Mystiq.org - forum: A Hero's Burden -> Sholazar Basin -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5325 Title A Hero's Burden
Product Sholazar Basin Status Opravené (Severity 3 - Medium)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Report ID #5325: A Hero's Burden

#1 User is offline  
Lukaciq 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 14-August 08

Posted 24 February 2011 - 01:55 PM

Závěrečný q v oracles chainu. V tomto q (http://old.wowhead.com/quest=12581#.) by se měl zabít http://old.wowhead.com/npc=28659 ,ale ma štít, který je imunní na všechny útoky (spelly, ability atd.). Nevím, jak přesně má fungovat. Jsou tam ještě 2 npc, které souvisí s tím, jakou repku chci jestli oracle a frenzyheart. Doporučji štít sundat a nechat ho tam natvrdo naspawněného a čistě jen na kill a to samé i u těch daily, jak se dá vybírat, kterou repku chci. S tím, že půjde odevzdat vždy u opačné frakce, kterou mám a přehodí to i tu repku.


Předem díky za vaši opravu


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 

Replies (20 - 24)

#21 User is offline  
Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 28 February 2011 - 06:58 PM

Tak tedka jsem tam chvili stal a dva hordaci to dali. A slo jim to vklidu tenhle konkterni quest. jak je to s daily to nevim, to uz neni soucast scriptu, ale mrknu na to.

Ale priznavam, ze vcera to bylo bugle. Mrknu na to jeste

#22 User is offline  
Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 28 February 2011 - 07:58 PM

Ne tahle část funguje, musí se zabít jedno z těch NPC (podle toho jakou repku chceš dělat) pak jde Lich zabít, dneska jsem to udělal. Problém je, že nejdou ty dva následující Q.

#23 User is offline  
Sandy 

  • Group: VIP
  • Posts: 566
  • Joined: 10-January 11

Posted 01 March 2011 - 01:54 AM

Upravuji status na: Opravené!

Takze uz by se to nemelo bugovat. A daily questy uz by se mely zadavat :)

#24 User is offline  
Kuboss 

  • Group: VIP
  • Posts: 736
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2011 - 12:54 AM

ted jsem plnil a na 35% si hodi immunitu a ani na jedno npc nejde utocit, protoze jsou friendly, ale delal jsem to chvili po restartu dnes v noci, tak je treba mozny, ze se nahravaly nejaky opravy, ktery to znovu rozbily :)

edit: dneska jsem tam byl znova a vsechno slo v klidu, ale po tom, co sem tam chcipl pri tom boji (ty zamrazeny mobove davaji za 3k) se to buglo a pri dalsim pokusu uz byli friendly

#25 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 March 2011 - 01:08 PM

mame tady v tom lehkej zmatek, vsechno locknu a chyby pretrvavajici po dnesni revizi (otevreni Naxxu) prosim nahlaste prehledne a oddelene do novych topicu

diky


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist