Mystiq.org - forum: Náhodné agrování -> Spelly -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5315 Title Náhodné agrování
Product Spelly Status Opravené (Severity 3 - Medium)

Page 1 of 1

Report ID #5315: Náhodné agrování

#1 User is offline  
vejrri 

  • Group: VIP
  • Posts: 45
  • Joined: 15-January 10

Posted 23 February 2011 - 07:07 PM

Dobrý den,
mám takový problém s náhodným agrováním mobů, nevim kam to zařadit, tak se předem omlouvám za umístění reportu.
Věc se ma takhle, stojíme před skupinkou mobu v HC ja stojim nejdal od mobu nikdo nic neděla a zničeho nic se namě rozběhne skupinka mobu, stava se to nahodně, cca jednou za dung, zatim to nějak nevadi ale nerad bych to pak guilde kazil v naxu, dík za info co a jak.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 11)

#2 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 February 2011 - 07:44 PM

s timdle nebude vědět nikdo rady, aspon nějaky tip kdy se to stává, buffy, pohyby či spelly. něco čeho se dá chytnout.

#3 User is offline  
-TemP- 

  • Group: LoL moderátor
  • Posts: 2,061
  • Joined: 10-August 08

Posted 23 February 2011 - 08:25 PM

neoznacujes si moba pravym tlacitkem..? tim by se spustil autoattack a nekdy dochazi k nesmyslnemu pullu

#4 User is offline  
vejrri 

  • Group: VIP
  • Posts: 45
  • Joined: 15-January 10

Posted 23 February 2011 - 09:21 PM

Je to naprosto náhodny, nekdy je mam v targetu a nekdy ne, třeba v AN ta patrola tank 15yardu predemnou a nikoho v targetu a najednou patrola agro na mne parada no snad se to časem spravi :_(

#5 User is offline  
Isiss 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 21-August 08

Posted 23 February 2011 - 09:23 PM

-TemP-, on 23 február 2011 - 07:25, said:

neoznacujes si moba pravym tlacitkem..? tim by se spustil autoattack a nekdy dochazi k nesmyslnemu pullu


Tak tohle je drsný, bohužel to není jenom občas, ale pokaždý. Takže když třeba plošníš nebo tankuješ skupinky, zmáčkneš třeba tab a uklikneš se pravým tlačítkem na nějakej jinej target nebo skupinku, tak to máš na sobě. A ani nemusíš vlastně pravým tlačítkem, stačí i levým.
EDIT: Zapomněla jsem napsat, že to funguje u každýho nejen u warra.

This post has been edited by Isiss: 23 February 2011 - 09:27 PM


#6 User is offline  
vejrri 

  • Group: VIP
  • Posts: 45
  • Joined: 15-January 10

Posted 23 February 2011 - 09:42 PM

no to ste mně moc nepotěšili, memu agresivnímu stylu hrani by to neprospelo nenaklikavat moby kor jako milko to bez toho nejde :-)

#7 User is offline  
Isiss 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 21-August 08

Posted 23 February 2011 - 10:13 PM

No mě to taky netěší, abych pravdu řekla. Páč když tankuju, tak si kontroluju, jestli jsou všichni naagrovaný na mě a jednou se takhle uklikneš a vysvětluj to healerovi. xD

#8 User is offline  
vejrri 

  • Group: VIP
  • Posts: 45
  • Joined: 15-January 10

Posted 23 February 2011 - 10:27 PM

jojo to znam dnes v HoL sme kilili moby na daily a a ja si tak mackam pri tankovani Tab. a najendou jedna a druha skupinka okolo dobehla :-)

#9 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 24 February 2011 - 11:38 AM

Tak targetnout je muzes, vadi asi to, ze s nima spustis combat = pravy tlacitko. No ja treba mam u vsech spellu /startattack v makru :).

Jestli to takhle teda funguje... hmm tak by se to dalo nejspis zneuzit k pullovani bez ranged zbrane.

#10 User is offline  
Madmike 

  • Group: VIP
  • Posts: 26
  • Joined: 21-January 10

Posted 26 February 2011 - 03:56 AM

tak tak maci...
VZDY (alebo aspon 90% pripadov) ked UZ MAS combat, nakliknes pravym ineho moba (aj na dobrych 45yrds) sa ti pullne (akoby si dal melee hit na dialku bez dmgu, zhruba taky rozdiel v case)... oznacenie lavym tlacidlom mysi ale neagruje, iba pravym a zdoraznujem, ze musis mat combat. Inym sposobom sa mi naagrit este nic nepodarilo, ci uz v inste alebo mimo. Dalsou vecou je mystiq non-combat-combat pet, ktory ma nastaveny lvl 1 a pri summone sa aj sprava ako lvl 1, cim natiahne vsetko v blizkosti.
ked si ale davas aspon trosku pozor, nemas problem :)
skor mne osobne vadia textury vs peti, ked huntrove zvieratko stoji a zrazu po nom pridu 4 elitky z vedlajsej miestnosti :)

#11 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 August 2011 - 12:43 PM

Updating status to: Čeká na opravu od TC
Updating severity to: 3 - Medium

tohle je opraveny na novem jadre, uz tam nelze aggrovat pravym tlacitkem

#12 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 August 2011 - 01:17 PM

Updating status to: Opravené


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist