Mystiq.org - forum: Strength of Earth Totem a Horn of Winter -> Shaman -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5265 Title Strength of Earth Totem a Horn of Winter
Product Shaman Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #5265: Strength of Earth Totem a Horn of Winter

#1 User is offline  
ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 19 February 2011 - 11:41 AM

Jde o tyto spelly:
Strength of Earth Totem http://old.wowhead.com/spell=8075
Horn of Winter http://old.wowhead.com/spell=57330

naměřeno:

Moje atributy Str 133 Agi 776
samotný Strength of Earth Totem Str 311 (rozdíl 178) Agi 954 (rozdíl 178)
samotný Horn of Winter Str 288 (rozdíl 155) Agi 931 (rozdíl 155)
nejdřív hodím totem, potom dostanu Horn Str 466 (rozdíl 333) Agi 1109 (rozdíl 333)
nejdřív Horn, potom totem Str 288 (rozdíl 155) Agi 931 (rozdíl 155)


Summary:
1) Samy o sobě se buffy chovají správně (totem mám talenty vylepšený)
2) Pokud nejdřív dám u bosse totemy a až pak dá DK Horn of Winter, bonusy se sčítají. Jde o bug, viz. http://old.wowhead.c...=57330#comments

Quote

The two will not stack, though the Shaman totem can become stronger with talent points.


3) Pokud budu mít na sobě Horn of Winter a až potom hodím totem, bonus z totemu se nepřičítá, i když je silnější a měl by tedy Horn přepsat... opět viz. stejný comment na wowheadu

Správně se má vždy (pokud je silnější) přepsat horn totemem, jelikož totem dává bonus 178, zatím co Horn pouze 155 bodů.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 7)

#2 User is offline  
ondrian 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 120
  • Joined: 01-September 08

Posted 19 February 2011 - 11:57 AM

V tom citátu není nikde napsáno, že má "vyhrát" silnější buff. Pátral jsem po tom, jestli to tak opravdu má být a našel jsem že ano. Dávám sem tedy citát z wowheadu, kde to je, aby se předešlo dalším diskuzím. :)

Quote

In the post stating how the new buff/debuff system works it was stated that buffs of the same kind will not stack and the greater of the two will be the one that works.


#3 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 February 2011 - 02:05 PM

ondrian, on 19 február 2011 - 11:57, said:

V tom citátu není nikde napsáno, že má "vyhrát" silnější buff. Pátral jsem po tom, jestli to tak opravdu má být a našel jsem že ano. Dávám sem tedy citát z wowheadu, kde to je, aby se předešlo dalším diskuzím. :)

Chapu to tak že na sobě budeš mít oba buffy ale realný staty ti bude přidávat jen jeden znich.

#4 User is offline  
ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 19 February 2011 - 02:39 PM

předpokládám, že bys měl mít buffy oba, ale když jsi v dosahu totemu, tak se počítá totem a když se vzdálíš, tak začně fungovat ten horn ... ale tohle nevím jistě

#5 User is offline  
ondrian 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 120
  • Joined: 01-September 08

Posted 19 February 2011 - 03:35 PM

Já to zas chápu tak, že máš na sobě jen ten, kterej se ti i připočítává do statů. Ale nejsem si taky jistej. Každopádně jde jen o grafické zobrazení, hlavní je, aby to fungovalo správně, což teď neplatí.

#6 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 20 February 2011 - 01:04 PM

Veskery buffy na wotlk maj fungovat tim zpusobem, ze buffu sice muzes mit na sobe kolik chces, ale vzdycky z dany kategorie bude fungovat jen ten nejlsilnejsi. Mas-li na sobe treba treba buffy na %AP, tak to vezme jen ten nejsilnejsi z nich, staticky AP, opet nejsilnejsi z nich, mas-li treba spirit od priesta, intel od maga a intel/spirit od felhuntera, tak to vezme nesilnejsi z intelu a nejsilnejsi ze spiritu. Nevim ted jak jsou presne ty staty, ale rekl bych ze to bude brat spirit od priesta, intel od maga a ten spirit/intel, kterej bude slabsi kombinovana verze obeho to nebude brat vubec v potaz.

Proste jako kdyz rozsekate kazde buff na jednotlive staty.

#7 User is offline  
MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 15 November 2011 - 02:22 AM

tohle je už vyřešený a funkční díky přepsaní stackování aur :D so lock it

#8 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 November 2011 - 11:16 AM

Updating status to: Opravené
Updating severity to: 2 - Fair


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist