Mystiq.org - forum: A Hero's Burden -> Sholazar Basin -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5325 Title A Hero's Burden
Product Sholazar Basin Status Opravené (Severity 3 - Medium)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Report ID #5325: A Hero's Burden

#1 User is offline  
Lukaciq 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 14-August 08

Posted 24 February 2011 - 01:55 PM

Závěrečný q v oracles chainu. V tomto q (http://old.wowhead.com/quest=12581#.) by se měl zabít http://old.wowhead.com/npc=28659 ,ale ma štít, který je imunní na všechny útoky (spelly, ability atd.). Nevím, jak přesně má fungovat. Jsou tam ještě 2 npc, které souvisí s tím, jakou repku chci jestli oracle a frenzyheart. Doporučji štít sundat a nechat ho tam natvrdo naspawněného a čistě jen na kill a to samé i u těch daily, jak se dá vybírat, kterou repku chci. S tím, že půjde odevzdat vždy u opačné frakce, kterou mám a přehodí to i tu repku.


Předem díky za vaši opravu


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 

Replies (1 - 19)

#2 User is offline  
Lukaciq 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 14-August 08

Posted 25 February 2011 - 04:52 PM

Přidávám, dnes po asi 30 minutách nějakýho zázračneho zkoušení se mi podařilo to moba zabít. Q mám complete, ale měl by se odevzdat u jednoho z těch 2 týpku co u něj stojí. Bohužel jeden je unfriendly a druhý je sice friendly, ale nejde odevzdat. Zkoušel jsem i starý známý fígl přes mind control na toho druhého a stejně se nezadařilo. Podle kámoše, který hrál na ofi, mi říkal, že by měli být oba neutral. Jednoho bych měl zabít a tomu 2. odevzdat. Nvm jestli to tu nějak půjde udělat možná to udělat trochu jinak. Nechat to na kill a normálně odevzdat ten q, k tomu kterou tu repku budu chtít.

#3 User is offline  
Yadigar 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 59
  • Joined: 23-December 09

Posted 25 February 2011 - 08:13 PM

Video jak to ma fungovat.

#4 User is offline  
hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 25 February 2011 - 08:41 PM

Nemá se odevzdávat druhýmu npc ale itemu kterej se spawne po zabití moba,jinak mob jde v pohodě dát tak,že se od 35% udrží ve stunu aby si nedal bublinu :).

#5 User is offline  
Miras 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 291
  • Joined: 15-February 09

Posted 26 February 2011 - 07:53 AM

Taky skoda ze ty NPC zabiji kolem zabiji

#6 User is offline  
Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 27 February 2011 - 02:25 PM

Upravuji status na: Opraví nová revize
Upravuji vážnost na: 2 - Normální

Takze by to melo byt opravene, pokud narazite na chybu, tak to prosim nahlaste :). Pozn. opravoval jsem tenhle konkretni q, ne ty daily co na nej navazuji. Pokud mi da nekdo presne info, jak to ma pak fungovat s repkou mohu se kouknout i na to.

#7 User is offline  
Yadigar 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 59
  • Joined: 23-December 09

Posted 27 February 2011 - 06:23 PM

Neviem či sa už nahrávala nova revízia, alebo nie, no bol som tam pred chvílou pozrieť a obe NPC (aj gorloc, aj wolvar) boli friendly. Včera bol friendly len wolvar, takže usudzujem, že sa s tým niečo robilo.

Každopádne oni vôbec friendly nemajú byť. Na začiatku majú byť hostile a zamrazený. Počas fightu si boss pri určitých % HP (neviem koľko) hodí štít a tieto dve NPC sa preberu a obe útočia. Podľa toho akú repku chcem, to NPC zabijem (chcem Oracles - zabijem wolvara a opačne). Po zabití jedného NPC sa to druhé NPC mení na friendly (zabijem wolvara, gorloc sa meni na friendly) a pomáha pri fighte s bossom. Po zabití bossa sa spawne objekt, kde sa odovzdáva q (A Hero's Burden). "Séria" pokračuje vzatím určitého q od NPC, ktoré sme počas fightu nezabili (Frenzyhearh > Wolvar > Frenzyheart Champion; Oracles > Gorloc > Hand of the Oracles). (Tieto q sú daily, vďaka ktorým sa dá repka premieňať. Na to stačí cely tento fight spravit znova akorát zabiť opačné NPC.) Tieto q vam zmenia repku s frakciou, ktorú ste si vybrali, na honored.

This post has been edited by Yadigar: 27 February 2011 - 06:23 PM


#8 User is offline  
Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 27 February 2011 - 07:59 PM

Yadigar, on 27 február 2011 - 06:23, said:

...


Vsak prave presne takto jsem ten event udelal. pockej si do revize v noci. Jinak teda maji pomoci tech daily prohazovat frakce?

#9 User is offline  
Yadigar 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 59
  • Joined: 23-December 09

Posted 27 February 2011 - 09:48 PM

Ano, stačí znova zabiť bossa akorat s druhym NPC, u ktoreho potom bude dostupny quest, ktorý ti zmení repku na honored

#10 User is offline  
Klandros 

  • Group: VIP
  • Posts: 250
  • Joined: 10-July 08

Posted 28 February 2011 - 01:28 AM

revize byla a porad jsou oba friendly

#11 User is offline  
Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 28 February 2011 - 01:44 AM

Jak jako oba friendly? Pri zapoceti eventu jsou v kostce, jakmile lich dosahne 30%, tak musis jednoho z nich zabit a tim si vyberes vlastne tu repku. Ale vlastne zabijes jednoho, takze jen jeden ti zustava pak friendly dve minuty nez se zase zamrazi...

EDIT: tak to nekdo bugnul, testovali jsme to dva a na zadny bug jsme neprisli. pokud nekdo vi, jak to bugnul budu rad, zkusim napsat opravu. http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/angry03.gif

#12 User is offline  
Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 28 February 2011 - 01:55 AM

Upravuji status na: Převzaté
Upravuji vážnost na: 3 - Střední

#13 User is offline  
Klandros 

  • Group: VIP
  • Posts: 250
  • Joined: 10-July 08

Posted 28 February 2011 - 02:43 AM

byli v kostce, na 30% sli do nej na tech retezech a oba byli friendly a neslo nic delat

#14 User is offline  
chemistr 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 170
  • Joined: 29-August 09

Posted 28 February 2011 - 07:21 AM

Sandy, já jsem tam byl hned jako první po nahození revize, že se na to mrknu a stejně je tam problém, že i když mi to tam jako možná jedinému fungovalo, tak mi tak jako tak přeživší NPC nezadalo ten daily Q na změnu repky, takže se mrkni i na to.

#15 User is offline  
Miras 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 291
  • Joined: 15-February 09

Posted 28 February 2011 - 01:23 PM

funguje... normalne ho davejte .. pak az dá bublu a mobove budou friendly tak dejte HS do dala vratte se znovu to udelejte a je to...
Nebo 2. moznost vemte si nekoho na pomoc co ho odtahne na 2. stranu mistnosti a vy pred 30% odbehnite a cekejte az spadnou kostky.. a zabite zvoleneho moba :-)
Ja udelal tohle a vesele plním DQ (nenašel jsem žadny bugly)

#16 User is offline  
Klandros 

  • Group: VIP
  • Posts: 250
  • Joined: 10-July 08

Posted 28 February 2011 - 04:12 PM

hm takze jen par vyvolenych, co tam budou prvni po restartu , si budou delat repku a ostatni smula

#17 User is offline  
Miras 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 291
  • Joined: 15-February 09

Posted 28 February 2011 - 04:17 PM

Prd.. uz to udelalo x lidi ... neni treba restart.. jeste to od rana nepadlo a vim aspon o Tommysovi ze to má + já.
Staci jen nekoukat zaryte na ofik jak to jde a trochu improvizovat

#18 User is offline  
Yadigar 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 59
  • Joined: 23-December 09

Posted 28 February 2011 - 05:13 PM

Ano, ide to už docela hezky, až na jednu malú chybičku. Po zabití bossa, NPC, ktoré zostalo (u mňa to bol gorloc) mi nedalo q Hand of Oracles

#19 User is offline  
Klandros 

  • Group: VIP
  • Posts: 250
  • Joined: 10-July 08

Posted 28 February 2011 - 05:14 PM

j uz to mam taky, ale nejde zmenit repka z5 na frenzyheart, kdyby nekdo chtel

a dalsi vec ty daily na zabijeni frenzyheart- nejde na ne utocit, protoze neni zaskrtly at war, takze jen plosnakama, coz nekterejm classum zrovna moc nevyhovuje

edit. tak po prvnim splnenym daily se mi zatrhlo at war a v pohode

#20 User is offline  
Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 28 February 2011 - 05:21 PM

Tak jsem to dnes zkoušel dělat, zabíjel sem liche, když odmrazil medvěda a murlocka, zabil sem medvěda, dorazil jsem liche, odevzdal ten Q ale od murlocka jsem nedostal pokračování. Pokuď to někdo má, mohl by napsat postup jak na to?

Jinak Oracles ve vesnici mi nabízejí daily Q, ale ty poslední dva chybějící Q by měly vytáhnout reputaci na honored. A teď mám jen friendly.


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist