Mystiq.org - forum: ID instancí -> Interface -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5730 Title ID instancí
Product Interface Status Duplikát (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #5730: ID instancí

#1 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 03 April 2011 - 04:00 PM

Moc se omlouvam jestli to tady nekde uz padlo ale nevedela jsem pod cim to hledat.

Nekolikrat se mi stalo, ze se mi buglo ID nejake instance, tak napriklad:

Jednou jsme slozili raid na Temple of Ahnquiraj, vlezeme do dungu a pulka raidu se vubec nevidela. Kazdemu se pri vstupu do instance zapsalo uplne jine ID a nepomohlo nic, relog, reload, vypnuti hry, rozpusteni a znova slozeni raidu, reset instance, absolutne nic. Jednou se nam to stalo i u Naxxu, aniz by meli ID 5 lidi proste veslo a automaticky se jim zapsalo uplne jiny ID a nevideli jsme se. A dnes se mi to same stalo u VoA. Aniz bych to VoA vubec kdy byla, vlezu do instance a dostanu automaticky ID ktery nesouvisi s mou grupou takze jsem nevidela nikoho a dokonce ani moby ne. Vylezla jsem teda ven a uz se mi zapsalo ID takze kdybych chtela jit jindy (do resetu ID) tak nemuzu. Obcas se nam takhle ID porouchal i u obycejnych instanci, i u normalu, ze jsme tam vlezli a nevideli jsme se.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 10)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 April 2011 - 04:53 PM

tak to se mi teda nikdy nestalo.. spis casto, pri skladani z WW, do instance vleze nejdriv nejakej n00b, co uz ma ID a tim ho znici i ostatnim lidem - nemoblo se to stat?

#3 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 03 April 2011 - 05:35 PM

nn nam se to stalo aj v guilde, chodime ty raidy spolecne a tech 5 co tam s nama vlezlo nas proste nevidelo. A u toho Ahnquiraje, no slozili jsme raid a pred tim v nem nikdo nebyl vlitli jsme tam naraz, stejne jako dnes do toho VoA, proto mi to bylo takove divne ze jako jedina z tech 25ti lidi jsem mela bugnuty dung, jeste jsem to VoA nebyla prave a vlezla jsem tam jako jedna z poslednich :) Jako nevim, mohl to nekdo podelat ze tam vlitl ale pak u toho Naxxu s guildou to muselo byt asi nejak jinak, prave jsem z toho nejaka zmatena :)

#4 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 April 2011 - 08:52 PM

No ono si to bere ID podle leadra. Pokud je leadr bez ID a někdo z jeho grupy ID má a vleze do instance jako první...leadr bude uplně v jiné instanci a za kamaradama se nedostane dokud nepředá leadra někomu z těch co ID mají. Proto za náma minule Hevn nemohl...ale už si nepamatuju co předcházelo...určitě to neřeší problém třeba s AQ.

#5 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 04 April 2011 - 10:51 AM

Tak muj konecny verdikt. Ted jsem cetla na forku bug v ID Voa 10 a 25, ze nekdo jde jeden a automaticky se mu napise ID i na tne druhej i kdyz ho nebyl. To by chtelo teda nejak proverit :)

a ohledne toho AQ a Naxxu a podobnym pripadum... vi Buh proc se nam to na tech raidech nekdy stalo ale s tim AQ to bylo vazne divne, nikdo ID nemel a jen jsme tam vlezli tak mel kazdy jiny ID nahle :)

#6 User is offline  
vojta 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 272
  • Joined: 22-January 11

Posted 21 April 2011 - 09:10 AM

Yuna, on 04 April 2011 - 10:51 AM, said:

Tak muj konecny verdikt. Ted jsem cetla na forku bug v ID Voa 10 a 25, ze nekdo jde jeden a automaticky se mu napise ID i na tne druhej i kdyz ho nebyl. To by chtelo teda nejak proverit :)

Stává se to pořád? I od posledního resetu (14.4)?

Yuna, on 04 April 2011 - 10:51 AM, said:

a ohledne toho AQ a Naxxu a podobnym pripadum... vi Buh proc se nam to na tech raidech nekdy stalo ale s tim AQ to bylo vazne divne, nikdo ID nemel a jen jsme tam vlezli tak mel kazdy jiny ID nahle :)

A co tohle? Nestalo se vám to znovu od posledního resetu? :)

#7 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 21 April 2011 - 12:19 PM

Ano i po resetu se to deje, lidi chytaj ID do instanci do kterych ani nevlezli a nebo jako treba u VoA chytaj ID na obe instance 10 i 25 pri vstupu :)
Nejaky certik tam skodi :)

#8 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 April 2011 - 10:54 PM

podle me je to tim, ze RL neprepne z 10 na 25 vcas a lidi tam vlezou... jinak jinak se nam to nikdy nebuglo, ani jsem o tom neslysel.. je to jen demence RL (ja to vim nejlip, dneska jsem skladal 25man naxx a jelikoz jsme pred tim byli 10ku a ja to neprepnul, tak jsem takhle "zaridil" ID dalsim 6ti lidem :_( )

jen dodam, ze prepnout 10 -> 25 se neda, pokud nekdo je v dungu...

#9 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 April 2011 - 12:19 PM

Když jdeme raid a někdo je v dungu...tak to přepnu a po 20 vteřinach mi to napíše "nemužeš to přepnout, lidi sou ještě v dungu" a nejspis tim chytěj ID?

Neřekl bych že je to demence, lidi občas zapomenou, stejně jako když jdeme Heroic a v dungu zjistíme že sme chtěli jít normal...je to chyba hry že ID chytěj i ostatní lidi.

Demence by to byla v případě kdybych chtěl jít 25, jako leadr vlezl první do dungu a uvnitř zjistil že je to přeply na 10...25 lidí by chytlo moje ID a byli by nasraný

#10 User is offline  
vojta 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 272
  • Joined: 22-January 11

Posted 22 April 2011 - 01:43 PM

Já to opravím, jen potřebuju potvrdit, jak to má fungovat. :) Koukni do topicu ID na instance, díky. :)

#11 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 06:32 PM

Updating status to: Duplikát
Updating severity to: 1 - Low


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist