Mystiq.org - forum: Lunar Festival Coins of Ancestry -> Eventy -> Bugreport

Jump to content

Report ID 4970 Title Lunar Festival Coins of Ancestry
Product Eventy Status Duplikát (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #4970: Lunar Festival Coins of Ancestry

#1 User is offline  
Krupken 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 22-July 08

Posted 31 January 2011 - 07:46 PM

Mam takovy problem kdysi na TBC jsem si promluvil s vetsinou NPC Elder ....... a ziskal jsem tehdy Coins of Ancestry. Kdysi na TBC se mi hodily akorat na to abych si za ne neco koupil tak jsem tedy udelal. Problem spociva vtom ze tady na WOTLK je nemuzu udelat znovu a tim pade nemohu splnit achi 50 Coins of Ancestry (tim padem nemohu ziskat ani titul Elder) protoze mi q znovu nedaji a ja jich neziskam dostatek na splneni Achi.Maximum kolik jich ted mohu ziskat je 46. Pokud ma nekdo stejny problem prosim napiste to sem. Dekuji

(moznosti reseni meho problemu co me napadaji spawnout 4 coin ancestry nebo 4 nejaky eldery nastavit tak abych u nich q mohl odevzdat znovu)


Page 1 of 1  

Replies (1 - 11)

#2 User is offline  
guerenica 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 20-November 08

Posted 31 January 2011 - 10:04 PM

Mam stejny problem, chybi mi 3 coins of ancestry do 50. Kazdopadne si myslim, ze vsechny eventove q by se mely resetovat kazdy rok pred eventem, nebo ne? :)

#3 User is offline  
Krupken 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 22-July 08

Posted 31 January 2011 - 10:12 PM

Prave ze mely nekdo rika ze se mu to resetlo ale me ne.

#4 User is offline  
Chevy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 27-March 10

Posted 31 January 2011 - 10:22 PM

Souhlas, stalo se mi to samé...ještě na Insomnii jsem sebral Coiny v The Crossroads, Camp Taurajo, Ratchet, Gadgetzan, Blasted Lands a Booty Bay. Bohužel se mi tyhle lokace neresetly... teď s WotLKsem se dá sehnat max 75 Coinů, no problém mám ještě v tom, že jsem už 25 utratil aniž bych věděl, že se mi zrovna těch 6 lokací seklo..

#5 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 31 January 2011 - 10:36 PM

Upravuji status na: Nebude se opravovat
Upravuji vážnost na: 2 - Normální

nic se nemazalo, na postave Quido plnim vsechny eventy uz dva roky... pokecano jsem mel se vsema a predem jsem mel zaznamenane pouze pokecani se 2ma NPC... nechapu, jak to u vas muze byt jinak, kazdopadne ted uz to mazat nemuzem - promaznul bych to lidem, kteri dneska cely event udelali -> zkuste za rok

#6 User is offline  
Krupken 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 22-July 08

Posted 31 January 2011 - 10:46 PM

quido zkuste za rok problem je v tom ze se mi to uz 2 rokem neresuje myslim ze 3 rok na tom neco zmeni?

#7 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 31 January 2011 - 10:48 PM

cezeta, on 31 január 2011 - 10:36, said:

Upravuji status na: Nebude se opravovat
Upravuji vážnost na: 2 - Normální

nic se nemazalo, na postave Quido plnim vsechny eventy uz dva roky... pokecano jsem mel se vsema a predem jsem mel zaznamenane pouze pokecani se 2ma NPC... nechapu, jak to u vas muze byt jinak, kazdopadne ted uz to mazat nemuzem - promaznul bych to lidem, kteri dneska cely event udelali -> zkuste za rok


já měl předem se třemi... divné.

Ono možná jde o to kdy je člověk udělal... nemůžou mít triger který to neresetne před eventem ale rok po splnění?

#8 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 31 January 2011 - 10:48 PM

ano, budu o eventu vedet, budu na to mit cas a Q promazu... ted jsem to proste nestih... byl jsem rad, ze jsem opravil vetsinu questu tak, abych vam mohl event pustit

#9 User is offline  
Chevy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 27-March 10

Posted 31 January 2011 - 11:17 PM

A když získám nějaké itemy co se mi počítají do achievu (např. Dalaran Cooking Award, Coin of Ancestry...) a později nějakou část z nich utratím a nebudu mít ještě plný počet do achievu, má se to správně z něj odečítat? Jen otázka...

#10 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 08:16 AM

cooking awardy ano, ty mince nevím. spíš ne.

#11 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 09:05 AM

no, blizzlike je to u tohodle typu achievu ruzne, u nas to bude tak, jak je to ted - opravit to by znamenalo zamestnavat C++ DEVa a to radsi nejdriv nasbiram coiny, potom je utratim... a budu mit driv otevrenej Nax :-)

#12 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 12:12 PM

Upravuji status na: Duplikát
Upravuji vážnost na: 1 - Nízká

dalsi info o opravach ZDE


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist