Mystiq.org - forum: ID na instance -> Interface -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5816 Title ID na instance
Product Interface Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #5816: ID na instance

#1 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 April 2011 - 07:09 PM

Skládali sme grupu na dochoz NAXXu 10 a naše ID chytli i lidé co do dungu ani nevlezli...chytli ID jen tim že snáma byli v raidu.

Mělo by to fungovat tak že ID chytí až když prolezou portem.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 13)

#2 User is offline  
vojta 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 272
  • Joined: 22-January 11

Posted 18 April 2011 - 11:46 AM

Přehazovali jste v partě leadery ještě předtím, než jste vlezli do instance?

#3 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 18 April 2011 - 01:28 PM

To je neco podobneho jako jsem psala tu http://forum.mystiq....30-id-instanci/
A nedela to jen Naxx, ale i VoA a jine raidy (ktere se sice uz aktivne nechodej ale i tak).

Leadry jsme mozna prehazovali to uz nevim. Ale stalo se mi, ze jsem taky chytla ID aniz bych do dungu vlezla, aniz by se to vubec stalo nekomu jinemu, aniz by byli prehazovani leaderi. No kazdopadne, je v tom nekde nejaky certik :) U VoA lidi chytaj ID neustale, jdou 25ku chytnou ID i na 10ku apod.

#4 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 April 2011 - 07:02 PM

Kdybysme přehazovali leadry a ten hráč nebyl v instanci tak by mu to ID dát nemělo.

#5 User is offline  
Ayer 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 212
  • Joined: 10-February 10

Posted 20 April 2011 - 07:36 AM

hmm ID na dung ma fungovat tak že pokud se něco dochází tak maš dostat ID až vlezeš do raidu(jako do dungu), a od patche 3.x.x ma fungovat věcička pokud ma někdo ID a ty ne tak když vlezeš do raidu tak ti to hodí okno že jestli chceš ID ano/ne a na odpověd maš 60 sec a potom tě to teleportuje ven a nemaš ID pokud nedaš Ano..

#6 User is offline  
vojta 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 272
  • Joined: 22-January 11

Posted 21 April 2011 - 09:08 AM

Já vím, že přehazování leaderů by nikomu ID dát nemělo, ale kdyby jste to věděli dost by mi to napovědělo, kde je chyba. :)

#7 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 April 2011 - 04:32 PM

vojta.ne, on 21 apríl 2011 - 10:08, said:

Já vím, že přehazování leaderů by nikomu ID dát nemělo, ale kdyby jste to věděli dost by mi to napovědělo, kde je chyba. :)

je to možný, fakt už nevim, takovy věci sme nezkoumali ani nikdo neví jeslti si takovou věc máme pamatovat...leadr se nejspíš měnil protože sme předtím chtěli jít 25 man a pak to změnili na 10 man

#8 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 April 2011 - 10:56 PM

urcite stejnej problem jako v druhym topicu o ID... 10 <-> 25 nezmenis, pokud nekdo je v instanci... sice ti to napise, ze je to zmeneny, ale nezmeni se to a pokud ma RL ID treba na 25ku a prepne to na 10ku az po tom, co nekdo vleze do instance (= automaticky chytne ID na 10ku), tak se to neprepne a ID na 10 chytnou i dalsi lide...

je to proste mrdly a pred chycenim ID by se to hrace melo ptat, jestli to ID chce... vojto neslo by to tam nejak provizorne dodelat? potvrzovani chytani ID...

#9 User is offline  
vojta 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 272
  • Joined: 22-January 11

Posted 22 April 2011 - 12:10 PM

Takže vidím dva bugy:
* obtížnost by se neměla dát přepnout, pokud je někdo v instanci
* nezobrazuje se okno, zda chce člověk id

Takhle?

#10 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 April 2011 - 11:07 PM

to prvni tak prave je... jen to nenapise hned, ze ta obtiznost nesla prepnout... proste

byl jsem 10ku naxx

o 2h pozdejc skladam 25ku, z 10ky tam mam nastavenou 10man verzi... 10 min skladam, lidi se portujou a 3 vlezou dovnitr... 2 chytnou ID, jeden byl se mnou 10ku a tak ID uz mel (mozna tam vlez pred nima, tim padem maj jakoby od koho chytnout to id jinak nez odeme - raid leadera, kterej jeste v instanci nejsem)... prijdu na to, chci to zmenit... nastavim 25ku... interface mi pise 25, ale je tam 10ka.... vlezou tam dalsi 3 lidi... chytnou zas ID na 10ku... nadavaj... koukam na to a pise mi to 25... po 10s se mi to zmeni samo na 10ku bez jakykoli hlasky... tak kicknu lidi, ktery jsou vevnitr z raidu, zmenim a hned se to prepne, ted uz spravne

... to by nijak nevadilo... prepnout to ani prakticky nemuze jit, kdyz uz je nekdo vevnitr... leda ze by se to preplo a lidi co uz jsou vevnitr by museli ven a zas zalizt, aby se dostali do spravnyho iD:... ale nejvetsi fail je ze to ID chytnes jen tak a skoro kazdej tejden se stane, ze RL da nekomu omylem ID bez toho, aby se to dotycnejch lidi zeptalo

#11 User is offline  
Medvedik 

  • Group: VIP
  • Posts: 359
  • Joined: 18-April 11

Posted 23 April 2011 - 01:45 AM

proste idealne by bolo keby sa to hraca spytalo ci chce id alebo nie.....

ale zas aby sa nestalo ked sa ide run ze nema nikdo id .... tak po kile bosa nevyhodilo tabulku ci chces id .... aby nedoslo k situacii ze sa bude chodit naxx od rana do vecera bez id

#12 User is offline  
vojta 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 272
  • Joined: 22-January 11

Posted 26 April 2011 - 12:48 AM

Tohle pořeším až budu mít chvilku čas se v tom hrabat. :)

#13 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 06:43 PM

bump

#14 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 September 2011 - 03:10 PM

Updating status to: Opravené
Updating severity to: 2 - Fair


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist