Mystiq.org - forum: King Ymiron -> WoTLK 5-man -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5172 Title King Ymiron
Product WoTLK 5-man Status Opravené (Severity 2 - Fair)

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

Report ID #5172: King Ymiron

#1 User is offline  
Leprosaurus 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 38
  • Joined: 06-November 08

Posted 12 February 2011 - 01:41 PM

Ahoj, dneska jsem sel s random partou UP na HC. Bylo mi divne proc rikali, ze je to fast run na 10 minut s udelanim daily.
Clenove party Syber, Lieanor, Godric, Loccek a ja - Thath
Po vycisteni prvni chodby se jim nejak podarilo pres zavrena vrate vytahnout King Ymirona a zabit ho. Cimz se splnil jeden daily. Po jeho zabiti se automaticky otevrou vrata a je mozno pokracovat rychlym plnenim druheho daily. Nezjistil jsem od nich, jak ho vytahli, ale byl tam lock a DK, takze predpokladam, ze bud ghoul, summon, nebo mag s blinkem.
Vzhledem k tomu, ze si myslim, ze se jedna o bugovani, jsem okamzite leavnul.
V pripade potreby jsem si pro jistotu sejmul i nekolik obrazovek.


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
 

Replies (20 - 34)

#21 User is offline  
Madmike 

  • Group: VIP
  • Posts: 26
  • Joined: 21-January 10

Posted 13 February 2011 - 12:14 AM

Fukinwichu, on 12 február 2011 - 03:44, said:

Jak jistě všichni víte mezi OH a Rotou zrovna velká láska nepanuje.

Do tohohle topicu, když si všimnete píšou jenom lidi z OH nebo Roty. RotA tu hájí své členy jak kdyby nic neudělali a OH na druhou stranu chce trest za každou cenu, jak kdyby dostávali v guildě za každýho potrestanýho Roťáka prémie.

Co, ale člověk, který založil tento topic neví, je to, že se stal obětí vyvedenýho vtípku, protože prostě nepochopil tu ironii, že děláme jen daily Q, rychlovka na 10 minut, protože jsme už předtím bosse samozřejmě vymlátili, ale pár lidí muselo poleavovat. Takže jsme dobrali výše zmíněného pana Thatha z WW s tím, že jdem jen last bosse a šli jsme portovat.

Nikomu se moc nechtělo dobíhat přes celý dung, takže jsme to vzali zkratkou a to za použití blinku od mága. Člověk OH se chytl toho, že bugujeme, tak jsme si z něj dělali srandu nadále, pač je to přecejen..."člověk z OH"

Takže když si shrneme všechny fakta
1) Nedodal jsi žádný screen a i kdyby, tak na screenu není vidět, že předchozí bossové dávno leží.
2) Nesmíš všemu věřit
3) Pokud si to chce nějaké GM ověřit, tak ID 130.

Tím bych to asi tak celý ukončil, protože ruku na srdce. Kdo z vás nikdy nenatáhl last bosse v Sethekku nebo kdekoliv jinde, trestalo se to? Nevím o tom.

Obě strany si z toho vezmou ponaučení, že spolu nemají chodit HC/Raidy a všichni budeme žít v klidu a míru nadále.


Neviem sice co ma RotA proti OH a naopak (mozno z nejakej davnej historie spred 14 mesiacov, aj ked je mi to jedno), ale ja proti Rotakom nic nemam...
A neviem preco by mal pisat niekto iny do tohoto topicu, kto na tom raide nebol... (to len ked tak uvazujeme)
btw: vtipek vcelku cudny - ak to bolo naozaj tak ako pises (aj ked sa mi to moc nezda - osobny nazor, nemam ziadne dokazy pre a ani proti)

k tvojej ruke na srdci: nie, ja osobne som nebugoval ziadneho bossa :)


Jeli: evade zona, no neviem... skor nieco na styl IK parte, ak si v oblasti za dverami a bojujes s final bossom :)

#22 User is offline  
Nefarian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 04-February 11

Posted 13 February 2011 - 01:36 AM

Nemyslel jsem to nijak zle...ale snad stacilo napsat ze v tom dungu jde udelat tohle a tohle,ze se nejspis jedna o bug a chtelo by to opravit...a ne hned praskat celou partu ze toho zneuzili...myslim ze tato parta nebyla jedina ktera na to prisla.

#23 User is offline  
hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 13 February 2011 - 01:25 PM

Hlavně ne Evade zone protože by se pak evadoval ve chvíli kdy běhá k hrobkám...

#24 User is offline  
ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 13 February 2011 - 06:51 PM

prosimte hrobky ma kousek... ty dveře, o které tu jde sou až kdesi v háji :-) Však jak se to dělalo v Sethekk halls? Prostě zkoušet, kdy je evade zóna ideální (nejde ho natáhnout přes dveře a přitom při boji neevadne)... hlavně pokud se nepletu, je nastavení evade to nejjednodušší, co na tom bossovi jde změnit

#25 User is offline  
Madmike 

  • Group: VIP
  • Posts: 26
  • Joined: 21-January 10

Posted 13 February 2011 - 08:49 PM

ja som za IK, aspon parta musi zaplatit za opravu :)

#26 User is offline  
chemistr 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 170
  • Joined: 29-August 09

Posted 14 February 2011 - 02:04 AM

No já si myslím, že to uzavřem. Boss dostane evade zónu, o které jsem se s Shallem bavil už před otevíráním wotlku a problém se jednoduše vyřeší :). To, že jsou u Roty lidi, kteří rádi hledají a využívají bugy je koneckonců pro server i dobrá věc, protože se tak odhalí i opravdu sebevětší kraviny, nad kterými by normální člověk vůbec nepřemýšlel, takže za mě máte za vynalézavost malé bezvýznamné plus :) :).

#27 User is offline  
Miras 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 291
  • Joined: 15-February 09

Posted 16 February 2011 - 09:11 PM

Sethekk Halls hadr :) to se bugovalo jak dlouho a zadny tresty nepadly :-)

#28 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 February 2011 - 10:57 PM

chemistr, on 14 február 2011 - 02:04, said:

...

Až dodneška sem si myslel že sem normální člověk http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/sarcasm.gif

#29 User is offline  
Prachatice 

  • Group: VIP
  • Posts: 42
  • Joined: 12-August 09

Posted 17 February 2011 - 11:55 PM

Upravuji status na: Nebude se opravovat

Lock

#30 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 02:51 PM

Updating status to: Nový

evade pridame

#31 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 02:51 PM

Moving to: 5-man

#32 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 05:30 PM

King Ymiron vůbec nekouzlí BANE. Achievment je tak uplně jednoduchej když ten spell nekouzlí :)

#33 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 13 July 2011 - 08:11 PM

To podle meho neni pravda, vzhledem k tomu, ze na devu to casti v kazde fazi (u kazde lodi i zezacatku) .. Jediny problem je, ze na nej jedete moc rychle, ale to neni bug, vzhledem k tomu, ze v komentech na wowheadu je napsano, ze staci bosse nukovat dostatecne rychle a vubec to nezacasti.

#34 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 04 August 2011 - 03:54 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair

tahani pres vrata vyreseno - neda se nakliknout a utocit na nej pred projitim celeho dungu..

#35 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 August 2011 - 10:31 AM

Updating status to: Opravené!


  • 2 Pages +
  • 1
  • 2

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist