Mystiq.org - forum: Hazardous Materials -> Zul'Drak -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5446 Title Hazardous Materials
Product Zul'Drak Status Nebude se opravovat (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #5446: Hazardous Materials

#1 User is offline  
Smith 

  • Group: VIP
  • Posts: 84
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 March 2011 - 09:20 AM

U q http://www.wowhead.c...rdous-materials mám následující problém:
Q jde bez problému splnit, problem je v tom, že jsem omylem leavnul tento q po splnění q od drakari trola
■ Drakuru's task complete
Po opětovném nabrání tohoto q (Hazardous Materials) jsem posbíral ty potřebné Harvested Blight Crystaly, ale problem nastal v tom q pro trola, i když už ho mám splněný, tak bohužel není započtený v q a znovu už ho udělat nejde.
Myslím si, že podobný problém by mohl nastat u podobných typů q s parametrem udělat q do q. Nešlo by to nějak opravit? Vymazaní cache, pád serveru ... nic takovýho nepomohlo.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 7)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 March 2011 - 09:33 AM

hmm... ujasnime si to

mame tu:
quest A - jeho pozadavky jsou splneni dalsich Q
quest B - normalni Q, ktery ale plni pozadavek questu A

.... ktery zahodils? zkousels znovu nabrat oba? nejak se v tom neorientuju, Q jsem delal vcera, ale abandon me opravdu nenapad :-)

#3 User is offline  
Smith 

  • Group: VIP
  • Posts: 84
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 March 2011 - 09:55 AM

Takže hlavní q (A) bude v tomhle případě Hazardous Materials (http://www.wowhead.c...rdous-materials).
Má na splnění dva požadavky -
1. q B (v mém případě Zero Tolerance - http://www.wowhead.com/quest=12686)
2. 5x Harvested Blight Crystal

No a já jsem po splnění q B (tj. q Zero Tolerance) q A leavnul.
Po opětovném nabrání q A už nemůžu znovu splnit q B a nemůžu tedy splnit požadavek 1.
=> nelze splnit q A.

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 March 2011 - 10:35 AM

Upravuji status na: Nebude se opravovat
Upravuji vážnost na: 2 - Normální

no tak to je prekerka.. tohle nijak poresit nepujde... ingame GM by ti asi v tomhle pripade mel ten uz splneny Q zadat pres prikaz znova, jinak to uz nikdy nesplnis... zkus to pres ticket, pokud se budou cukat, posli to GM za mnou a poresime to na porade

#5 User is offline  
Smith 

  • Group: VIP
  • Posts: 84
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 March 2011 - 11:32 AM

Oki, zkusím. Díky :)

#6 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 March 2011 - 12:00 PM

cezeta, on 07 marec 2011 - 10:35, said:

Upravuji status na: Nebude se opravovat
Upravuji vážnost na: 2 - Normální

no tak to je prekerka.. tohle nijak poresit nepujde... ingame GM by ti asi v tomhle pripade mel ten uz splneny Q zadat pres prikaz znova, jinak to uz nikdy nesplnis... zkus to pres ticket, pokud se budou cukat, posli to GM za mnou a poresime to na porade



Cezeto tak tohle bude průšvih celkem velkého kalibru u Troll patrol... protože tam to jsou daily... maj se náhodně vybírat ty tasky... prostě tyhle "subquesty" by se měli sice do achievmentu 1 započítat jako splněné... ale chtělo by je to udělat alespoň jako daily...

Pořád nejde Finhlestein ten alchymista tak až ho zpravíte a zjistíte kolik lidí si to abandonulo tak...

#7 User is offline  
Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 08 March 2011 - 12:19 PM

No Paeri první snad jakoby nedaily Troll patrol už splnit jde - Lab work funguje pokud uděláš tohle nebude u toho už problém. Na Daily Troll patrol máš tasky, který jsou opět za daily Q a tudíž to můžeš udělat kdykoliv každej den jakmile se Alchymista rozjede.
Takže jedinej problém může bejt s tím ouplně prvním Troll patrolem.
Rada Neabanduj Q nebo se z toho zblázníš :)

#8 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 March 2011 - 12:55 PM

tak tak :-)... tohle se nam tu svama maximalne jednou za 5 let :-D... hele proste tyhle prvni Q daily nejsou... az kdyz je udelate vsechny (jde to), tak se vam zpristupnej daily... ktery se u kazdyho moba daj nabrat kazdej den 3 (bug -> budu resit az se to zprovozni kompletne zprovoznenim tohodle daily) globalni daily Q a i kazdyho podmoba pak taky 3 (zas bug) daily Q...


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist