Mystiq.org - forum: World drop -> Itemy -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5395 Title World drop
Product Itemy Status Nebude se opravovat (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #5395: World drop

#1 User is offline  
Džejšek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 23
  • Joined: 01-July 08

Posted 03 March 2011 - 04:45 PM

Nevim jestli to tu uz je, ani sem to nehledal tak to kdyztak smazte... Chci nahlasit ze tu jsou zvetseny dropy na rare a epic world drop itemy a jeslti se stim bude neco delat. Prosim vas nezlobte se na me ale reci ze jeto vse blizz a podle ofi mi tu fakt nerikejte protoze to neni pravda:D Na ofi kde sem mel 3x 80lvl + 5 altu do 70lvl mi rukama prosly asi 3 epiky. zde na jedne postave kterou mam zatim na 61lvl sem lootnul uz pres 10+ epiku, rare radsi ani nepocitam protoze 2x mi uz padli dva modry itemy z jednoho moba a kamosovi dokonce 3! z jednoho moba:D a tez mu rukama proslo 10+ epiku takze mi netvrdte ze jeto o nahode. Pak se clovek divi ze epiky v aukci maj hodnotu 10x nizsi nez meli tehda na ofiku:D muj nazor je ze by se sance mela snizit asi otu jednu desetinou carku


Page 1 of 1  

Replies (1 - 5)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2011 - 10:04 AM

tady je problem v tom, ze ja jsem nikdy poradne nepochopil, jak world dropy fungujou... podle me jsou handlovany nekde v jadre a k tomu jsem se nikdy jako DB DEV nedostal... trinity (tenkrat snad jeste Mangos team) kdysi nekdy na 2.3.0 zvedli globalne looty... prohlasili to za blizz a od ty doby to neresili... nastesti se to tyka jen ne70 epicu... protoze ty 70kovy padaj malo... proste tak, jak by mely...

jestli k tomu mate nejake dalsi pozorovani, tak urcite piste... treba nakonec dame dohromady celkovej obrazek o tom, jak world dropy fungujou a budem s tim moct neco udelat

#3 User is offline  
Ashal 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,111
  • Joined: 01-July 08

Posted 04 March 2011 - 07:28 PM

cezeta, on 04 marec 2011 - 10:04, said:

jestli k tomu mate nejake dalsi pozorovani, tak urcite piste... treba nakonec dame dohromady celkovej obrazek o tom, jak world dropy fungujou a budem s tim moct neco udelat


pozorovani?
kdyz jsem expil na offi (na wotlk...takze spis vetsi nez nizsi dropy...i kdyz nejspis stejny xD) tak 1-60 - 2 modry itemy z World dropu
na insomnii ze zabiti asi 150 trollu ve stranglu 10 modrejch itemu(kazdej jinej)+1 epic xD

na D'T(horde) aukce 1-60 max stranka (50) modry+epicy
na inso(horde) aukce 30-39 +/- 80 world drop itemu xD
a to na D'T hraje 'mirne' vic lidi a vetsina za hordu

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2011 - 12:04 PM

no, jasny... tohle beru, ale tyhle itemy maj nastaveny dropy primo v DB a neumim si predstavit zadnyho magora, kterej by vzal tech x tisic veci a po jedny manualne menil dropy...

#5 User is offline  
Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 12 December 2011 - 03:04 AM

Updating severity to: 1 - Low

Ja ano... Xaverius na tom uz dela

#6 User is offline  
Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 16 December 2011 - 12:16 AM

Updating status to: Nebude se opravovat

Ale no tak, nedělej vtipy :).
Tady jsou dvě možosti. Buďto opsat z wowheadu, nebo si to vycucat z prstu. Obojí bude blbě, takže nic. A ačkoliv je to vzácné, souhlasím s Quidem. Manuálně měnit dropy je o hubu :). Teoreticky by to šlo narvat do podlootu a přiřazovat ten, takže by to nebyly tisíce položek, ale jen jedna, jenže by to pořád byly tisíce NPCček a nemám ty správné hodnoty.


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist