Mystiq.org - forum: The Dusk Blade -> Itemy a objekty -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5895 Title The Dusk Blade
Product Itemy a objekty Status Opravené (Severity 2 - Fair)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #5895: The Dusk Blade

#1 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 26 April 2011 - 08:13 PM

Tak som velice velmo rad ze ste opravili drop bedny s pickpocketu zato va moc dakujem :) , tak som si pokepim a dropol som si konecne The Dusk Blade , len ma trapi jedna vec ma podla mna moc maly proc rate, viem ze je to chance of hit ale stejnak aby to neproclo pocas 3 minut neustaleho mlatenia a to zo stale nahodenim Slice and Dice , jako obcas to procne aj 2x posobe s 15 sekundovim odstupom jo jako nahoda ale inak maly proc , neviem ako by som si to osefoval kolko to presne ma , mohol by sa nejaky denveloper ale bo niekto kdo ma k tomu pristup nato mrknut prosim a pozriek ako je to nadstavene vlastne, bol by som dost vdacny lebo som stravil dost vela hodin aby dropla ta dyka , dik moc


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (20 - 32)

#21 User is offline  
Simo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 19-July 10

Posted 27 April 2011 - 04:57 PM

Mozna az po restartu nicmene ja mam 2 ty daggery a 3* stack jsem dal asi po hodine buseni do panaka
:)

#22 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 04:59 PM

jo tak s 2 daggamy sa t oda satcknut na 3 lachsie , mno raz za celu hodonu som videl ze to skocilo na 3 stacky a to som uz vcera skusal a 3 stacky som nevidel horko tazko sa davaju 2 stacky a 3 to je fakt ze nahoda jak svin :)

#23 User is offline  
Simo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 19-July 10

Posted 27 April 2011 - 05:05 PM

Ja jsem kvuli te daggere z Wowheadu vypisoval pick pocket aby se mohl dat do databaze a nakonec je na nic :) treba to opravi

This post has been edited by Simo: 27 April 2011 - 05:07 PM


#24 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 27 April 2011 - 05:10 PM

oo tak diki ti , takze to tebo vdacim ze pickpocket ide loot truhlicu :) fajn , hej no tez som ju kempil jak blazen lebo taka dagga keby ide jak ma stoji zato , snad mas pravdu a opravia to nejakym zazrakom

#25 User is offline  
Simo 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 19-July 10

Posted 27 April 2011 - 05:18 PM

Me jen za opis ID moba dropu a jeste trochu cisel jinak Cezeta to tam dal

#26 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 27 April 2011 - 09:19 PM

Upravuji status na: Nebude se opravovat
Upravuji vážnost na: 2 - Normální

na serveru to je, ale to, ze to nefunguje znamena, ze je to problem pro ceckare, takze s opravou asi vubec nepocitejte... nastavuju nutnou opravu od vyvojaru a kdyby ses maci chtel treba angazovat, tak to pores :-)... na pozitivni buff to ale nastavime - bude to na novy revizi

edit: jinak problem je v tom, ze ac to ma mit 6.7% proc a v DB jsem nastavil jsem tam 33%, tak to procuje < 2% - DB to ignoruje

#27 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 28 April 2011 - 05:24 AM

achjo , snad to niekdo teda casom pokuti a bude to parada , ale dik za pomoc cezetaku :)

#28 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 April 2011 - 07:07 AM

Upravuji status na: Nutná oprava od vývojářů

preklik :-)... reknu macimu no, ale kdyz na nej neustale budu valit takovyhle malickosti, tak se velkejch oprav nikdy nedockame :_(

#29 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 28 April 2011 - 08:08 AM

jo no , jako je to prkotina v porovnani s niecim co ovlivni hranie viacero ludi , keby som mohol tak by som to opravil aj sam lenze 1 vec je ze nemam pravdepodoben nato dost znalosti a 2 silno pochybujem ze by ma niekto nechal sturat vam v robote :) , ale jako jetli sa mu to podari nejak sprovoznit tak mu budem moc vdacny , a s dalsou kravinou budem otravovat az mozno za 3 roky ked budem mat mozno daggu s IC a bude mat zly proc :)

#30 User is offline  
fyfasek 

  • Group: VIP
  • Posts: 195
  • Joined: 04-July 08

Posted 30 April 2011 - 10:21 PM

expertise >.<

#31 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 May 2011 - 01:08 PM

efekt ze zbrane predelan na pozitivni - uz vam ho nebudou lidi v raidu dispelovat :-)

#32 User is offline  
Ripsk 

  • Group: VIP
  • Posts: 66
  • Joined: 10-July 08

Posted 02 May 2011 - 07:17 AM

fajn vedet , aspom sa nebudem cudovat ked to budem testovat ze vobec nenabieha :)

#33 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 May 2011 - 11:19 AM

Upravuji status na: Opravené!

tak dalsi pokus... zkuste to, asi to bude procovat o neco min nez ma, ale vic z toho nevytahnu... kdybyste si to predstavovali jeste vic procujici, tak prosim nahlasit znova a pridat aktualni report z testovani (hodina mlaceni do dumminy treba)


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist