Mystiq.org - forum: Lunar Festival - OFFICIALNI TOPIC -> Eventy -> Bugreport

Jump to content

Report ID 4930 Title Lunar Festival - OFFICIALNI TOPIC
Product Eventy Status Opravené (Severity 3 - Medium)

Page 1 of 1

Report ID #4930: Lunar Festival - OFFICIALNI TOPIC

#1 User is offline  
chemistr 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 170
  • Joined: 29-August 09

Posted 29 January 2011 - 01:15 PM

The LUNAR FESTIVAL

.:: Questy ::.
http://www.wowhead.com/quest=8867
Lunar Fireworks - Nezapočítávají se vystřelené rakety
-> OPRAVENO

.:: Předměty ::.
http://www.wowhead.com/item=21711

Lunar Festival Invitation - Odměna za momentálně nefunkční quest "Lunar Fireworks" ( viz . výše ) ..
Po použití v světelném kruhu má portnout do Moongladu , momentálně NEJDE použít
-> Predelano na Teleport: Moonglade... aspon neco no


.:: OMEN ::.

http://www.wowhead.com/quest=8868
Elune's Blessing - Nejde vyvolat Boss "OMEN ( NPC ID 15467 ) POSTUP VYVOLANI OMENA:
-> Q opraven a upraven na slain bosse - aby se vam 100%ne povedlo ho splnit (aby sel odevzdat), budte v raidu a pobliz, kdyz zacina combat!

1) Jít do Moongladu
2) Koupit 20 "Green Rocket Cluster" ( přesný počet není určen je to doporučené množství které stačí na vyvolání bosse )
3) Jít do "Stormrage barrow dens" v Moongladu ( 65, 65 )
4) Vystřelit 5 "Green Rocket Cluster" Naspáwni se Omen Minioni ( cca 10 zabití ) [ ID MINIONA 15466 - MINION OF OMEN ]
5) Vystřelit zbytek raket "Elnue's Candle" ( dá se zakoupit u NPC které zadává Quest ) použit na Miniona který se vyvolá
6) Zabít OMENA
->
1. Kupte si Eilune's Candle
2. Jdete na Stormrage barrow dens
3. Prijdte uplne k mobovi Minion of Omen
4. Pouzijte na nej Eilune's Candle
5. Spawne se boss (despawn nastaven na 3 min OOC nebo po 30 min)


Ability bosse

1 - na 80 LvL má mít 5,6 Milionu HP
2 - POUŽÍVÁ STARFALL /// Hit za 3k+ ( Vytvoří animaci asi o rozloze Death Knightové " Death And Decay " a komukoli kdo v ní stojí tak tikem ubere kolem 3k )
3 - MEELE DMG kolem 3.5k do T 7.5 Druida
4 - CLEAVE kolem 4.5k
-> Spellscript vytvoren

.:: ELDEŘI ::.
1. Elder ve Wintergaspu je nedostupný pro ALI
-> přesunut před budovu

2. Elder v Gundraku tam neni na normal, jen na HC
-> dospawnován




Page 1 of 1  

Replies (1 - 15)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 January 2011 - 05:15 PM

okej, zejtra se na to podivam - ale asi budu potrebovat pomoc od C++ lidi... taky vyhledat ty spelly, ktery ma mit Omen bude sranda... spell podle popisu nestvorim :-)

#3 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 12:08 PM

Upravuji status na: Opraví nová revize
Upravuji vážnost na: 3 - Střední

tak, dodelal jsem vsechny opravy, ostatni topicy locknu, dalsi chyby nahlasujte sem

Q z minulych let se uz promazavat nebudou, omlouvame se za potize - nasledujici eventy budou porese i z tohodle pohledu

#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 12:11 PM

report jsem upravil do podoby "wikipedie bugů"... najdete tam vsechny nahlasene bugy a zpusob, jakym jsem je vyresil.. enjoy :-)

#5 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 03:21 PM

edit, jediny co zatim neni na ostrym serveru je elder v gundraku... proc tam neni, to netusim - poresim :-)

#6 User is offline  
guerenica 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 20-November 08

Posted 01 February 2011 - 04:22 PM

Quote

"ano, budu o eventu vedet, budu na to mit cas a Q promazu... ted jsem to proste nestih... byl jsem rad, ze jsem opravil vetsinu questu tak, abych vam mohl event pustit" (31.1.)
...
"Q z minulych let se uz promazavat nebudou, omlouvame se za potize - nasledujici eventy budou porese i z tohodle pohledu" (1.2.)


Tak k tomu mam jen jedine, psala jsem tento bug do bug reportu uz pri minulem Lunar festivalu, stejne jako drtivou vetsinu jinych bugu to GM tym presel taktnim mlcenim a jako obvykle ponechal bez opravy. Mam cim dal timm neprijemnejsi pocit, ze bugy opravujete prevazne kdyz se to hodi vam a vasim znamym a nebo v pripade, ze se nekdo k nejakemu itemu dostane jednodussi cestou, nez je podle vas blizzlike. Nikdo pak ale neresi ty desitky hodin stravenych marnymi pokusy o plneni nefunkcnich questu, farmeni itemu, ktere, jak se pozdeji ukaze, nejsou v lootu a spoustou jinych problemu, kterych je na vasem blizzlike serveru hromada. Kdyz se chcete tolik priblizit offi, musite se o to prece snazit po vsech strankach a pokud se vyskytne problem tohohle typu, prece sa da vyresit i jinym zpusobem, nez jen zasahy do databaze - k cemu napriklat slouzi GM ingame, kdyz stejne neresi bugy? Proc tedy tem par lidem, kterym jste uz druhy rok nebyli schopni promazat tech par questu z databaze, nedate ty itemy primo ve hre, kdyz si o ne napisou? Blizzard eventy mi prisly vzdycky jako prijemne zpestreni hry - jedou v roce ma zase clovek duvod podivat se do low lvl lokace, dungeonu nebo raidu, ted navic zpestreny o plneni achievmentu. Kdyz uz musite (a neubranim se tomu) jako obvykle spustit takovyhle event bez predchoziho testovani, navic jeste v dobe zpristupneni 80. lvl, delate to proto, abyste si mohli ve svem blizz kalendari odskrtnout dalsi blizz event, ktery mate "blizz" za sebou (hrajeme prece na "blizz" serveru), nebo to delate proto, aby bylo hrani na Mystiq zabavnejsi? A pokud to delate kvuli zabave (a ja porad po tech letech, co tu hraju, verim, ze jo), nemela by to prece jen byt zabava pro vsechny?

#7 User is offline  
strihoun 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 08-January 09

Posted 01 February 2011 - 04:29 PM

guerenica, on 01 február 2011 - 07:22, said:

...


Pekne povedane a pridávam :

View PostShalladan, on 19 January 2011 - 01:50 AM, said:

... Quest buď pro všechny jde, nebo nejde pro nikoho. Tady se questy opravují


Takze vase nazory sa pekne rozchadzaju a jako hlasky typu pockajte si rok sak ja to mam to je moc :)

Mne tu ani tak nejde o to ze mi to nejde uz som sa an to vysral sak je to len sux achiev a podobne ale ide tu o princip ze polka ludi to moze urobit a polka nie :)

#8 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 04:50 PM

vsak vam ten Q sel minulej rok (predminulej rok)... ja to proste nemam jak poresit... kdyz to smazu, smazu to vsem a bude nasranej zas nekdo jinej... mne je to jedno, ja mam event hotovej a klidne bych to udelat moh... ale narozdil od toho, co tu pisete - neopravuju to vsechno jen pro sebe, opravuju to, aby to slo vsem... achiev na bosse mam uz z TBC a stejne jsem dneska stravil 2.5h zprovoznovanim jeho, jeho spellscriptu, jeho spawnu a okolnich veci... udelal jsem ho tak, aby se nedal prehnane bugovat a lidi (ali/horda) si to navzajem kazit... nastavil jsem mu despawn, abych predesel fialsku ala WoTLK Arenka... ja nevim co se vam furt nelibi... sem taky jen clovek, na ten reset Q jsem proste zapomnel... nenapsal jsem si to hned do ukolnicku a proste mi to nedocvaklo, kdyz sem s tim na moji herni postave problem nemel... je to tak, jak to je... rikam vam tu narovinu, ze to nijak dal resit nebudu, protoze bych tim nasral jinou (vetsinovou) skupinu lidi... omlouvam se vam, fakt me to mrzi... udelat to dobre, nemusim cist tyhle keci, udelal bych sluzbu i sam sobe...

event kompletne opraven

#9 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 04:50 PM

Upravuji status na: Opravené!

#10 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 04:53 PM

mmchd TOHLE by se vam mohlo hodit

#11 User is offline  
guerenica 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 20-November 08

Posted 01 February 2011 - 05:07 PM

Quote

event kompletne opraven


Zapomnel jsi dodat blizzlike jako obvykle.

Kdyz je tedy even kompletne opraven, proc mi nejde?

#12 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 05:31 PM

samozdrejme, blizzlike... co neblizz vidis? lehce jinej spawn bosse, jinak blizz (i s chybou s nesmazanejma Q z minulych let :-D )

#13 User is offline  
guerenica 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 20-November 08

Posted 01 February 2011 - 05:34 PM

Patrne nejaky novy, okrajovy vyznam slova kompletni, ktery mi doposud zustal skryty.

#14 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2011 - 05:46 PM

Mystiq - prinasime nove obzory :-)

#15 User is offline  
guerenica 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 20-November 08

Posted 01 February 2011 - 05:48 PM

Skvele, ze jsi to sam uznal...

#16 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 01 February 2011 - 06:19 PM

Bezte prosim na rande jinam. Tohle je bugreport.


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist