 April 2011 - 04:24 PM

no ok, ja vam tam zkusim natvrdo hodit 33% na proc... uvidime jestli dojde k nejaky zmene

#17 User is offline  
Simo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 19-July 10

Posted 27 April 2011 - 04:30 PM

OOO diky vsemohouci:D a jeste at to nejde dispelnout

#18 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 04:35 PM

Mno tak som to testol ale cez addon Proculas cez ten co si radil mi to nechlelo ukazovat , zaver pri 1,8 speed to dosahovalo proc 1,08 - 1,28 % pocas neustaleho rubania do panaka 1 hodinu , a prvy krat som videl 3 stacky , inner cd to nema to co ten addon ukazuje je proste minimalne rozpetie kedy sa to nahodilo zase a kedze dagga ma 1,8 speed tak to zaokruhluje na 2 sek , tu je screen ze si nerobim prdel :) [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9533/proclas.jpg[/IMG]



#19 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 04:37 PM

a ohladne toho ci to tam das natvrdo, teraz som preistotu vypol wowko premazal cashe ze to skusim ci to pomohlo a stale ten isty proc , netreba nato restart ?

EDIT: hmm teraz to stuplo na 1,33% proc a drzi sa to tam celkom :) nepomilil si nahodou cisla ze 33% ale 1,33% :)

EDIT2: neviem je to stale to iste proc 33% to urco nema , ma to stale 1,33% coz je ale dost chabe kedze hosi z offi pisali ze sa to pohybuje od 6-8% a jedne tam pisal ze to je tak na 6,8% vecinou :) , mozes mi napisat aj ingame ak chces bude to rychlejsia komunikacia ak tak :)

#20 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 04:56 PM

Quote

http://eu-warrior.com/arpen.html
The Dusk Blade procs (465 rating = -33.2%)


Jo todle to co pises je len penetration rating ne proc rat podla ktoreho ma ten buff naskakovat , co viem tak to ma byt zhruby tych 6,8 % ze pri hite ti nahodi ten efekt


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist