Mystiq.org - forum: Death Strike -> DeathKnight -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5776 Title Death Strike
Product DeathKnight Status Nebude se opravovat (Severity 1 - Low)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Report ID #5776: Death Strike

#1 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 April 2011 - 08:16 PM

všiml jsem si, že tento spell je asi trošku přeboostěný. Dostávám tím pravidelně crity za 7-8k, parťák priest dostává ikčka. viz. screeny:
http://img51.imagesh...s/i/dmg1wz.jpg/
http://img543.images....us/i/dmg2.jpg/
http://img135.images...us/i/dmg3v.jpg/

jde mi především o hodně podivný scalling...na jednom screenu je vidět, že dal do priesta 2700 non crit, což by se dalo chápat, pravděpodovně bez proců, ale má dobrou zbraň...
ale na dalším je jak dává mě přes 7k crit, to mám o 30% větší redukci dmg z armoru, 10% z def stance, kolem 9% z resilky a 14% z crit dmge, a na dalším screenu sice nění combat log, ale tohle dmg jsme dostali...
sám jsem i viděl, že dk si griplo priesta a najednou měl priest z 18,5k hp málo přes 1000...není to žádné obviňování z bugování, ale tohle určitě nemá takhle jet...


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 

Replies (20 - 37)

#21 User is offline  
B3lphegor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 28-November 09

Posted 21 April 2011 - 04:49 PM

http://img708.images...ivinestorm.jpg/
Ano, Divine Storm funguje jak má :-P Měl jsem snad all buffy, berserking, křídla a 3x vengeance... na druhé straně papír s 0 resilkou. No i tak je to celkem dobrá šupa...

This post has been edited by B3lphegor: 21 April 2011 - 04:50 PM


#22 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 22 April 2011 - 01:34 PM

Nekde sem slysel domenku, ze jak to zranuje 2 targety naraz (ted teda nevim jestli nemluvim o heart striku), tak v pripade, ze tam je target jen jedne, tak ho to trefi 2x. Nemuze todle byt ten bug?

Tak se vsema buffama tech 14k, to nevidim problem - wotlk :).

#23 User is offline  
Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 April 2011 - 01:46 PM

2 dmg nevyskočí určitě,jedině že by se to stacknulo do jednoho a to mi přijde docela blbost. :) Za zkoušku by to každopádně stálo.

#24 User is offline  
B3lphegor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 28-November 09

Posted 23 April 2011 - 12:39 AM

Tak do Sharmina jsem dal těch 10k taky s křídlama a berserkem + king packa atd... Je to dobrá kapka, ale nepříjde mi to tak brutální... Kdyby mohl např. huntr zapínat křídla, tak s Chimerou dá taky 8+8k do papíru s nulovou resilkou...

Jen se teda divím, že když má dk tak mocně buglé skilly/talenty, a retrina teda asi taktéž, jak to že v TOP 10 aréna týmů je např. 6x war a holach a retri nebo dk žádné? :)

#25 User is offline  
Tpac 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 21-December 09

Posted 23 April 2011 - 01:12 PM

Tak koukám že na těch screenech jsem já :) jestli je něco buglé můžu jen sotva posoudit, protože když jde proti mě Holy paladin s warriorem tak se můžu snažit jak chci a nezabiju to, na druhou stranu když se dostanu k priestovi nebo jinému clothakovi který nemá na sobě shield tak je to pro něj asi dost hnusný. Jenže když si do priesta bouchne warrior, feral druid , nebo shadow dance roguna tak mi neříkej že s odpálením všech cooldownů taky nelehne rychle. Taky nezapomeň že z doby tohohle screenu jsem měl zatim nejlepší dostupnou zbraň a chodil jsem ve full PVE eq :)

#26 User is offline  
Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 April 2011 - 10:14 PM

Je rozdíl mezi odpálením CD a critama základníma abilitama za astronomické čísla. :) Příklad - crit od 78 warra v craftěném setu do mého locka za něco přes 2.5k, od 77 DK se stejnou zbraní za 5-6k. :)
Testeři prý nejsou a na ostrém serveru se těžko někdo obětuje a otestuje dmg s resilkou / armorem / talentama a bez nich,takže se to tu asi moc nehne. :)

#27 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 April 2011 - 07:47 PM

Pro Maciho: našel jsem v TC tackeru TOTO, možná to má co dočínění s tím, jak si psal vejš. Třeba to funguje tak, že se to bere jako plošňák a když to trefí jen jednoho, tak to da "full" dmg. Možná se mýlim jak na tim tak přemyšlim, ale třeba na tom něco bude.

#28 User is offline  
Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 26 April 2011 - 10:18 AM

knedlosak, on 25 apríl 2011 - 08:47, said:

Pro Maciho: našel jsem v TC tackeru TOTO, možná to má co dočínění s tím, jak si psal vejš. Třeba to funguje tak, že se to bere jako plošňák a když to trefí jen jednoho, tak to da "full" dmg. Možná se mýlim jak na tim tak přemyšlim, ale třeba na tom něco bude.

vzhledem k tomu ze v tom reportu je ze to nefunguje tak pochybuju ze by to delalo obraceny postup...a navic to by znamenalo ze by DS daval 10x vetsi dmg :)

#29 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 26 April 2011 - 12:31 PM

No todle je trochu neco jinyho. AoE spelly maj dmg cap, tj. ze nedate dmg plosnakem, kterej by jste meli dat, ale date pouze cap prerozdelenej mezi pocet targetu a je tam hlaseny, ze to pro triggerovany spelly jako soc nebo lb nefunguje.

Coz u death striku nehrozi :).

#30 User is offline  
Rincewinnd 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 29-May 09

Posted 03 May 2011 - 02:43 PM

Já osobně si myslim že to ani buglý neni, DK sem viděl dávat takovýhle rány i na jinejch serverech a jestli ele shaman může dát za 15K burstem, roguna za 9K ambushem, lock za 10K chaos boltem (a nejspíš i víc), tak nevidim důvod proč by DK nemohl dát za 15K death strikem, kterej potřebuje 2 ze 6ti run, který maj CD 10 sec, vem si že DK naběhne dá diseasy, death strike a ubejvaj mu 2 blood runy, který použije a +- 5 vteřin může dávat akorát auto attack...

plus wotlk je dělanej tak že poku arenu choděj 2 DPSka tak se často hraje na IKčka.. jenom se zamysli kolik dávaj ostatní classy, já napsal první 3 co mě napadly

#31 User is offline  
-TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 03 May 2011 - 03:19 PM

to ze si to videl na jinych serverech, znamena jedine: ze maji stejny problem.. .)

#32 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 May 2011 - 04:19 PM

aha, dobrá logika...ten dává tolik, tak proč by nemohlo dát dk taky za 15k, i když třeba má dk dvakrát víc cc a defenesive cooldownů...navíc na dmg ds není potřeba diseasy...
a tvoje tvrzení že dva dps jedou na ik? no, určitě tak na freečku, ale pokud tu chceš mít co se týče funkčnosti co nejbližší offiku tak ten dmg má být sice velký, ale rozhodně ne tak velký v tomhle eq...s tímto scalováním bude možná v s8 dávat ds za 25k (ano lidi budou mít síc víc resilky, ale taky přibude armor penetrace a lepší pve gear)
už jsem dával docela podrobný výpočet toho jak by to mělo a jak to funguje, teď už je na vás, co máte dkčka, abyste to nějak otestovali...

#33 User is offline  
Gwin 

  • Group: VIP
  • Posts: 890
  • Joined: 17-November 08

Posted 08 May 2011 - 09:58 AM

No ono je to celkem jednoduché, spousta class má redukci healu, a pala a dk nemá nic, tudíž musí mít logicky dmg, aby něco zabilo, a když holt v arene zapne blood dk histerku zapne runic weapon, protoči cd, nahodi silence, resetne runy, tak dá dobrý nuke no... ovšem, přežít se to dá, a do pala to dává za 00 prd...

#34 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 May 2011 - 12:28 PM

Gwin, on 08 máj 2011 - 10:58, said:

No ono je to celkem jednoduché, spousta class má redukci healu, a pala a dk nemá nic, tudíž musí mít logicky dmg, aby něco zabilo, a když holt v arene zapne blood dk histerku zapne runic weapon, protoči cd, nahodi silence, resetne runy, tak dá dobrý nuke no... ovšem, přežít se to dá, a do pala to dává za 00 prd...

tvoje logika je hodně mimo...zaprvé, nemůžeš srovnávat paladina a dk, za druhé dk má mnoho defensivních cooldown a hodně cc, což mu vynahrazuje absenci ms...na tomto patchi je dk především o kontrolu a o výdrži, nikoliv o dmgi...

#35 User is offline  
Tpac 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 40
  • Joined: 21-December 09

Posted 11 May 2011 - 04:06 PM

Unholy DK je o kontrolu a výdrži.. Blood o kterém se tady bavíš je o tom že odpálí všechny CD hodí silence , resetne CD a doufá že něco zabil , protože si to zase může zopakovat za minutu a půl.

#36 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 25 May 2011 - 03:56 PM

Dk v 2v2 arene se toci kolem komba dk + pala, coz je jedno z tech komb jako SL+paladin na tbc, ktery clovek nezabil ani atomovkou - miliarda defensivnich cd a proti double dps meli sklizen bodu. DK v pvp neni o tom rozdavat dmg, ale prezivat a prudit :). To, ze DK litaj i v PvE nad 8k dps bez problemu o necem taky svedci :).

Pokud neco nekdo najde, tak to reportnete - todle neni forko, ale bugreport.

#37 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 August 2011 - 10:14 AM

BUMP

#38 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 26 August 2011 - 03:20 PM

Updating status to: Nebude se opravovat
Updating severity to: 1 - Low

Tuna spamu a nic smysluplného :P.


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist