Mystiq.org - forum: Sapphiron - Naxxramas -> Bossové -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5791 Title Sapphiron - Naxxramas
Product Bossové Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #5791: Sapphiron - Naxxramas

#1 User is offline  
elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 11 April 2011 - 08:51 PM

Už jste sice někde psali, že nevíte co s tím, ale můžete se ještě třeba podívat na ty kostky u Sapphirona? Protože ten boss se mi doopravdy zdá jako loterie, když nám dneska 3x po sobě na první kostku vymlátí plošňákem 10 lidí a na další kostky pochcípá zbytek.


Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (1 - 12)

#2 User is offline  
BlackAngel 

  • Group: VIP
  • Posts: 89
  • Joined: 26-July 08

Posted 11 April 2011 - 08:59 PM

1. Jste nalepení na kostce

2. Máte málo hp - člověk v kostce (plošnák dává na 25tce docela pecky) -

3. Vyčníváte spoza kostky ( nejlépe je stát v přímce za kostkou od dopadu toho ice blastu nebo co to je do středu místnosti )

Jestli tyhle 3 věci dodržíte, tak by jste měli v drtivé většině přežít.

#3 User is offline  
wildwolf 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 146
  • Joined: 21-November 08

Posted 11 April 2011 - 10:31 PM

no mne sa to este nestalo ani raz ... mozno druhy run po open naxx 10 inak ne .... stale vam pisu tie iste rady a stale nekdo zalozi novy topik ze tam umierate skuste si ich precitat a skusit to tak .... inak nevem bud smola alebo neco robite zle

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 April 2011 - 07:18 AM

Upravuji status na: Není bug
Upravuji vážnost na: 1 - Nízká

hozenim kostky se kolem ni vygeneruje slusnej AoE dmg... takze mejte rozestupy... druha chyba, kterou lidi delaj je, ze nestojej tak, aby byli skryti pred stredem mistnosti, ale schovavaji se pred drakem, coz je spatne - vlna jde od prostredka

#5 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 12 April 2011 - 12:57 PM

Pravda co pise Cezeta ze jakmile haze kostky tak lidi dostavaj dmg kdyz stojej pobliz nich. :)

Ale temer pokazde na Sapphovi jsem si vsimla position bugu kostek. Nekdy tedy, neni to pravidlo. Na vlastni oci jsme nekolikrat videli, ze clovek dostal kostku, ale ta kostka byla jinde nez se zobrazovala. Takze i kdyz za ni nekteri stali tak umreli protoze za ni vlastne jakoby nestali, ale videli ji tam. S tim se asi neda nic delat :) Ja osobne jsem se videla kolikrat v kostce tak, ze moje postavicka byla zamrzla, ale opticky efetk ledovce byl kus ode me a lidi stali spatne protoze ji videli jinde no :)

#6 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 April 2011 - 01:20 PM

jo, tohle se stane kdyz treba zrovna skaces, kdyz kostku dostanes... podle me je pak tam, kde skoncis a ne tam, co se zobrazi

#7 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 April 2011 - 01:57 PM

Vim že dává kostka dmg po dopadu...lidi chcípaj na explosi i když třeba stojej přesně tam kde stojim já (přesně za kostkou), kolik je teda hranice kdy se o člověku muže řict že "není nalepenej na kostkce" a neni zas moc daleko za kostkou.

#8 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 April 2011 - 02:58 PM

tak jeden krok zpátky asi...

#9 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 April 2011 - 03:03 PM

Co jsem zjistil, tak ono se to počítá jen v okoli kostky (za), protože jsem to zkoušel se schovatz dali "za" kostku tak, abych nebyl v LoSu a stejně mě to zabilo. takže nevim jestli nestojite kousek dal od kostky a tam vas to sejme.

#10 User is offline  
elgruzz 

  • Group: VIP
  • Posts: 760
  • Joined: 18-July 08

Posted 12 April 2011 - 03:55 PM

No to jsem tu zase za idiota :))
Vím, že dává kostka dmg po pádu. Vím i to, že na ní nemám být nalepený. Nám se to první dva naxxy taky nestalo, ale včera jsme tam prostě dali zbytečné 3 wipy, kdy nám na první kostku opravdu vychcípalo 10-15 lidí. Na další pokus snad ani jeden. Pro mě za mě řekněte, že to není bug, ale až budou lidi chtít jít někdy na Immortal, tak se to tady v bug reportu objeví znovu.

#11 User is offline  
Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 April 2011 - 05:58 PM

Souhlasím,že to je docela random. Stojí nás třeba 7 na jednom spotu za kostkou a dva z nás zdechnou, nebo naopak dva přežijou. Nejde o dopad té kostky při které to dává plošně,ale o následný výbuch ze středu místnosti.

#12 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 13 April 2011 - 07:20 PM

No ja stojim vzdycky trochu opodal, presne uprostred a historicky sem na to nechcip. I tak s timdle nic neudelame - chyba vyextrahovanejch VMAP.

#13 User is offline  
Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 13 April 2011 - 10:18 PM

Já na to zdechnul jednou stálo nás za kostkou na jednom místě s odchylkou 3y asi 7 přežil to 1 člověk ... to je skoro jako byste si hodili kostkou a museli hodit 6


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist