Mystiq.org - forum: Stoneclaw totem -> Shaman -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5858 Title Stoneclaw totem
Product Shaman Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #5858: Stoneclaw totem

#1 User is offline  
Gaar 

  • Group: VIP
  • Posts: 20
  • Joined: 17-June 10

Posted 23 April 2011 - 07:04 PM

Když nahodím grounding totem a pak stoneclaw totem, tak grounding totem hnedka zmizí. Pokud to udělám naopak nahodím stoneclaw totem a pak grounding totem, tak oba dva zůstanou. Podle mě by měl v první případě zůstat, když jeden je air a druhý je earth, ale pokud nemohou bejt spolu, tak pak je ten druhý případ bug.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 April 2011 - 07:59 PM

Stoneclaw nahodí shield na všechny ostatní totemy na cca tisíc dmg na levelu 80,což trochu může pomoct chránit ostatní totemy jako mana tide apod. Pravděpodobně tenhle shield buff se počítá jako negativní spell a je sežraný groundingem.
Grounding jako takový mi ale přijde docela dodrbaný, konkrétně jsem nezkoušel všechny situace, ale dostkrát se mi už v aréně / BG stalo, že prostě nesežral nic nebo jsem spell dostal a grounding stejně zmizel apod. To je ale zas na jiný report.

#3 User is offline  
Gaar 

  • Group: VIP
  • Posts: 20
  • Joined: 17-June 10

Posted 02 May 2011 - 12:45 PM

Quote

Stoneclaw Totem is a nature totem. Shamans can drop it to take aggro from nearby mobs and occasionally stun them. It also protects all other totems by placing a protective shield on them. Combined with Glyph of Stoneclaw Totem, this totem now plays an important role in PvP.


pišou, že má ochraňovat všechny totemy, takže nevidím důvod, proč by měl rušit Grounding Totem totem

#4 User is offline  
MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 15 November 2011 - 02:29 AM

funkční lock prosím

#5 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 November 2011 - 11:17 AM

Updating status to: Opravené
Updating severity to: 2 - Fair


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist